Виклики до суду від 24 березня

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача

Федорова Олександра Юрійовича, 22.10.1984 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Улянівка, вул. Гагаріна, 6, кв. 2, про дату слухання цивільної справи № 482/2000/15-ц за позовом Федорової Альони Миколаївни до Федорова О. Ю. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 18.04.16, о 9.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає відповідача Латій Ольгу Іванівну у судове засідання у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Латій Ольги Іванівни про стягнення заборгованості на 30.03.16, об 11.00, у кабінет № 2 Єланецького районного суду смт Єланець по вулиці Дзержинського, 16.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Бадейка Євгена Ігоровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 2-га Наскрізна, 6, про дату слухання справи № 2/489/685/16 за позовом Безрукової Ганни Павлівни до Бадейка Є. І. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 28.03.16, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Петроро Мауріціо у судове засідання у цивільній справі № 486/240/16-ц за позовною заявою Петроро Олени Валеріївни до Петроро Мауріціо.

Засідання відбудеться 01.04.16, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Копилової Наталії Анатоліївни до Копилова Вадима Олександровича про визнання особи такою, яка втратила право користуванням житловим приміщенням, призначено на 04.04.16, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Апеляційний суд Дніпропетровської області повідомляє відповідача Маркєлова Юрія В’ячеславовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 38, кв. 31, що розгляд апеляційної скарги ПАТ КБ «ПриватБанк» на рішення Індустріального районного суду м. Дніпропетровська від 25.12.14 у справі за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Маркєлова Ю. В. про стягнення заборгованості відкладено на 20.04.16, о 10.45, у апеляційному суді Дніпропетровської області за адресою: м. Днепропетровськ, вул. Харківська, 13.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 28.03.16, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Ладигіна Віталія Анатолійовичау цивільній справі № 486/195/16-ц за позовною заявою Ладигіної Вікторії Сергіївни до Ладигіна В. А. про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Клочкова Ромуальда Олексійовича, Клочкову Ірину Файвелівну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 28, кв. 70, про дату слухання справи № 2/489/760/16 за позовом Первушкіна Анатолія Степановича до Клочкова Р. О. про визнання дійсним договору купівлі-продажу квартири, яке відбудеться 01.04.16, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лисака Валерія Ігоровича, який зареєстрований за адресою: вул. Піонерська, 33, с. Любине Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом управління Пенсійного фонду України в Снігурівському районі Миколаївської області до Лисака В. І. про стягнення переплати пенсії, яке відбудеться 31.03.16, о 9.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Генерала Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Різун Аллу Сергіївну у судове засідання у цивільній справі № 486/244/16-ц за позовною заявою ПАТ «УкрСиббанк» про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 29.03.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Марченка Олександра Анатолійовича, 1974 р. нар., останнє відоме місце мешкання: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 144, кв. 3, про дату слухання справи № 2/489/922/16 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Марченка О. А. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 28.03.16, о 9.40, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бабій Наталію Анатоліївну, останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, Доманівський район, смт Доманівка, вул. Радянська, 42, у судове засідання на 12.04.16, о 10.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Бабій Анжеліки Петрівни про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідачів Лепьохіна Олександра Євгенійовича, Лепьохіну Олену Євгеніївну, Федечко Євгенію Петрівну у судове засідання, що відбудеться 05.04.16, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Торгова, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Лепьохіна Євгенія Олександровича до Лепьохіна Олександра Євгенійовича, Лепьохіної Олени Євгеніївни, Федечко Євгенії Петрівни, третя особа – Очаківський районний сектор управління державної міграційної служби України в Миколаївській області, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за їх відсутності і вони вважатиметься повідомленими належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Осередчука Євгена Зіноновича до Курочкіної Ірини Борисівни, Курочкіна Андрія Олеговича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, відкладено на 13.04.16, о 9.30.

Відповідачам Курочкіній Ірині Борисівні, Курочкіну Андрію Олеговичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Образчикова Миколу Миколайовича, який зареєстрований за адресою: с. Широке Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом Кузнецова Миколи В’ячеславовича до Образчикова М. М. про витребування майна із чужого незаконного володіння, яке відбудеться 06.04.16, о 13.30, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Г. Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Капітонова Дмитра Юрійовича у цивільній справі № 468/249/16-ц за позовом ПАТ КБ «Акцент банк» до Капітонова Дмитра Юрійовича про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 11.04.16, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Тітяєва Ігоря Володимировича у цивільній справі за позовом Рублевського Павла Олександровича до Тітяєва І. В., треті особи без самостійних вимог – Вознесенський районний відділ Державної міграційної служби України у Миколаївській області, Служба у справах дітей Вознесенської районної адміністрації, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке призначено на 07.04.16, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. № 3,

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кормич Віту Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Шурине, вул. Шкільна, 45, про дату слухання цивільної справи за позовом Білої Л. Ю. до Кормич В. А. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 19.04.16, о 9.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Максакова Володимира Леонідовича про стягнення заборгованості призначено на 18.04.16, о 9.50.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий