Виклики до суду від 17 березня

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається

Патенко Олександр Володимирович, 30.11.1992 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Матросова, 186, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Патенка О. В. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 24.03.16, о 9.40, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Казановського Олександра Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Карла Маркса, 154, про дату слухання цивільної справи за позовом Пак Наталії Еріківни до Казановського О. В. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 129.03.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Валову Світлану Павлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Кир’яківка, вул. Кооперативна, 27, про дату слухання цивільної справи № 480/4/16-ц за позовом Миколаївської райдержадміністрації як органу опіки та піклування до Валової С. П. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 04.04.16, о 13.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська,43.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Посашкову Ірину Вікторівну у цивільній справі № 2/488/64/16 за позовом прокурора Миколаївської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Посашкової І. В. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку, зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 18.04.16, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Посашкової І. В.: м. Миколаїв, вул. Менделєєва, 2б.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Рахов Володимир Олександрович, 08.01.1977 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Яструбинове, вул. Радянська, 249, у цивільній справі за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Рахова В. О. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 25.03.16, о 9.40, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто у його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Мірошніченко Наталію Олександрівну у цивільній справі № 2/488/64/16 за позовом прокурора Миколаївської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Мірошніченко Н. О. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку, зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 18.04.16, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Мірошніченко Н. О.: м. Миколаїв, вул. Фрунзе, 14а, кв. 63.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Точиліна Віталія Володимировича у цивільній справі № 2/488/64/16 за позовом прокурора Миколаївської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Точиліна В. В. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку, зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 18.04.16, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Точиліна В. В.: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15, кімн. 12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Ніцева Андрія Сергійовича, Ніцева Максима Сергійовича, Петрову Євгенію Сергіївну, останнє відоме місце реєстрації яких: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Полігон, вул. Тимірязєва, 16, кв. 28, про те, що 11.03.16 було прийняте рішення у цивільнії справі за позовом Ніцевої Людмили Миколаївни до Ніцева Андрія Сергійовича, Ніцева Максима Сергійовича, Петрової Євгенії Сергіївни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Полігон, вул. Тимірязєва, 16, кв. 28.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Токмакова Олега Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Катеринівка, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом Токмакової Оксани Олександрівни до Токмакова О. М. про розірвання шлюбу відбудеться 22.03.16, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Сторчака Олега Анатолійовича у судове засідання у цивільній справі № 486/84/16-ц за позовною заявою Сторчак Ірини Олександрівни до Сторчака О. А. про стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів.

Засідання відбудеться 23.03.16, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Бондаренко Нілу Прокопівну у цивільній справі за позовом Поторочина Миколи Миколайовича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним.

Розгляд справи призначено на 27.04.16, о 10.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 13.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Волокітіну Інну Володимирівну на розгляд цивільної справи за позовом Волокітіна Володимира Григоровича про стягнення аліментів на 17.03.16, о.16.00.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область м. Снігурівка вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільна справа буде розглядатися за його відсутності. У порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/491/16-ц за позовом Корабельникової Надії Михайлівни до Кирилової Наталі Михайлівни про стягнення суми коштів.

Судовий розгляд призначено на 04.04.16, о 12.30.

Відповідач Кирилова Наталя Михайлівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шкарнікова Олександра Сергійовича (останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Жилмасив, 1 кв. 10) про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Шкарнікова О. С. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 30.03.16, о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Ліщина Дениса Анатолійовича за позовом ПАТ «Райффазен Банк Аваль» про стягнення боргу на 31.03.16, о 10.30, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3 .

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Соколенка Сергія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Градівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Соколенка С. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 08.04.16, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Сторчак Надію Андріївну, Сторчака Володимира Федоровича у цивільній справі № 2/487/950/16 за позовом Гераудель Алли Вікторівни про визнання договору дійсним на 29.03.16, о 8.30, у каб. 28 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленимм про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 18.03.16, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Агаркову Лідію Василівну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Агаркової Л. В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 21.03.16, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Овчаренко Ольгу Андріївну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Овчаренко О. А. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 18.03.16, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Кулікова Максима Анатолійовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кулікова М. А. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 17.03.16, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Литвиненка Руслана Олексійовича у цивільній справі за позовною заявою Литвиненко Тетяни Олександрівни до Литвиненка Р. О. про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Кравченко Денис Володимирович, 01.12.1989 р. нар., останнє місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Привільна, 162/3, останнє місце реєстрації якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Комінтерна, 15, у цивільній справі за позовом ТОВ «Українська Дистрибуційна Компанія» до Кравченка Д. В. про відшкодування матеріальної шкоди.

Розгляд справи призначено на 25.03.16, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Явтушенка Артема Івановича у судове засідання у цивільній справі № 486/255/16-ц за позовною заявою Явтушенко Надії Федорівни про розірвання шлюбу.

Засідання відбудеться 28.03.16, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Коренда Олександра Івановича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 1 Лінія, 48, кв. 8, про дату слухання справи № 2/489/569/16 за позовом Коренди Ніни Іванівни до Коренда О. І. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 01.04.16, о 8.50, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Заплотінської Наталі Євгенівни до Алімпієвої Любові Антонівни, Алімпієва Віктора Федоровича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним призначено на 28.03.16, о 9.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий