Виклики до суду від 10 березня

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Бесолова Ігоря Юрійовича, 29.05.1963 р. нар., уроженця м. Миколаєва, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 7 Слобідська, 73, про дату слухання справи № 2/489/542/16 за позовом Бесолова Юрія Ігоровича до Бесолова І. Ю. про визнання права власності в порядку спадкування, яке відбудеться 15.03.16, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Мезенцева Олега Володимировича у судове засідання у цивільній справі № 486/205/16-цза позовною заявою Ващук Олесі Миколаївни до Мезенцева О. В. про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей та матір дитини до досягнення нею трирічного віку.

Засідання відбудеться 17.03.16, о 14.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Мамонову Тетяну Анатоліївну, Цімбаліста Артема Андрійовича у судове засідання у цивільній справі № 486/118/16-ц за позовною заявою Андросова Олега Михайловича до Мамонової Т. А., Цімбаліста А. А. про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

Засідання відбудеться 24.03.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лазарєву Надію Вадимівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Петрівка, вул. Леніна, 68, про дату слухання цивільної справи за позовом Миколаївської районної державної адміністрації як органу опіки та піклування в інтересах малолітнього Дзензеля Євгена Сергійовича до Лазарєвої Н. В. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 11.03.16, о 14.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гунзу Ірину Андріївну, Котик Ганну Валеріївну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Богданова, 12, про дату слухання цивільної справи № 472/1263/15-ц за позовом Прадєдова Олексія Васильовича до Гунзи І. А., Циганця М. Ю., Котик Г. В. про стягнення збитків та безпідставно отриманих грошових коштів, яке відбудеться 22.03.16, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Мжаванадзе Тамару Арчілівну, 1992 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 138в, кв. 36, про дату слухання справи № 2/489/938/16 за позовом Мжаванадзе Світлани Віталіївни до Мжаванадзе Т. А. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 16.03.16, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/1360/16-ц за позовом Пугача Олександра Івановича до Щетініна Володимира Миколайовича.

Судовий розгляд призначено на 28.03.16. о 14.30.

Відповідачі Щетінін Володимир Миколайович, Щетініна Марія Григорівна викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Михайленка Олександр Володимирович, 19.02.1992 р. нар., за позовом ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» про стягнення боргу за спожиту теплову енергію на 29.03.16, о 9.00, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається громадянка Соломахіна Лілія Ярославівна, 01.08.1990 р. нар., останнє місце проживання: вул. Колісніченко, 12, кв. 11, с. Трикрати, Вознесенський район Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Соломахіної Л. Я. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 25.03.16, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Гончарової Ірини Олександрівни до Головацької Ніни Пантеліївни, третя особа – Товарна біржа «Нерухомість-Миколаїв»,про визнання договору купівлі-продажу дійсним відкладено на 06.04.16, о 8.30.

Відповідачу Головацькій Ніні Пантеліївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Тонковиду Ніну Василівну у цивільній справі № 468/44/16-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тонковиди Н. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 16.03.16, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Барду (Камінську) Гелену Борисівну у судове засідання у цивільній справі № 486/194/16-ц за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Барди (Камінської) Г.Б. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Засідання відбудеться 17.03.16, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості позивача Сверделя Георгія Вікторовича у цивільній справі № 2/488/110/16 за позовом Сверделя Георгія Вікторовича до Федосєєвої Людмили Леонідівни та інших про визнання заповіту недійсним.

Судове засідання відбудеться 18.04.16, о 13.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що 09.03.16 судом було винесене заочне рішення у цивільній справі № 2/477/199/16 за позовом Тросиненка Андрія Валерійовича до Тросиненко Жанни Вікторвни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Добавить комментарий