Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня соборності України

22 січня у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України. На заході були присутні: голова обласної ради Вікторія Москаленко, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області.

«Сьогодні це свято патріотів України та всіх тих, хто щиро любить нашу країну і вірить у те, що вона стане європейською та могутньою. Я хочу вшанувати тих людей, які загинули в січні 2014 року та довели, що соборність – це єднання української нації, духу свободи та прагнення справедливості. Відзначення цього свята – це не тільки наш моральний обов’язок, а й розуміння того, що тільки коли ми об’єднані – ми непереможні!», – звернулася у своєму виступі до гостей заходу Вікторія Вікторівна.

Під час проведення урочистих зборів голова обласної ради за вагомий особистий внесок у відродження духовності і культури українського народу, розвиток і зміцнення держави, самовіддане служіння українському народу вручила цінний подарунок Верховної Ради України (годинник) народному депутату України Тарасу Креміню. Грамотою Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію Вікторія Москаленко відзначила бібліотекаря Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Віру Марущак, а також нагородила Почесними грамотами обласної ради представників Миколаївської області: депутата Миколаївської обласної ради сьомого скликання, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Золотий Колос» Надію Іванову (на фото), голову товариства з обмеженою відповідальністю «Ковалівка» Жовтневого району Євгена Конопелькіна.

Прес-служба облради

Добавить комментарий