Виклики до суду від 21 січня

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/519/15-ц за позовом

Ожерельєвої Наталі Степанівни до Тіней Валерія Миколайовича про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої діяльністю, що є джерелом підвищеної небезпеки, відкладено на 16.02.16, об 11.00.

Відповідачу Тіней Валерію Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто у його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/1049215-ц за позовом Брус Наталії Йосипівни до Ларичкина Миколи Федоровича, Гридина Миколи Івановича, Ялового Олександра Григоровича, Ялової Людмили Іванівни, Швачко Олени Анатоліївни, Шуткина Володимира Миколайовича, Мачула Любові Тимофіївни про визнання права власності на нерухоме майно.

Судовий розгляд призначено на 11.02.16, о 10.00.

Відповідачі Гридин Микола Іванович та Яловий Олександр Григорович викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бичкова Володимира Миколайовича у судове засідання на 08.02.16, о 13.30, за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Бичкова В. М., приватного підприємства «Агентство по торгівлі нерухомістю «Альянс» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Журбенко Оксану Вікторівну у судове засідання у цивільній справі № 486/2139/15-ц за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Журбенко О. В. про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 05.02.16, о 10.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Марголіна Геннадія Юрійовича до Лагуна Сергія Миколайовича про стягнення боргу відкладено на 16.02.16, о 8.30.

Відповідачу Лагуну Сергію Миколайовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Майданик Марини Михайлівни до Майданика Петра Івановича про розірвання шлюбу відкладено на 05.02.16, о 8.20.

Відповідачу Майданику Петру Івановичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Філевського В’ячеслава Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Леніна, 14, кв. 25, що у цивільній справі № 488/3363/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Філевського В. С. про стягнення заборгованості оголошено перерву до 02.02.16, о 14.00, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Стужук Олену Миколаївну на 22.01.16, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Стужук О. М. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Арутюняна Руслана Левовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Половинки, вул. Одеське шосе, 6, кв. 4, про дату слухання цивільної справи за позовом Тітієвського І. В. про стягнення суми грошової позики, яке відбудеться 21.01.16, об 11.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Ігнатенка Дениса Вікторовича у судове засідання у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ігнатенка Д. В. про стягнення заборгованості на 03.02.16, о 9.45, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лучків Олександра Івановича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Центральна, 85/2, м. Снігурівка Миколаївської області, що 21.01.16, о 14.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акціонерний Банк «Експрес Банк» до Лучків Олександра Івановича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область м. Снігурівка вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова. У разі неявки відповідача цивільну справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі доказів

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 25.01.16, о 10.30, в якості відповідача Бондаренко Марію Терентіївну у цивільній справі № 2/489/3622/15 за позовом Побережець Ірини Георгіївни до Бондаренко М. Т. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 14.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Удовенка Бориса Павловича у цивільній справі за позовом Удовенко Тетяни В’ячеславівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 26.01.16, о 9.00, у каб. 2 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Хамазу Валентину Антонівну у судове засідання, що відбудеться 11.02.16, о 15.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом КП «Очаківський комбінат комунальних послуг» до Хамази Валентини Антонівни про стягнення заборгованості за надані послуги з вивезення твердих побутових відходів та з доданими до неї документами, а також із копією ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Лебеденка Віталія Івановича до Чоботар Віктора Івановича, Чоботар Ігоря Вікторовича, Чоботар Наталії Олександрівни про відшкодування майнової та моральної шкоди відкладено на 10.02.16, о 9.00.

Відповідачам Чоботару Віктору Івановичу, Чоботару Ігорю Вікторовичу, Чоботар Наталії Олександрівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 25.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Ступнікову Ольгу Олексіївну у цивільній справі № 2/488/718/15 за позовом прокурора Корабельного району місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Ступнікової О. О., Клімова А. М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку, скасування запису про право власності на земельну делянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 01.03.16, о 10.00, у залі засідань суду № 11.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Ступнікової О. О.: м. Миколаїв, вул. Г. Карпенка, 49/1, кв. 88.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Бараш Сергія Олеговича у цивільній справі № 2/488/435/15 за позовом прокурора Корабельного району місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Бараш С. О. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку, скасування запису про право власності на земельну делянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 12.02.16, о 10.00, у залі засідань суду № 11.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Бараш С. О.: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 38/1, кв. 61.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Медвецьку Олену Сергіївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Покровка, вул. Жовтнева, 24, про дату слухання цивільної справи № 472/1407/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Медвецької О. С. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 15.02.16, о 13.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Капленко Раїсу Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поріччя, вул. Леніна, 81, про дату слухання цивільної справи № 472/1405/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Капленко Р. В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 15.02.16, о 13.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 01.02.16, о 9.30, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Водолазького Сергія Юрійовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Водолазького С. Ю. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 28.01.16, о 9.30, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Черненко Олену Альбертівну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Черненко О. А. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 28.01.16, о 8.30, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Гордієнка Олександра Олександровича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гордієнка О. О. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/195/15-ц за позовом Бєліка Валерія Григоровича до Управління у справах захисту споживачів у Миколаївській області про відшкодування моральної та матеріальної шкоди. .

Судовий розгляд призначено на 01.02.16. о 17.00.

Відповідач Георгій Євген Вікторович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Єрьоміна Анатолія Олександровича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Єрьоміна А. О. про стягнення заборгованості на 26.01.16, 8.20, у каб. 23 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Дем’янов Євген Юрійович, 11.12.1983 р. нар., останнє місце проживання якого: БОС‑2, 4, кв. 6, с. Мартинівське, Вознесенський район, Миколаївська область, у цивільній справі за позовом ПАТ АБ «Експрес-Банк» до Дем’янова Є.Ю. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 28.01.16, о 9.00, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області викликається в якості відповідача Морозов Роман Олександрович, 19.03.1992 р. нар., останнє місце проживання: вул. Чехова, 38, м. Вознесенськ Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк до Лі Федора Бон-Сон про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 29.01.16, о 9.20, за адресою: м Вознесенськ, вул. Кібрика, 1, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області викликається в якості відповідача Лі Федір Бон-Сон, 06.05.1956 р. нар., останнє місце проживання: вул. Першотравнева, Жовтневий район, с. Котлярове Миколаївської області, та місце реєстрації: с. Вознесенське, Вознесенський район Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк до Лі Федора Бон-Сон про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 29.01.16, о 9.00, за адресою: м Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Рудяка Андрія Олександровича за позовом ПАТ КБ «ПритватБанк» до Рудяка А. О. про стягнення заборгованості на 25.01.16, о 8.30, у каб. 23Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області викликається в якості відповідача Аніна Ірина Іванівна, 05.04.1957 р. нар., останнє місце проживання: вул. Толстого, 16, с. Прибужани, Вознесенський район Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лі Федора Бон-Сон про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 29.01.16, о 9.40, за адресою: м Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Лященко Наталію Олександрівну, місце реєстрації якої: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Луч, вул. Лучівська, 25, кв. 73, про те, що 15.01.16 судом було прийняте рішення у цивільній справі за позовом Тимошевської Софії Андріївни до Лященко Н. О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Луч, вул. Лучівська, 25, кв. 73.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Коптяєвої Олени Володимирівни до Лисенко Антоніни Анатоліївни, Лисенка Віктора Миколайовича, Лисенка Олександра Миколайовича, Лисенко Наталі Миколаївни, Лисенка Андрія Миколайовича, Лисенка Миколи Андрійовича, третя особа  –Біржа нерухомості «Єдвайс – Консульт», про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним відкладено на 28.01.16, об 11.00 .

Відповідачам Лисенку Андрію Миколайовичу, Лисенко Наталі Миколаївні, Лисенко Антоніні Анатоліївні, Лисенку Миколі Андрійовичу необхідно з’явитись у судове засідання за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб.24.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності

Добавить комментарий