Дітлахи селища Луб’янка отримали подарунки від депутата облради Федора Барни

Напередодні Нового року та Різдва депутат облради, директор приватного підприємства «Луб’янське» Федір Барна привітав усіх дітлахів селища Луб’янка Веселинівського району подарунками.

Новий рік – улюблене та казкове свято, на яке з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Він дарує нам зустрічі, подарунки, здійснення мрій та бажань, надію на краще. Напередодні Новорічних свят депутат Миколаївської обласної ради Федір Барна побував у Луб’янській сільській школі та привітав солодкими подарунками місцевих дітлахів. Малеча та педагоги радо зустрічали гостей, адже до їхнього села такі поважні гості приїжджають нечасто.

Депутат побажав маленьким мешканцям села здоров’я, гарних свят та здійснення усіх бажань. Він зазначив, що у наших дітей повинно бути щасливе дитинство. Вони мають відчувати турботу та любов дорослих. Смаколики також отримали діти-сироти, інваліди та діти учасників АТО.

Користуючись нагодою, Федір Барна поспілкувався з директором школи та представниками місцевої влади. Депутат звернув увагу на проблеми села та пообіцяв знайти можливості для їх вирішення.

Микола КРУТИХ
Фото автора

Добавить комментарий