Благодійник Євген Воробйов зібрав друзів навколо ялинки

До Дня святого Миколая вихованці Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 починають готуватися заздалегідь – розучують пісні, танцювальні номери та вірші – щоб гідно зустріти покровителя дітвори. За доброю традицією на свято також запрошують почесних гостей, які вже давно є частиною цієї великої та дружної родини.

Головною прикрасою цьогорічного свята стала зелена красуня-ялинка, яку дітлахам подарував благодійник Євген Воробйов та голова Миколаївської міської організації інвалідів війни та Збройних Сил України, Центру допомоги учасникам АТО м. Миколаєва Любов Бушина. Як і годиться, новорічне деревце встановили в холі школи-інтернату – на радість дітям та гостям, а під нього поклали фрукти й солодощі. Прикрашена різнокольоровими кульками та пухнастим дощиком, ялинка підіймає всім настрій, нагадує, що скоро наступить Новий рік, сповнений світлих надій та сподівань.

Не з порожніми руками завітали до навчального закладу й представники ТОВ «Електрим‑2000», представник заводу «Зоря»-«Машпроект» Сергій Бобров, директор магазину «Маркер» Ірина Луковська. А учні миколаївської гімназії № 41 та муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки привітали вихованців школи-інтернату святковим концертом.

Отож біля ялинки зібралися учні 1-10 класів, учителі, вихователі та гості. З нагоди свята хлопчики та дівчатка гарно вбралися, перетворившись на справжніх принців та принцес. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи-інтернату № 3 Світлана Воробйова. Вона побажала своїм вихованцям, колегам, спонсорам мирного неба, любові та доброти. Звичайно, завітав на урочисте дійство й Святий Миколай. Діти старанно готувалися до зустрічі з ним – розучували пісні, танцювальні номери та вірші, тож сивобородий дідусь залишився задоволеним гостинним прийомом і щедро віддячив подарунками.

Як зауважив заступник голови миколаївського Центру допомоги учасникам АТО Євген Воробйов, робити добрі справи можна не тільки на свята, а у будь-який день, адже багато хто сьогодні потребує нашої підтримки. Напередодні Нового року він здійснить чергову поїздку в зону проведення антитерористичної операції, щоб передати бійцям теплі речі, продукти та дитячі листівки.

«Кожен навчальний заклад, серед яких – муніципальний колегіум, школа-інтернат № 3, дитячий садок № 83, – є учасником проекту «Волонтерський рух», започаткованого мною. Діти та педагогічні працівники охоче допомагають нашим героям», – говорить Є. Воробйов.

Святкування Дня св. Миколая вдалося на славу. Наостанок гості та вихованці інтернатного закладу зробили пам’ятне фото біля ялинки.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора та Ігоря Матейчика

Добавить комментарий