Виклики до суду від 24 грудня

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає Щербатей Любов Василівну у судове засідання, яке відбудеться 21.01.16, об 11.10, у справі 2/489/3285/15 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Щербатей Л. В. про стягнення боргу за недораховану електроенергію.

Судове, засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Горбунової З. І. про стягнення боргу викликає відповідача у справі Горбунову Зінаїду Іванівну у судове засідання, яке відбудеться 27.01.16, о 10.30, за адресою м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 19.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Косячука Леоніда Архіповича, останнє відоме місце проживання якого: Кіровоградська область, Вільшанський район, с. Березова Балка, про те, що розгляд у цивільній справі провадження № 2/484/1826/15 за позовом Косянчук Олени Володимирівни до Косячука Л. А. про визнання нерухомого майна особистою приватною власністю призначено на 29.12.15, о 9.00.

На призначений час відповідачу слід з’явитися до суду із паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України розглядатиметься за його відсутності, на підставі наявних у справі даних та доказів буде постановлено заочне рішення.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Бойко Юлію Миколаївну у судове засідання у цивільній справі № 486/2066/15-ц за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 29.12.15, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Войтасика Миколу Йосиповича, 22.09.1958 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: с. Євгенівка Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом Моторного (транспортного) страхового бюро України до Войтасика М. Й. про відшкодування в порядку регресу витрат, пов’язаних з виплатою страхового відшкодування, яке відбудеться 29.12.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Михайлову Неллі Олексіївну у судове засідання, що відбудеться 29.12.15, о 8.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом КП «Очаківський комбінат комунальних послуг» до Михайлової Н. О. про стягнення заборгованості за оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Герасимчука Андрія Сергійовича у судове засідання, що відбудеться 19.01.16, об 11.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Романовича Юрія Васильовича до Герасимчука А. С. про визнання права власності на земельну ділянку.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кириченка Ігоря Леонідовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Леніна, 4, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кириченка І. Л. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 05.01.16, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Макаренко Альону Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: с. Тамарине Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом органу опіки та піклування Тамаринської сільської ради Снігурівського району до Макаренко А. М. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 28.12.15, о 9.00 у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області, за адресою: вул. Генерала Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/10659/15-ц за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Кучерової Наталі Анатоліївни про стягнення заборгованості.

Судовий розгляд призначено на 28.01.16, о 10.20.

Відповідач Кучерова Наталя Анатоліївна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Рибакову Євгенію Ємельянівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Богданова, 4, кв. 3, про дату слухання цивільної справи № 472/1322/15-ц за позовом Ідзиковської Людмили Володимирівни до Рибакової Є. Є. про визнання права власності на квартиру за набувальною давністю, яке відбудеться 11.01.16, о 14.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/12994/14-ц за позовом Шинкарюк Галини Іванівни до Довгія Миколи Костянтиновича про вчинення певних дій відкладено на 11.01.16, об 11.00.

Відповідачу Довгію Миколі Костянтиновичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Лященко Наталію Олександрівну, останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Луч, вул. Лучівська, 25, кв. 73, про те, що 15.01.16, о 9.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Тимошевської Софії Андріївни до Лященко Н. О., третя особа – Тимошевський А. А., про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Луч, вул. Лучівська, 25, кв. 73.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 10.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Щербину Віталія Віталійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Степова, 37, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Щербини В. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 11.01.16, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Прокофьєва Олега Анатолійовича, Прокофьєву Інну Іванівну у цивільній справі № 2/487/3353/15 за позовом Кудіної Ірини Борисівни про визнання договору дійсним на 21.01.16, о 9.00, у каб. 28 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Слободенюк Жанни Юріївни про стягнення заборгованості, відкладено на 28.12.15, о 9.00.

Відповідачу Слободенюк Жанні Юріївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Чиркова Дмитра Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Нова, 7, кв. 7а, с. Петрівка Миколаївського району Миколаївської області, що 04.01.16, о 10.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Фурман Тетяни Іванівни до Чиркова Дмитра Сергійовича про стягнення аліментів.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область м. Снігурівка вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільну справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Скрипку Джамала Миколайовича, 10.12.1977 р. нар., за позовом Сас Бориса Павловича про стягнення боргу за договором позики на 25.01.16, о 13.30, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Касілову Наталію Леонідівну на 29.12.15, об 11.10, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Касілової Н. Л. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Муратову Галину Олексіївну на 29.12.15, об 11.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Муратової Г. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Прутяна Олександра Олександровича на 29.12.15, об 11.20, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Прутяна О. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Дюміна Костянтина Івановича на 29.12.15, об 11.40, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дюміна К. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Лисікова Віктора Вікторовича на 29.12.15, об 11.50, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лисікова В. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Гордєєву Віолетту Віталіївну на 29.12.15, о 13.20, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гордєєвої В. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Лободюк Ларису Володимирівну на 29.12.15, о 13.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лободюк Л.В, про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Рогульова Миколу Анатолійовича на 29.12.15, о 13.10, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Рогульова М. А. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Капіцина Олександра Володимировича на 29.12.15, о 13.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Капіцина О. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Полутаровського Дмитра Олександровича на 29.12.15, о 13.40, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Полутаровського Д. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Скиби Ю. О. про стягнення заборгованості, відкладено на 04.01.16, о 8.20.

Відповідачу Скибі Юрію Олеговичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Фабрикова С. П. про стягнення заборгованості відкладено на 14.01.16, о 8.30.

Відповідачу Фабрикову Сергію Петровичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пузирьова В. В. про стягнення заборгованості відкладено на 14.01.16, о 8.20.

Відповідачу Пузирьову Віталію Вікторовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Курганову Наталію Леонідівну на 29.12.15, о 14.10, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Курганової Н. Л. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Петровського Олександра Геннадійовича на 29.12.15, о 14.20, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Петровського О. Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Дзюбас Катерину Іванівну на 29.12.15, о 14.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дзюбас К. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Мельник Наталію Михайлівну на 29.12.15, о 13.50, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мельник Н. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Добавить комментарий