Виклики до суду від 10 грудня

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9263/15-ц за позовом

Першина Володимира Володимировича до Мироненка Віктора Володимировича про відшкодування моральної та матеріальної шкоди. Судовий розгляд призначено на 18.12.15, об 11.00.

Відповідач Мироненко Віктор Володимирович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9940/15-ц за позовом Лозовської Людмили Іванівни до Лозовського Олексія Олексійовича про розірвання шлюбу.

Судовий розгляд призначено на 04.12.15, об 11.20.

Відповідач Лозовський Олексій Олексійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Листопад Олену Станіславівну у цивільній справі № 468/1568/15-ц за позовом ПАТ КБ «Правекс Банк» до Листопад О. С. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 17.12.15, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ахмед Вакара у цивільній справі № 468/1557/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ахмед Вакара про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 16.12.15, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Каратєєва В’ячеслава Степановича, останнє відоме місце проживання якого: с. Новопетрівка Снігурівського району Миколаївської області, та Каратєєву Наталю Олексіївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Електронна, 61, кв. 116, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 16.12.15, о 13.30, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Генерала Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Грози Андрія Вікторовича до ФОП Федірка Владислава Миколайовича про розірвання договору купівлі-продажу, повернення коштів, відшкодування моральної шкоди відкладено на 28.12.15, о 8.30.

Відповідачу ФОП Федірку Владиславу Миколайовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Служби у справах дітей адміністрації Заводського району ММР в інтересах дитини-сироти Тарнавського Артема Павловича до Тарнавської Ірини Вікторівни про накладення заборони на відчуження майна відкладено на 28.12.15, о 8.40.

Відповідачу Тарнавській Ірині Вікторівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Нікуліну Світлану Володимирівну, 1985 р. нар., у цивільній справі за позовом Нікуліна Олега Володимировича, 1983 р. нар., про розірвання шлюбу на 24.12.15, о 9.00, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Семеній Анатолія Павловича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 24.12.15, о 9.30, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, 8, м. Новий Буг, Миколаївської області.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 14.12.15, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Литвин Ірину Анатоліївну у цивільній справі № 486/1862/15-ц за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Литвин Ірини Анатоліївни про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Герцик Ольги Вікторівни про стягнення заборгованості відкладено на 28.12.15, об 11.00.

Відповідачу Герцик Ользі Вікторівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Трунової Наталії Анатоліївни, Бондаренка Анатолія Вікторовича призначено на 17.12.15, о 9.00.

Відповідачу Труновій Наталії Анатоліївні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 77а, кв. 3, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Трунової Наталії Анатоліївни, Бондаренка Анатолія Вікторовича, призначено на 17.12.15, о 9.00.

Відповідачу Бондаренку Анатолію Вікторовичу, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 77а, кв. 3, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Цуркана Сергія Петровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Одеська, 56, про дату слухання цивільної справи № 472/1108/15-цза позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Цуркана С. П. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 17.12.15, о 8.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бутягіну Віру Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Набережна, 21, про дату слухання цивільної справи № 472/1086/15-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Бутягіної В. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 17.12.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9025/15-ц за позовом Шаповала Миколи Борисовича до Карманової (Шаповал) Ольги Борисівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації за місцем проживання.

Судовий розгляд призначено на 10.12.15, о 15.30.

Відповідач Карманова (Шаповал) Ольга Борисівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Любченка Володимира Леонідовича про стягнення заборгованості відкладено на 14.12.15, об 11.00.Відповідачу Любченко Володимиру Леонідовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Волковенка Володимира Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Кірова, 53, про дату слухання справи № 2/489/2242/15 за позовом ПАТ «Альфа-Банк» до Волковенка В. Ю. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 14.12.15, о 8.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Таргонія Олександра Вікторовича за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» про стягнення заборгованості на 24.12.15, о 10.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Дьоміна Сергія Олексійовича у цивільній справі № 2/488/1274/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дьоміна С. О. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 18.01.16, об 11.40, у залі суду № 6.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Дьоміна С. О.: м. Миколаїв, вул. Попеля, 71.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бердова Анатолія Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Зоря, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бердова А. Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 28.12.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ковальчука Миколу Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Катеринівка, вул. Молодіжна, 32, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ковальчука М. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 28.12.15, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Юнусову Віру Сабирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Одеська, 101/11, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Купер Прайс» до Юнусової В. С. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 28.12.15, о 8.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Погребного Дем’яна Сергійовича у судове засідання, що відбудеться о 23.12.15, о 8.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ТОВ «Росвен Інвест Україна» до Погребного Дем’яна Сергійовича.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Медведєва Дениса Володимировича у справі № 481/1106/15-ц на 11.12.15, о 9.15, та Жемчугову Юлію Олександрівну у справі № 481/1082/15-ц на 11.12.15, о 10.30, за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» про стягнення заборгованості у приміщення Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

У разі неявки відповідачів до суду справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі ст. 169 ЦПК України.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Тирзіу Марію Анатоліївну, яка проживає за адресою: с. Новобогданівка Миколаївського району Миколаївської області, що у цивільній справі № 480/864/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тирзіу М. А. про стягнення заборгованності оголошено перерву до 23.12.15, о 10.30, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Балашова Геннадія Олеговича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 4, кв. 178, про дату слухання справи № 2/489/3104/15 за позовом Балашової Людмили Василівни до Балашова Г. О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 17.12.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Подвисоцьку Моніку у цивільній справі за позовом Подвисоцького С. В. про розірвання шлюбу на 18.12.15, о 8.40, у каб. 1 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Гизуна Геннадія Петровича у цивільній справі № 468/1778/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гизуна Г. П. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 17.12.15, о 10.40, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Хижняк Оксану Яківну, 06.09.1989 р. нар., яка зареєстрована за адресою: вул. Шевченка, 26,с. Євгенівка Снігурівського району Миколаївської області, що 18.12.15, о 9.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Хижняка Олександра Миколайовича до Хижняк О. Я. про розірвання шлюбу.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки відповідача цивільну справу буде розглянуто за його відсутності. В порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Тетриченка Олега Миколайовича у цивільній справі № 488/2776/15-ц провадження № 2/488/1473/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах Державної екологічної інспекції у Миколаївській області до Тетриченка О. М.

Судове засідання відбудеться 23.12.15, о 13.20, у залі засідань суду № 6.

Останнє відоме місце проживання відповідача Тетриченка О. М.: м. Миколаїв, вул. Оранжерейна, 80.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Щербакова Михайла Ігоровича у цивільній справі за позовом Калініної Валентини Миколаївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 21.12.15, о 10.00, у каб. 17 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Абрамяна Беніаміна Сергійовича у справі за позовом Абрамян Лєни Шмавонівни про розірвання шлюбу.

Розгляд справи призначено на 29.12.15, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 13.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/11022/15-ц за позовом Голощапової Катерини Дмитрівни до Голощапова Сергія Миколайовича про надання дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон.

Судовий розгляд призначено на 16.12.15, о 9.30.

Відповідач Голощапов Сергій Миколайович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Пренько Віри Тимофіївни до Пренько Світлани Борисівни, останні відомі місця проживання якої: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 81, кв. 46; м. Миколаїв, ЖДП, 276, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 22.12.15, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк»до Орлова Віктора Олександровича, Центрального відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції, Заводського відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції, третя особа – ПАТ «Альфа-Банк», про звільнення майна з-під арешту відкладено на 11.01.16, о 8.20.

Відповідачу Орлову Віктору Олександровичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна»» до Мезгодька Сергія Васильовича про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 04.01.16, о 8.40.

Відповідачу Мезгодьку Сергію Васильовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мартинюка Г.П., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Сливине, вул. Набережна, 12, про дату слухання цивільної справи за позовом Гончаренко О. М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 16.12.15, о 9.00, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Виноградову Уляну Лук’янівну у цивільній справі за позовом Манько Олени Іванівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 14.12.15, о 9.00, у каб. 17 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бєлан Марії Валеріївни до Савицького Володимира Адольфовича про позбавлення батьківських прав призначено на 21.12.15, о 14.00.

Відповідачу Ільіну (Савицькому) Володимиру Адольфовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 65, кв. 3; м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 81, кв. 15, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (кабінет № 16).

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Токарєвої Наталі Сергіївни до Токарєва Олексія Вікторовича про позбавлення права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку призначено на 22.12.15, о 15.40.

Відповідачу Токарєву Олексію Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 67, кв. 30, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (кабінет № 16).

Добавить комментарий