Виклики до суду від 3 грудня

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача

Шаповалову Ольгу Миколаївну у цивільній справі за позовом Шаповалової Раїси Костянтинівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 07.12.15, о 8.30, у каб. 17 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Михайленка Вадима В’ячеславовича у справі за позовом Михайленко Жанни Петрівни про розірвання шлюбу.

Слухання справи призначено на 25.12.15, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 13.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Гаріна Олексія Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Баумана, 2, у цивільній справі за позовом Гаріної Валентини Іванівни до Гаріна О. О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим будинком.

Судове засідання відбудеться 08.12.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Конашенкову Марину Миколаївну за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електроенергію на 21.12.15, о 9.20, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ханової Люції Сергіївни про стягнення заборгованості відкладено на 11.12.15, об 11.00.

Відповідачу Хановій Люції Сергіївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кудіної Ії Миколаївни про стягнення заборгованості відкладено на 11.12.15, о 10.00.

Відповідачу Кудіній Ії Миколаївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лясковського Володимира Євстахійовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 24.12.15, о 9.40, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 10.12.15, о 10.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/615/15 за позовом Олексієвець Валентини Антонівни до Олексієвця Федора Івановича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Відповідачу Олексієвцю Федору Івановичу необхідно обов’язково з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає Тихонова Олександра Валентиновича у судове засідання, яке відбудеться 18.12.15, об 11.55, у справі 2/489/3215/15 за позовом Тихонової Лариси Вікторівни про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Мудриченка Володимира Володимировича до Ляховського Павла Юрійовича про встановлення порядку користування земельною ділянкою призначено на 09.12.15, о 10.00.

Відповідачу Мельник Тетяні Андріївні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. В. Морська, 102, кв. 8, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 16.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 07.12.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, відповідача Колєгова Олександра Володимировича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Колєгова О. В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Погорілого Вадима Володимировича, Погорілу Любов Володимирівну у цивільній справі № 2/488/1221/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Погорілого В. В., Погорілої Л. В. про виселення.

Судове засідання відбудеться 08.02.16, об 11.30, у залі суду № 11.

Останнє відоме місце реєстрації відповідачів – Погорілого В. В., Погорілої Л. В.: м. Миколаїв, вул. Артема, 38б, кв. 51.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто у їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Кошмана Олександра Петровича до Шеремета Володимира Володимировича, Шеремет Наталії Едуардівни, Шеремета Дениса Володимировича, третя особа – Універсальна біржа «Номінал», про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним відкладено на 24.12.15, о 8.20.

Відповідачам Шеремету Володимиру Володимировичу, Шеремет Наталії Едуардівні, Шеремету Денису Володимировичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Березнегуватський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Федорович Ірина Вікторівна, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Березнегувате, вул. Гагаріна, 9, викликається у судове засідання у цивільній справі № 470/854/15/ц, провадження № 2/470/307/15, за позовом Залітка Миколи Миколайовича до Федорович І. В. про стягнення завдатку на 17.12.15, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Березнегувате, вул. Леніна, 107.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/7546/15-ц за позовом Артюнян Асмік Саргісівни до Квитинського Яна Роландовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 05.01.16, об 11.30.

Відповідачу Квитинському Яну Роландовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розгляуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Солянік Ларису Валентинівну, 08.01.1958 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: вул. Шевченка, 44, с. Новокиївка Снігурівського району Миколаївської області, що 09.12.15, об 11.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до Солянік Л. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільна справу буде розглядатися за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Стужук Олену Миколаївну на 10.12.15, о 8.10, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Стужук О. М. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Росторопшу Володимира Володимировича на 10.12.15, о 9.50, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Росторопши В. В. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Несенко Світлану Леонідівну на 10.12.15, о 8.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Несенко С. Л. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бегмету Олену Леонідівну на 10.12.15, о 8.20, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Бегмети О. Л. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Дзюбас Катерину Іванівну на 10.12.15, о 8.40, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Дзюбас К. І. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Лободюк Ларису Володимирівну на 10.12.15, о 9.40, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Лободюк Л. В. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бегмету Михайла Михайловича на 10.12.15, о 9.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Бегмети М. М. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Чуприну Ірину Андріївну на 10.12.15, о 8.50, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Чуприни І. А. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Ковтонюка Володимира Андрійовича на 10.12.15, о 8.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Ковтонюка В. А. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шаповалову Олену Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Чехова, 11, про дату слухання цивільної справи за позовом Абраменка Віталія Івановича до Шаповалової О. В., третя особа – Орган опіки та піклування Веселинівської РДА Миколаївської області, про визнання батьківства, яке відбудеться 10.12.15, о 13.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Возіяна Вадима Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Набережна, 149, з розгляду цивільної справи № 482/1867/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Возіяна В. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 22.12.15, о 9.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області в м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатися у каб. № 10 або № 11.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справа може бути розглянута за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Рябченко Яну Вадимівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Первомайська, 23,про дату слухання цивільної справи за позовом Кукси Лідії Артемівни до Рябченко Валентини Василівни та Рябченко Яни Вадимівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 28.12.15, об 11.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шульгу Анатолія Петровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Олексіївка, вул. Центральна, 122, про дату слухання цивільної справи за позовом Шульги Феодори Федорівни до Шульги Анатолія Петровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 28.12.15, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Цюру Олексія Сергійовича у цивільній справі за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Цюри О. С. про дострокове стягнення заборгованості за кредитним договором на 18.12.15, о 8.30, каб. 23 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9683/15-ц за позовом Гунька Дмитра Валентиновича до Гунько Олени Валентинівни про визначення часток у праві спільної сумісної власності .

Судовий розгляд призначено на 10.12.15, о 9.30.

Відповідач Гунько Олена Валентинівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Овчарової Ірини Валеріївни про дострокове стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 28.12.15, о 8.20.

Відповідачу Овчаровій Ірині Валеріївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Скиби Юрія Олеговича про стягнення заборгованості відкладено на 04.12.15, о 8.30.

Відповідачу Скибі Юрію Олеговичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Дьомінову Вікторію Станіславівну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 24.12.15, об 11.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області, за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Мунтян Марину Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Ціолковського, 5, що судовий розгляд цивільної справи провадження № 2/484/1878/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мунтян М. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, ціна позову 22929, 42 грн., відкладено на 15.12.15, о 10.00.

На призначений час відповідачу слід з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів та постановлено заочне рішення.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Коляса Д.О. про стягнення боргу викликає у судове засідання відповідача у справі Коляса Дмитра Олеговича на 28.12.15, о 10.30, каб. № 26 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у якості відповідачів Зубкова Віктора Володимировича, Зубкову Матрену Улянівну, Зубкову Анну Віталіївну у справі № 2/489/3016/15 за позовом Скрябіна Геннадія Андрійовича до Зубкова В. В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

Слухання справи відбудеться 08.12.15,о 9.00, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 17.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Чекета Юрія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 58, кв. 34, про дату слухання справи № 2/489/2065/15 за позовом Куцибіної Олени Анатоліївни до Чекета Ю. М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 10.12.15, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Ча В’ячеслава Павловича у судове засідання у цивільній справі за позовом Югай Леоніда Дмитровича до Ча В. П., третя особа – Кімівська сільська рада Березанського району Миколаївської області, про визнання права власності на житловий будинок за набувальною давністю на 10.12.15, о 10.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Кузьменко Лілію Петрівну, місце реєстрації якої: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Котляреве, вул. Комарова, 16в, кв. 16, про те, що 25.11.15 судом було прийнято рішення у цивільній справі за позовом Олексій Тетяни Семенівни до Кузьменко Л. П. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Кортляреве, вул. Комарова, 16в, кв. 16.

Добавить комментарий