Одеський тріумф миколаївських перукарів

XVIII чемпіонат України з перукарського мистецтва, що відбувся нещодавно в м. Одесі, став успішним для команди Миколаївщини. Наші земляки вибороли нагороди в наступних номінаціях: «Техніка» (перше місце – Віталій Яковлєв, друге – Світлана Сємшова зі Снігурівки), «Модна зачіска» (перше місце – Світлана Сємшова, «бронза» в активі Вікторії Бутирської), «Сучасна наречена» (гран-прі здобула Світлана Сємшова, «бронзу» – Вікторія Бутирська).

Алєксан Мусельян демонструє сучасне плетіння коси.

Серед юніорів однією срібною та двома бронзовими медалями була відзначена Ельміра Пантікова. А в двох номінаціях – авторській та «Модна чоловіча зачіска» золоту медаль завоював Алєксан Мусельян.

У загальнокомандному заліку збірна Миколаївщини посіла високе друге місце, поступившись лише команді Одеської області. За підсумками декількох професійних змагань Світлані Сємшовій, Віталію Яковлєву та Алєксану Мусельяну присвоєної почесні звання «Відмінник служби побуту України».

Цьому яскравому виступу миколаївські учасники завдячують своєму тренеру – заслуженому працівнику побуту України Марії Яківні Гриценко, яка також входила до суддівської колегії чемпіонату. «Хоча вже судила до сотні подібних змагань, які проходили ще з радянських часів, – зазначила М. Я. Гриценко, – але кожного разу хвилююся, наче вперше. Дякувати Богові, мені не було соромно за кожного члена моєї команди. І це було підтверджено високими результатами».

Збірна Миколаївської області.

Цим чудовим виступом миколаївські перукарі привітали свого наставника Марію Гриценко з ювілейною датою народження.

Микола КРУТИХ

Оставить комментарий