Виклики до суду від 29 жовтня 2015 року

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача

Мойсину Аллу Анатоліївну, 09.05.1975 р. нар., яка зареєстрована в с. Красненьке Кривоозерського району Миколаївської області, у судове засідання, яке відбудеться 02.11.15, о 9.30, у залі судових засідань Кривоозерського районного суду в смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а, Миколаївської області, у цивільній справі за позовом Мойсина Олександра Миколайовича про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто в порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Кучера Дениса Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Зарічне, з розгляду цивільної справи за позовом Ткаченко О. В. про стягнення боргу на 06.11.15, об 11.00, каб. № 13.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Пустіки Романа Ігоровича до Пустіки Ігоря Павловича, третя особа – Служба у справах дітей адміністрації Заводської міської ради, про позбавлення батьківських прав відкладено на 27.11.15, о 9.40.

Відповідачу Пустіці Ігорю Павловичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Страшненка Валерія Олександровича, останнє місце проживання якого: вул. 12-та Поздовжня, 45, кв. 40, м. Миколаїв, у справі за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Страшненка Валерія Олександровича про стягнення заборгованості.

Слухання справи відбудеться 05.11.15, о 8.30, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «УкрСиббанк» до Ліпатової Ірини Дмитрівни, Левіта Дмитра Олександровича про стягнення заборгованості відкладено на 23.11.15, о 8.20.

Відповідачам Ліпатовій Ірині Дмитрівні, Левіту Дмитру Олександровичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Плєску Віталія Михайловича на 09.11.15, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом Плєску Олени Миколаївни до Плєску В. М. про розірвання шлюбу.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Волинську Ларису Григорівну, Волинського Євгена Вадимовича у справі за позовом Куцерубова Олександра Григоровича до Волинської Л. Г., Волинського Є. В. про визнання угоди дійсною.

Слухання справи відбудеться 11.11.15, о 13.00, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Косминіну Ірину Володимирівну, 01.01.1981 р. нар., за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Косминіної І. В. про стягнення боргу за недораховану електроенергію на 13.11.15, о 9.10, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Друзь Сергія Анатолійовича за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Друзь С. А. про стягнення боргу за недораховану електроенергію на 13.11.15, о 9.30, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Щапіну Антоніну Олександрівну за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Щапіної А. О. про стягнення боргу за недораховану електроенергію на 13.11.15, о 9.00, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області повідомляє, що цивільна справа за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Плаксивого Володимира Івановича про стягнення кредитної заборгованості призначена на 04.11.15, о 10.00.

Відповідачу Плаксивому Володимиру Івановичу, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Криве Озеро, вул. 1 Травня, 42, необхідно з’явитися у судове засідання за адресою: вул. Шевченка, 1а, смт Криве Озеро Миколаївської області.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 05.11.15, о 14.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Пометуна Олександра Олексійовича у цивільній справі за позовною заявою Чумак Тетяни Петрівни до Пометуна О. О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстрації за місцем проживання.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Андрушкевич Оксану Володимирівну, Гавриловця Романа Володимировича, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Жовтневий район, смт Воскресенське, вул. Інгульська, 50, про те, що 24.11.15, об 11.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Гавриловець В. І. до Андрушкевич О. В., Гавриловця Р. В. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 10.

У разі неявки відповідачів без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Сикушиної Надії Логвинівни до Сикушина Андрія Геннадійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 25.11.15, о 8.20.

Відповідачу Сикушину Андрію Геннадійовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Житомірську Ірину В’ячеславівну, 01.07.1985 р. нар., та Житомірського Сергія Олексійовича, 30.08.1978 р. нар., останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новотимофіївка, вул. Миру, 12, 11, про дату слухання цивільної справи за позовом Салиги Н. В. до Житомірської І. В., Житомірського С. О. про позбавлення батьківських прав, яка відбудеться 04.11.15, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Капленко Раїсу Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поріччя, вул. Леніна, 14, про дату слухання цивільної справи № 472/1059/15-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Капленко Р. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.11.15, об 11.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Дмитрука Віктора Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поділля, вул. Миру, 16, про дату слухання цивільної справи № 472/1056/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Дмитрука В. С. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.11.15, о 10.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Навроцьку Наталію Юріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 69, про дату слухання цивільної справи № 472/1056/15-ц за позовом ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» до Навроцької Н. Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.11.15, о 19.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Фараонову Ірину Олексіївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Мішково-Погорілове, вул. Будьонного, 14, про те, що 20.11.15, о 10.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Терешонок Ганни Миколаївни до Фараонової І. О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 10.

У разі неявки відповідача без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 03.11.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Воробйова Сергія Васильовича у цивільній справі за позовною заявою Воробйової Юлії Андріївни до Воробйова С. В. про стягнення аліментів на дитину та утримання дружини.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Листопад Олену Станіславівну у цивільній справі № 468/1568/15-ц за позовом ПАТ КБ «Правекс Банк» до Листопад О. С. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 25.11.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ахмед Вакара у цивільній справі № 468/1557/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ахмед Вакара про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 24.11.15, о 15.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Любарського Сергія Володимировича за позовом Любарської Олени Григорівни про розірвання шлюбу на 03.11.15, о 9.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Притуляка Олександра Валерійовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Притуляки О. В. про стягнення заборгованості на 11.11.15, о 8.30, у каб. № 2 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3,каб. 27.

Після публікації ологошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кондратенка Романа Олександровича про стягнення заборгованості відкладено на 26.11.15, о 8.20.

Відповідачу Кондратенку Роману Олександровичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Костриці Ганни Сергіївни до Алі Абу Шлейх, 1985 р. нар., про розірвання шлюбу відкладено на 02.11.15, о 8.30.

Відповідачу Алі Абу Шлейх необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

 

* * *

Жовтневий районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Павелко Любові Володимирівни до Павелка Олександра Вікторовича про стягнення аліментів викликає відповідача у справі № 477/2150/15-ц у судове засідання, яке відбудеться 06.11.15, о 9.00, у приміщенні Жовтневого районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77,каб. 10. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Колеснікової Олени Миколаївни до Колеснікова Олега Вікторовича про стягнення аліментів на утримання повнолітнього сина відкладено на 23.11.15, о 10.00.

Відповідачу Колеснікову Олегу Вікторовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

В Єланецькому районному суді Миколаївської області 06.11.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, відбудеться судовий розгляд цивільної справи за позовом Задири Ольги Улянівни до Стахуна Валерія Богдановича про стягнення боргу.

У судове засідання викликається відповідач – Стахун Валерій Богданович.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бурьонок Тамару Павловну, 29.01.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Шевченка,11, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бурьонок Т. П. про стягнення кредитної заборгованості, яка відбудеться 04.11.15, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гришина Миколу Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Леніна, буд. 192, кв. 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гришина М. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.11.15, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пермінову Любов Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Радянська, 12, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пермінової Л. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.11.15, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Бронтерюк Тетяни Володимирівни, Бронтерюка Олега Миколайовича, останнє місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Садова, 2, кв. 13, про стягнення заборгованості за кредитним договором призначено на 16.11.15, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Іванка Ігоря Івановича за позовом ПАТ «Державно-експортно-імпортний банк України» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 25.11.15, о 8.30, у каб. № 21 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації ологошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мінякова Віталія Петровича про стягнення заборгованості відкладено на 26.11.15, о 8.20.

Відповідачу Мінакову Віталію Петровичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Шевчук В.А. за позовом ДП «Зоря»-«Машпроект» про стягнення заборгованості на 04.11.15, о 14.00, у каб. 24 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Суддя Орджонікідзівського районного суду м. Запоріжжя Бойко О. Ю. викликає у судове засідання в якості відповідача Пігарьову Юлію Іванівну у цивільній справі за позовом ТОВ «Служба швидкого кредитування» до Юрченко Катерини Вікторівни, Пігарьової Юлії Іванівни про стягнення боргу на 30.11.15, о 10.00, яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 55, каб. № 23.

У разі неявки відповідача у судове засідання або неповідомлення про причини своєї неявки позов буде розглянутий на підставі документів, які є у матеріалах справи.

Добавить комментарий