Виклики до суду від 22 жовтня 2015 року

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів

Прокіпчук Ніну Михайлівну, Прокіпчука Олега Мирославовича, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Штукар. вул. Миру, 87, про дату слухання цивільної справи за позовом Прокіпчук Марії Василівни до Прокіпчук Ніни Михайлівни, Прокіпчука Олега Мирославовича про позбавлення права користування житловим приміщенням, яке відбудеться 28.10.15, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Юнусову Віру Сабирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Одеська, 101/11, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Купер прас» до Юнусової Віри Сабирівни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 04.11.15, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Міщенка Віктора Васильовича, Єлецького Олександра Олексійовича, Валюшок Ігоря Григоровича, Сізонова Василя Леонідовича у судове засідання у цивільній справі № 486/1516/15-ц за позовною заявою Хілкової Вікторії Олегівни про визнання права власності на нерухоме майно.

Засідання відбудеться 27.10.15, о 10.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва до Анікіна Олександра Сергійовича про стягнення безпідставно отриманих грошових коштів відкладено на 05.11.15, о 8.30.

Відповідачу Анікіну Олександру Сергійовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні

Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва до Дробіної Ольги Миколаївни про стягнення безпідставно отриманих грошових коштів відкладено на 05.11.15, о 8.30.

Відповідачу Дробіній Ользі Миколаївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Рогоз Тетяни Іванівни про стягнення боргу за недораховану електроенергію відкладено на 05.11.15, о 8.20.

Відповідачу Рогоз Тетяні Іванівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Свирси Віри Олександрівни про стягнення боргу за недораховану електроенергію відкладено на 05.11.15, о 8.20.

Відповідачу Свірсі Вірі Олександрівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Зирянової Світлани Миколаївни про стягнення боргу за недораховану електроенергію відкладено на 05.11.15, о 8.20.

Відповідачу Зиряновій Світлані Миколаївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Чернову Наталю Володимирівну, останнє місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 80, кв. 114, у справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чернової Н. В. про стягнення боргу за недораховану електроенергію.

Слухання справи відбудеться 26.10.15, о 10.00, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Сухорукова Володимира Анатолійовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 11.11.15, о 9.15, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду за адресою: м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

В Єланецькому районному суді Миколаївської області 27.10.15, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, відбудеться судовий розгляд цивільної справи за позовом Задири Ольги Улянівни до Стахуна Богдана Михайловича про стягнення боргу.

У судове засідання викликається в якості відповідача Стахун Богдан Михайлович.

* * *

В Єланецькому районному суді Миколаївської області 27.10.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, відбудеться судовий розгляд цивільної справи за позовом Задири Ольги Улянівни до Стахуна Валерія Богдановича про стягнення боргу.

У судове засідання викликається в якості відповідача Стахун Валерій Богданович.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/6336/15-ц за позовом Кравченко Тетяни Вадимівни до Новикової Олени Олексіївни про визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Судовий розгляд призначено на 18.11.15, о 10.00.

Відповідач Новикова Олена Олексіївна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 11, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Полуніної В. Г. до Афанасьєва О. В., Афанасьєва Д. О., Афанасьєва К. О. про визнання договору дійсним викликає відповідачів у справі Афанасьєва Олексія Вікторовича, Афанасьєва Дмитра Олексійовича, Афанасьєва Костянтина Олексійовича у судове засідання, яке відбудеться 26.10.15, 10.00, у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бурьонок Тамару Павловну, 29.01.1983 р.нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Шевченка, 11, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бурьонок Т. П. про стягнення кредитної заборгованості, яка відбудеться 27.10.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Білотіла Олександра Олександровича, 11.11.1967 р. нар., у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білотіла О. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором на 28.10.15, о 14.00, до Єланецького районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Логвінову Наталю Сергіївну за позовом Кривчуна Володимира Петровича про визнання батьківства на 16.11.15, о 10.00, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Мордвінову Галину Павлівну, Мордвінова Валерія Валерійовича, останнє місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 84, кв. 58, у справі за позовом Усатій Олега Степановича до Мордвінової Г. П., Мордвінова В. В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 27.10.15, о 8.30, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Урядко Л. П. до Урядка І. І., Урядко І. І. про поділ часток та визнання права власності відкладено на 09.11.15, о 8.30.

Відповідачу Урядку Ігорю Івановичу, 1971 р. нар., необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9247/15-ц за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Кіцака Дмитра Миколайовича, суть спору: про стягнення заборгованості.

Судовий розгляд призначено на 12.11.15, о 12.30.

Відповідач Кіцак Дмитро Миколайович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 11, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Суткевич Людмилу Веніамінівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Шурине, пров. Студентський, 3, що у цивільній справі за позовом Михайлової Наталі Олександрівни до Безводненської сільської ради, Суткевич Л. В. про визнання права власності оголошено перерву до 02.11.15, о 9.00, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кузьмінського Олександра Івановича, зареєстрованого в с. Павлівка Снігурівського району Миколаївської області, останнє відоме місце проживання якого: с. Павло-Мар’янівка Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 29.10.15, о 13.30, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Генерала Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Юраша Віктора Івановича до Фазли Василя Георгійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 24.11.15, о 8.20.

Відповідачу Фазли Василю Георгійовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Акперової Надії Іванівни до Кузнецова Фелікса Валентиновича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 05.11.15, о 9.20.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Рябоконь Лідію Андріївну за позовом ТОВ «Росвен Інвест Україна» про стягнення грошових коштів за договором кредиту на 03.11.15, о 9.20, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає повторно у судове засідання відповідача Андрієнка Сергія Миколайовича, 1976 р. нар., за позовом Андрієнко Олени Вікторівни про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди батька на 18.11.15, об 11.00, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає в судове засідання відповідача Рижкова Сергія Анатолійовича, 23.05.1978 р. нар., за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 03.11.15, о 9.15, у каб. 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Грицієнка Максима Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Одеська, 97/3, про дату слухання цивільної справи № 472/894/15-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Грицієнка М. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 22.10.13, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Мушкея Олександра Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Новоінгулка, вул. Весела, 35, з розгляду цивільної справи № 482/1452/15-ц за позовом ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» до Мушкея О. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 23.10.15, о 9.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області в м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатися у каб. № 10 або № 11.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справа може бути розглянута за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Радського Євгена Вікторовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» до Радського Є. В. про звернення стягнення заборгованості на предмет іпотеки на 23.10.15, о 15.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: вул. Леніна, 58, смт Березанка Миколаївської області, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Косого Григорія Анатолійовича до Косой Ольги Миколаївни про розірвання шлюбу відкладено на 23.11.15, о 9.40.

Відповідачу Косой Ользі Миколаївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянута за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мазурова Віталія Анатолійовича, 24.05.1980 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Рассвєтовська, 43, що 27.10.15, о 13.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мазурова В. А. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справа розглядатиметься за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає Гоголіцина Володимира Володимировича у судове засідання, яке відбудеться 09.11.15, о 10.00, у справі 2/489/3096/15 за позовом Гоголіциної Юлії Олександрівни до Гоголіцина В. В. про стягнення аліментів.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Міхадьонок Наталію Іванівну, 21.05.1967 р. нар., яка зареєстрована за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 100, кв. 37, що 29.10.15, о 13.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Стрельнікова Анатолія Павловича до Міхадьонок Наталії Іванівни про розірвання шлюбу.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільна справа буде розглядатися за його відсутності. У порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає як відповідача Щирбу Олену Вікторівну у судове засідання у цивільній справі за позовом Сандуляк Олени Вікторівни до Щирби Олени Вікторівни та Березанської селищної ради про визнання права власності на 11.11.15, о 10.00, у приміщення Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ларіну Євгенію Михайлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Надбузьке, вул. Леніна, 2, кв. 33, що у цивільній справі № 480/862/15-ц за позовом Довбні Оксани Володимирівни до Ларіної Є. М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, оголошено перерву до 29.10.15, о 13.00, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Бордіяну В’ячеслава Вікторовича на 26.10.15, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, по цивільній справі за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» в особі територіального відокремленого безбалансового відділення № 10014/0101 філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанка» до Бордіяну В. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Некрасова Олексія Сергійовича до Оглу Альберта Курпідіновича, Оглу Анжели Володимирівни, Оглу Арнелли Альбертівни, Оглу Анжели Курпідінівни, Кремльової Тамари Іванівни, Тумка Руслана Володимировича, третя особа – Заводський районний відділ у м. Миколаєві Управління державної міграційної служби України в Миколаївській області, відкладено на 05.11.15, об 11.30.

Відповідачам Оглу Альберту Курпідіновичу, Оглу Анжелі Володимирівні, Оглу Арнеллі Альбертівні, Оглу Анжелі Курпідінівні, Кремльовій Тамарі Іванівні, Тумку Руслану Володимировичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Алдошина Олега Євгеновича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Комарова, 6, кв. 6, з розгляду цивільної справи № 482/1296/15-ц за позовом УПФУ в Новоодеському районі до Алдошина О.Є. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 28.10.15, о 9.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області в м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатися у каб. № 13.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справа може бути розглянута за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Войтович Наталію Володимирівну на 04.11.15, о 9.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, по цивільній справі за позовом ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» до Войтович Н. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідач не може із поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Коваля Олега Анатолійовича, останнє місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 49, кв. 17, у справі за позовом ПАТ «Кредобанк» до Коваля О. А. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 29.10.15, о 10.50, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у якості відповідача Чернову Наталю Володимирівну, останнє місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 80, кв. 114, у справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чернової Н. В. про стягнення боргу за спожиту електроенергію.

Слухання справи відбудеться 26.10.15, о 10.00, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Почтар Дмитра Олександровича до Токаренко Марії Іванівни, Селіна Валерія Миколайовича, третя особа – Біржа нерухомості «Едвайс-Консульт», про визнання договору недійсним, визнання права власності та усунення перешкод у користуванні майном відкладено на 23.11.15, о 8.30.

Відповідачу Селіну Валерію Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає Зубкова Віктора Володимировича, Зубкову Матрену Улянівну, Зубкову Анну Віталіївну у судове засідання, яке відбудеться 10.11.15, об 11.30, у справі 2/489/3016/15 за позовом Скрябіна Геннадія Андрійовича до Зубкова В. В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Солдатова Миколи Лаврентійовича до Михайлової Раїси Петрівни про визнання біржової угоди договору купівлі-продажу квартири дійсною призначено на 23.11.15, об 11.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання вiдповiдача Ковальчука Анатолiя Михайловича за позовом Ковальчук К. П. про розiрвання шлюбу на 02.11.15, о 8. 30, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радiсна 3.

Пiсля публiкацiї оголошення вiдповiдач вважається повiдомленим про час i мiсце розгляду справи, i у разi неявки справу буде розглянуто за його вiдсутностi

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання вiдповiдача Карпенчука Олександра Олександровича за позовом Пишева С. В. про стягнення позики на 02.11.15, о 9.00, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радiсна 3. Пiсля публiкацiї оголошення вiдповiдач вважається повiдомленим про час i мiсце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його вiдсутностi

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9263/15-ц за позовом Першина Володимра Володимировича до Мироненка Віктора Володимировича про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Судовий розгляд призначено на 06.11.15, о 14.00.

Відповідач Мироненко Віктор Володимирович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 11, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9436/15-ц за позовом Поверинова Сергія Івановича до Пражевської Марії Василівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судовий розгляд призначено на 17.11.15, об 11.00.

Відповідачі Пражевська Марія Василівна, Дроздов Олексій Іванович викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 каб. 11,з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9373/15-ц за позовом Білоушко Надії Анатоліївни до Сироткіна Ігоря Валентиновича про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним.

Судовий розгляд призначено на 17.11.15, о 10.40.

Відповідач Сироткін Ігор Валентинович, треті особи – Сироткіна Світлана Михайлівна, Андрусенко Ганна Олександрівна викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гуцу Івана Івановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новокатеринівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Кредобанк» до Гуцу Івана Івановича про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 06.11.15, о 8.20 у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Навроцьку Наталію Юріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Набережна, 69, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Колекторське Агенство Фактор» до Навроцької Наталії Юріївни про стягнення заборгованості, яке відбудеться 06.11.15, о 8.10, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий