СП «НІБУЛОН»: найсучаснішу техніку – найкращим механізаторам

Наприкінці вересня поточного року у філії «Снігурівська» компанії НІБУЛОН (с. Широке, Миколаївська область) відбулося урочисте вручення восьми новеньких тракторів Fendt найкращим екіпажам механізаторів з п’яти областей України.

Ці найсучасніші потужні залізні «коні» були придбані компанією в рамках програми оновлення сільськогосподарського механізованого парку. Влітку було закуплено десять зернозбиральних комбайнів, а у вересні – ці вісім тракторів.

У Широке приїхали представники керівництва компанії: заступник генерального директора з виробництва Хмельницький Костянтин Васильович, регіональний директор з сільгоспвиробництва Терещенко Олександр Костянтинович, начальник відділу орендних відносин Бондар Надія Олександрівна. З вітальним словом також виступили директор філії «Снігурівська» Бердик Володимир Володимирович та його заступник Босанчук Олександр Андрійович, виконувачка обов’язків голови районної ради Мезіна Тетяна Андріївна.

Місце такої важливої для компанії події було обрано не випадково, філія «Снігурівська» цього року показала найкращі результати по збору врожаю – 22 тисячі тонн зернових.

За словами Костянтина Хмельницького, нинішній сезон – дуже вдалий: високі показники по всіх напрямах роботи, створено 36 нових робочих місць, і, звичайно, оновлення аграрного парку. Настав час, коли керівництво прийняло рішення про його планову заміну, про нові інвестування в аграрний комплекс. Планується щорічно міняти від п’яти до десяти одиниць важкої техніки.

Цього року загальна сума інвестицій становила близько 7 млн. дол. Так, крім восьми тракторів Fendt, влітку було придбано 10 сучасних комбайнів John Deer та Case, що вже взяли участь у цьогорічній збиральній кампанії.

Цікаво, що ще наприкінці 90-х початку 2000-х років НІБУЛОН один з перших в Україні придбав 10 одиниць саме марки Fendt. За роки експлуатації механізатори компанії переконалися у її надійності, потужності та відповідності місцевим умовам. Костянтин Васильович наголосив, що: «Fendt серед тракторів, як Мерседес серед автівок, а ми не просто зберігаємо марку, а й робимо ставку на сучасність».

Високо оцінив роботу колективу компанії в поточному році і Костянтин Терещенко, окремо відзначивши філії «Баштанська» та «Снігурівська», які зібрали рекордні врожаї зернових: до 50 центнерів з гектара, а на деяких полях – 70-80 центнерів з гектара! Осінні показники – не гірші: соняшники – від 30 центнерів, кукурудза – 7-8 тонн з гектара! Про нові трактори він сказав так: «На відміну від інших, вони економні, надійні, якісні, тяглова потужність близько 400 кінських сил дозволяє використовувати їх у комплексі з широкозахватною технікою, що дуже важливо, бо пов’язане з високою продуктивністю різних польових робіт: оранки, культивації, тестування тощо».

Надія Бондар зазначила, що у Снігурівському районі компанія сплачує найвищу орендну плату – майже вдвічі більшу за інших конкурентів, що сприяє тому, що останні змушені підвищувати її. Керівництво підприємства планує збільшувати її і надалі. За словами Надії Олександрівни, «організація роботи НІБУЛОНу в цьому напрямку може стати гарним прикладом для державних структур, а ми охоче поділимося досвідом».

Дуже задоволена співпрацею з лідером українського АПК і виконувачка обов’язків голови Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна, яка подякувала за створення робочих місць, за поповнення місцевого бюджету, за підтримку та спонсорську допомогу у вирішенні нагальних соціальних проблем району. Вона побажала компанії і надалі нарощувати обсяги господарсько-фінансової діяльності, рентабельності, всім присутнім – мирного неба, впевненості, терпіння, здійснення усіх мрій.

Директор філії «Снігурівська» Володимир Бердик висловив своєму колективу від імені керівництва компанії велику подяку за високі результати у поточному сезоні, за самовіддану працю, зазначивши, що кожен чесно працював на своєму місці. Він підкреслив, що такого врожаю не було за весь час існування філії, що цьогорічні рекорди безпосередньо пов’язані з отриманням влітку нових зернозбиральних комбайнів та чіткою організацією роботи механізаторів. «Філія має три комбайни, але на наших полях працювали 12 екіпажів, які прибули до нас з інших філій. Адже на півдні збирання починається раніше. А щодо нових тракторів, то робити на них – одне задоволення і потужний стимул для інших механізаторів. Ці агрегати – це останнє слово техніки, це – космічні кораблі!», – у захваті додав він і побажав дбати про них, як про власну родину.

Його заступник Олександр Басанчук доповнив свого керівника. «Що таке потужна техніка, ми знаємо не зі слів, а з власного досвіду, – зазначив він, – у цьому році завдяки новим потужним комбайнам дуже швидко закінчили збирання озимого ячменю, що дало можливість вийти на вже названі рекорди. Адже саме в той час пішли дощі, коли за дві доби випали місячні норми опадів, і ті, хто не вспів зібрати врожай, втратили майже його половину. Придбання цих тракторів дозволить вчасно та якісно готувати землю під посіви, що особливо важливе для нашого південного клімату, адже ми іноді рахуємо не дні, а години, і навіть хвилини: зараз волога є, а через півгодини її немає…». На його думку, така потужна техніка – запорука майбутніх високих врожаїв.

Володарі ключів від нової «диво-техніки» – справжні професіонали, яких обирали, враховуючи і стаж роботи, і ставлення до попередньої техніки, і досвід, і відповідальність. Ними стали обранці з п’яти областей України.

На завершення хочеться сказати, що всі механізатори НІБУЛОНу – достойні, а обрали – найкращих!

Вікторія ГОНОРАЦЬКА

Добавить комментарий