Виклики до суду від 8 жовтня 2015 року

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача

Підлісну Аллу Віталіївну у судове засідання по цивільній справі № 2/487/2367/15 за позовом Підлісного О. П. про розірвання шлюбу, що призначене на 19.10.15, о 9.00, у каб. № 28 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає Степанову Марію Тимофіївну у судове засідання, яке відбудеться 15.10.15, о 8.30, у справі 2/489/2961/15 про визнання права власності на земельну ділянку за позовом Василенка Сергія Анатолійовича до Степанової М. Т.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає Іщук Марію Олександрівну для участі в якості відповідача у справі за позовом Кострової Лідії Георгіївни про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Розгляд справи призначено на 27.10.15, о 9.15.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Онищенко Лілію Вікторівну як відповідача у цивільній справі за позовною заявою ТОВ «Кредекс фінанс» до Онищенко Л. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке призначено на 14.10.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський райсуд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Рохман Н. О., ФОП Єлісєєва, ПАТ «А.Банк» про розірвання договору викликає у судове засідання відповідача Єлісєєва Кирила Юрійовича, яке відбудеться 27.10.15, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Одякова Володимира Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: с. Українка, вул. Новостройна, 20, Жовтневого району Миколаївської області, про те, що 27.10.15, о 9.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Федорака Івана Йосиповича до Одякова В. М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням за адресою: с. Українка, вул. Новостройна, 20, Жовтневого району Миколаївської області.

Адреса суду: М. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. 10.

У разі неявки відповідача Одякова В.М. без поважних причин у судове засідання або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у якості відповідача Білецького Олександра Віталійовича, останні місця мешкання: Урицького, 57, м. Миколаїв, вул. Паркова, 34, кв. 16, м. Миколаїв, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білецького О. В. про стягнення заборгованості.

Слухання справи відбудеться 14.10.15, о 9.20, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8826/15-ц за позовом Шаргородського Болеслава Тевелійовича до Сергієнка Євгенія Григоровича про зняття арешту з квартири.

Судовий розгляд призначено на 03.11.15, о 14.20.

Відповідач Сергієнко Євгеній Григорович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб.11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Дрібник Олену Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: с. Новопавлівка Веселинівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 472/895/15-ц за позовом Кудрявцівської селищної ради до Дрібник Олени Миколаївни про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 08.10.15, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8879/15-ц за позовом Ткачової Марини Євгенівни до Ткачова Романа Геннадійовича про позбавлення батьківських прав .

Судовий розгляд призначено на 28.10.15, об 11.00.

Відповідач Ткачов Роман Геннадійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Жудову Аллу Володимирівну, Іванову Олену Володимирівну, Зарву (Алексєєву) Людмилу Володимирівну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Енгельса, 45, кв. 19, у справі за позовом Макаренко Лілії Вікторівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 22.10.15, об 11.15, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Золотарьова Миколу Юрійовича у судове засідання у цивільній справі № 486/1642/15-ц за позовною заявою Золотарьової Ганни Леонідівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 08.10.15, о 14.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Степаннікова Андрія Валерійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Красноармійська, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом Хиренка Станіслава Сергійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 08.10.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ткачук Валентину Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ткачук В. В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 09.10.15, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Метелицю Максима Володимировича у судове засідання у цивільній справі № 486/1564/15-ц за позовною заявою Метелиця (Коваль) Катерини Сергіївни про стягнення аліментів.

Засідання відбудеться 16.10.15, о 9.30, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/9470/15-ц за позовом Антоненко Марії Ігорівни до Антоненка Андрія Олександровича про розірвання шлюбу.

Судовий розгляд призначено на 20.10.15, о 17.30.

Відповідач Антоненко Андрій Олександрович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гузенко Галину Петрівну, яка проживає за адресою: вул. Степова, 10, с. Жовтневе Миколаївського району Миколаївської області, що у цивільній справі № 480/742/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» до Гузенко Г. П. про стягнення заборгованості оголошено перерву до 22.10.15, об 11.00, у зв’язку неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Кабанова Івана Миколайовича, Кабанову Анжеліку Іванівну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Казарського, 5, кв. 42, про дату слухання справи № 2/489/2101/15 за позовом Кабанова Миколи Миколайовича до Кабанова Івана Миколайовича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 26.10.15, о 9.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Настасюка Дениса Анатолійовича у судове засідання на 05.11.15, о 10.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Гончар М. Ю. до Настасюка Д. А. про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Тріфонова Олександра Степановича, Гилюк Ольгу Миколаївну у судове засідання у цивільній справі № 486/1690/15-ц за позовною заявою Тріфонової Тамари Миколаївни, Тріфонова Андрія Степановича до Тріфонова О. С., Гилюк О. М. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 09.10.15, об 11.30, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Соколова Павла Георгійовича до Соколова Олексія Георгійовича про визнання права власності на частину домоволодіння призначено на 26.10.15, о 15.30.

Відповідачу Коненко Марії Олександрівні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Скляра, 26, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Сідорченко Наталію Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 7/1, кв. 1, у справі за позовом Колесніченка Павла Івановича до Сідорченко Н. В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 20.10.15, о 8.50, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Уварова Віталія Леонідовича за позовом Уварової К. О. до Уварова В. Л. про розірвання шлюбу на 09.10.15, о 8.15, каб. № 24 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Слободенюка Павла Павловича, 02.06.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 39, кв. 45, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Слободенюка П. П. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 13.10.15, о 13.00, у приміщенні суду в м. Снігурівка Миколаївської області, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Каптан Марію Федорівну на розгляд цивільної справи за позовом Яворської Ольги Михайлівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 09.10.15. об 11.00.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільна справа буде розглядатися за його відсутності. У порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Щапіну Антоніну Олександрівну за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за спожиту електроенергію на 20.10.15, о 9.00, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Косминіну Ірину Володимирівну, 01.01.1981 р. нар., за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за спожиту електроенергію на 20.10.15, о 9.10, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Друзь Сергія Анатолійовича за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за спожиту електроенергію на 20.10.15, о 9.30, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Логвінову Наталю Сергіївну за позовом Кривчуна Володимира Петровича про визнання батьківства на 13.10.15, о 10.00, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Андрієнка Сергія Миколайовича, 1976 р. нар., за позовом Андрієнко Олени Вікторівни про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини на 15.10.15, об 11.00, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Баліханову Марину Селимханівну, 17.02.1973 р. нар., за позовом Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ КБ «Надра» про стягнення кредитної заборгованості на 20.10.15, о 10.30, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання як відповідачів Чеботар Віталія Івановича, Чеботар Григорія Івановича, Чеботар Костянтина Григоровича, Чеботар Олію Григорівну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Новоодеський район, м. Нова Одеса, вул. Карла Маркса, 45, з розгляду цивільної справи № 482/1595/15-ц за позовом Чеботар Івана Григоровича до Чеботар В. І., Чеботар Г. І., Чеботар К. Г., Чеботар Ю. Г. про втрату права на користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 09.10.15, о 09.30, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області у м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190, каб. № 15.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими належним чином про дату та місце розгляду справи, і у разі неявки справа може бути розглянута за їх відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/6373/15-ц за позовом ПАТ «ВТБ Банк» до Засядівки Володимира Андрійовича про стягнення заборгованості.

Судовий розгляд призначено на 19.10.15, о 17.00.

Відповідач Засядівко Оксана Олександрівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ковтуна В’ячеслава Леонідовича, останнє відоме місце проживання якого: с. КиєвоОлександрівське Веселинівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи № 472/1095/15-ц за позовом Ковтун Олени Миколаївни до Ковтуна В. Л. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 20.10.15, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Пометуна Олександра Олексійовича у судове засідання у цивільній справі № 486/1604/15-ц за позовною заявою Пометун Ірини Володимирівни до Пометуна О. О. про позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.

Засідання відбудеться 26.10.15, о 10.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Бугаєва Єгора Павловича за позовом Бугаєвої Дарії Андріївни про розірвання шлюбу на 19.10.15, о 8.15, каб. № 17 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Іванову Наталю Миколаївну, Козирєва Віктора Генріховича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 98, кв. 193, про дату слухання справи № 2/489/2111/15 за позовом Іванова Сергія Павловича до Іванової Н. М. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 26.10.15, о 10.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Ча В’ячеслава Павловича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Югай Леоніда Дмитровича да Ча В. П., третя особа – Кімівська сільська рада Березанського району Миколаївської області, про визнання права власності на житловий будинок за набувальною давністю на 08.10.15, о 15.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: вул. Леніна, 58, смт Березанка Миколаївської області, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд повідомляє, що розгляд справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Трощинської Катерини Ігорівни про стягнення заборгованнояті за договором прозначено на 13.10.15, о 8.40.

Відповідачу Трощинській К.І. необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Білотіла Олександра Олександровича, 11.11.1967 р. нар., у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білотіла О. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором на 08.10.15, об 11.00, Єланецького районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у якості відповідача Крижановську Галину Миколаївну, останнє місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Енгельса, 45, кв. 29, за позовом Андрєєвої Раїси Іванівни до Крижановської Г. М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 15.10.15, об 11.00, за адресою: вул. Миколаївська, 17, м. Миколаїв, кабінет № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Запорожан Ганну Михайлівну у цивільній справі № 468/1601/15-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Запорожан Г.М. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 15.10.15, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а,викликає у судове засідання в якості відповідачів Мазура Федора Терентійовича, Мазур Ганну Федорівну, Сапріна Ігоря Юрійовича, Мазура Артема Федоровича у цивільній справі № 488/2892/15-ц за позовною заявою Скиби Ірини Олександрівни, Скиби Євгена Анатолійовича до Мазура Федора Терентійовича, Мазур Ганни Федорівни, Сапріна Ігоря Юрійовича, Мазура Артема Федоровича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним.

Судове засідання відбудеться 09.10.15, об 11.00, у залі засідань суду № 6.

Останнє відоме місце проживання відповідачів Мазура Ф. Т., Мазур Г. Ф., Сапріна І. Ю., Мазура А. Ф.: м. Миколаїв, вул. Артема, 62а, кв. 17.

Явка відповідачів обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «ОТП Банк» до Миронової Наталі Валентинівни, Миронова Вадима Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 12.10.15, о 9.00.

Відповідачу Миронову Вадиму Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бротмана Олександра Анатолійовича до Бротмана Геннадія Вікторовича про визнання особи такою, яка втратила право користування жилим приміщенням, призначено на 13.10.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Миколаївського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до Миколаївської міської ради, Амплєєва Михайла Геннадійовича, Алмазова Віталія Валерійовича, Транського Сергія Леонідовича про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу, державного акта на право власності на землю, повернення земельної ділянки до комунальної власності відкладено на 12.10.15, о 8.40.

Відповідачам Амплєєву М.Г., Алмазову В.В., Транському С.Л. необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Миколаївського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до Миколаївської міської ради, Гудзона Віктора Анатолійовича про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним державного акта на право власності на землю, повернення земельної ділянки до комунальної власності відкладено на 13.10.15, о 9.00.

Відповідачу Гудзону В.А. необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Миколаївського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до Миколаївської міської ради, Заволоки Андрія Івановича, Крилової Ганни Борисівни про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу, державного акта на право власності на землю, повернення земельної ділянки до комунальної власності відкладено на 12.10.15, о 8.20.

Відповідачам Заволоці А.І., Криловій Г.Б. необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що 18.08.15 судом було винесене заочне рішення у цивільній справі № 2/477/723/15 за позовом Ярошенко Світлани Анатоліївни до Герасименка Андрія Івановича, Бережної Людмили Анатоліївни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Оставить комментарий