Виклики до суду від 1 жовтня 2015 року

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 07 жовтня 2015 року, о 09 годині 30 хвилин, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/458/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк»

до Сангурова Олександра Дмитровича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Сангурову О. Д. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02 жовтня 2015 року, на 08 годину 20 хвилин, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, до судді Волкової О. І. в якості відповідача Геніх Ганну Володимирівну по цивільній справі № 486/841/15-ц за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Геніх Ганни Володимирівни про стягнення заборгованості. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02 жовтня 2015 року, на 09 годину 20 хвилин, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, до судді Волкової О. І. в якості відповідача Нестерчука Дмитра Валентиновича по цивільній справі № 486/839/15-ц за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Нестерчука Дмитра Валентиновича про стягнення заборгованості. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02 жовтня 2015 року, на 10 годину 20 хвилин, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, до судді Волкової О. І. в якості відповідача Сєвєрнюк Світлану Олександрівну по цивільній справі № 486/840/15-ц за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Сєвєрнюк Світлани Олександрівни про стягнення заборгованості. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02 жовтня 2015 року, на 11 годину 20 хвилин, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, до судді Волкової О. І. в якості відповідача Лучина Павла Миколайовича по цивільній справі № 486/892/15-ц за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Лучина Павла Миколайовича про стягнення заборгованості. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02 жовтня 2015 року, на 12 годину 20 хвилин, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, до судді Волкової О. І. в якості відповідача Геніх Ганну Володимирівну по цивільній справі № 486/917/15-ц за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Невмержицької Олени Володимирівни про стягнення заборгованості. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 07 жовтня 2015 року, о 09.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/459/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Капацини Віталія Григоровича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Капацині В. Г. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Танасійчука Сергія Валерійовича у справі Танасійчук С. В. про позбавлення батьківських прав на 22.10.2015,  об 11.00, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Гречаного Романа Олексійовича у судове засідання по цивільній справі № 486/1502/15-ц за позовною заявою Гречаного Олексія Івановича, Гречаної Любов Михайлівни про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 13 жовтня 2015 року, о 10.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 9.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 07 жовтня 2015 року, о 09.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/459/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Капацини Віталія Григоровича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Капацині В.Г. необхідно з’явитися в судове засідання.

Про неможливість з’явитися в судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Локоть Валентини Василівни до Донець Дмитра Едуардовича про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням (останнє відоме місце проживання: 54001, м. Миколаїв, вул. Привільна, 71а, кв. 12), призначено на 12.10.2015, о 09.30.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 12.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Локоть Валентини Василівни до Донець Ірини Анатоліївни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Привільна, 71а, кв. 12, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 12.10.2015, 09.30.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Локоть Валентини Василівни до Локоть Віталія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Привільна, 71а, кв. 12, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 12.10.2015, 09.30.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Морева Валерія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 12 Поздовжня, 47а, кв. 152, у справі за позовом Корчагіної Л. О. до Морева В. М. про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Слухання справи відбудеться 13.11.15, о 13.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 7.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Лагута Юрій Іванович викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Пастушок Валентини Володимирівни про визнання права власності на квартиру.

Розгляд справи відбудеться 06.10.15, о 09.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Абрамовича Дмитра Петровича у судове засідання по цивільній справі № 486/1646/15-ц за позовною заявою Абрамович Світлани Сергіївни, третя особа – Орган опіки і піклування Южноукраїнської міської ради, про позбавлення батьківських прав.

Засідання відбудеться 09.10.2015, о 10.00, у приміщенні Южноукраїнського міського суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 9.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Долину Ларису Павлівну, Долину Олега Олександровича, Долину Юлію Олегівну на 14.20, 8 жовтня 2015 року, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, по цивільній справі за позовом ПАТ «ОТП Банк» до Долини Лариси Павлівни, Долини Олега Олексійовича, Долини Юлії Олегівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Якщо відповідачі не можуть із поважних причин з’явитися до суду, вони повинні повідомити суд завчасно.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Федорець Петра Вікторовича, 11.08.1974 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Олександрівка, про дату слухання цивільної справи за позовом Федорець Н. Д. до Федорець П. В. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 06.10.15, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання відповідача Медовця Андрія Івановича у цивільній справі № 2/488/1321/15 за позовом Соловарової Тетяни Юріївни, Соловарова Юрія Павловича про визнання особи такою, що втратила право користуванням житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 13.10.15, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, пр. Корабелів, 18а, кв. 80.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Боченка Сергія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: вул. Середня, 13, с. Новоюр’ївка Миколаївського району Миколаївської області, що по цивільній справі № 480/796/15-ц за позовом Боченко Ю. А. до Боченка С. А. про позбавлення батьківських прав оголошено перерву до 27.10.15, об 11.00, у зв’язку з вашою неявкою.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ковальчук Ольгу Василівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Райдолина, вул. Нижня, 2, про дату слухання цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Ковальчук Ольги Василівни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 30 жовтня 2015 року, о 09.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Ніколаєнко Раїсу Олександрівну за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 25.11.15, о 09.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Лунгу Віктора Степановича за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 02.11.15, о 11.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Александрову Людмилу Григорівну за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 02.11.15, об 11.30, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Швець Ларису Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Молодіжна, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Швець Лариси Володимирівни про стягнення заборгованості, яке відбудеться 15 жовтня 2015 року, о 14.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/3995/15-ц за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до Когут Світлани Іванівни про стягнення заборгованості відкладено на 12.11.2015, о 14.30.

Відповідачу Когут Світлані Іванівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центральногорайонного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9). Ваша явка обов’язкова. У разі неявки справу буде розглянуто за вашої відсутності.

* * *

Заводський райсуд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Бершацької Н. В. до Жданова І. А., Жданової Л. В. про визнання угоди дійсною викликає у судове засідання, яке відбудеться 07.10.15, 10.00, відповідачів Жданова Ігоря Антоновича, Жданову Ларису Василівну за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідачів справа буде розглянута за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Погребного Дениса В’ячеславовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Снігурівка, вул. Суворова, 92, кв. 8, Миколаївської області, про дату слухання справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 02 жовтня 2015 року, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: м. Снігурівка, вул. Плієва, 69, Миколаївської області.

У разі чергової неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Молтянова Михайла Івановича як відповідача по цивільній справі за позовною заявою Івашина Юрія Михайловича до Молтянова Михайла Івановича про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке призначено на 09.30, 08 жовтня 2015 року, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. № 3. У  разі неявки справа буде розглядатися без вашої участі.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Свірєпова Володимира Леонідовича, 20.01.1978 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, І пров. Виноградний, 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Свірєпова В. Л. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 07.10.15, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Невідомського Дмитра Олександровича, 14.11.1981 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. С. Діденка, 2, про дату слухання цивільної справи за позовом Невідомської Ю. М. до Невідомського Д. О. про стягнення аліментів на утримання дітей, яке відбудеться 06.10.15, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фісуненка Вадима Сергійовича, 23.02.1993 р. нар, останнє відоме місце проживання якого: с. Афанасіївка Снігурівського району Миколаївської області, вул. Щорса, 11, про дату слухання цивільної справи за позовом Фісуненко I. A. до Фісуненка B. C. про стягнення аліментів на утримання дитини, яка відбудеться 07.10.15, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Сороку Антона Зіновійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Мартиновка, на 08.10.15, о 9.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Сороки Галини Миколаївни про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача, без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

Добавить комментарий