Іменини у Тернівки

Цікаво та змістовно відзначили День народження свого селища мешканці Тернівки. Основні урочистості відбулися минулої неділі, і в них узяли участь сотні жителів цього мікрорайону обласного центру, який має міцне болгарське коріння.

Розпочалося свято з урочистого підняття Державного прапора України. Цю приємну та відповідальну місію доручили директору ТОВ «Золотий Колос» Надії Івановій. І це невипадково, адже Надія Валеріївна в якості мецената та й просто як патріотка Тернівки, корінна мешканка селища, робить великий внесок у соціально-культурний та економічний розвиток свого рідного мікрорайону. Ось і під час святкування Дня Тернівки Надія Іванова не залишилася осторонь, влаштувавши безпрограшну лотерею для всіх охочих, у якій взяли участь учасники заходу.

З іменинами Миколаєва та Тернівки місцевих мешканців тепло привітали Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров та інші гості, серед них – і болгари з Одеси. Надали слово і Надії Івановій, котра побажали своїм землякам процвітання, миру та злагоди.

Під час урочистого нагородження директора «Золотого Колосу» було удостоєно Почесною грамотою Миколаївської міської ради (на фото). А дипломом була нагороджена керівник дитячого колективу «Золотий колосок» Юлія Любецька. Крім того, відзнаками та подарунками заохотили тих тернівчан, які беруть активну участь у житті селища, зокрема це переможці конкурсу на зразковий двір.

Програма свята нікого не залишила байдужим: тут були і чарівні пісні, й запальні танці, й атракціони, й футбольний матч, а всі охочі могли достоту підкріпитися смачними стравами болгарської національної кухні.

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий