Волонтер – це покликання

Є такі люди, про яких знають не тому, що їх обличчя регулярно з’являються на телеекранах, а завдяки добрим та корисним справам.

Євген Олександрович Воробйов – благодійник зі стажем. Ще в 2010 році він зрозумів, що хоче зробити цей світ кращим. А людяність та доброта – найкращі помічники. Отож, він започаткував проект «Милосердя», до якого сьогодні долучилося вже більше двохсот жителів Миколаївщини. До речі, саме за його ініціативи в Миколаєві було відкрито один із перших пунктів обігріву.

«Творити добро – це приємно, від цього отримуєш задоволення, заряджаєшся позитивною енергією», – розповідає Є. Воробйов.

Сьогодні волонтери опікуються вихованцями інтернатних та дошкільних закладів, мешканцями міського притулку для людей похилого віку, переселенцями, військовослужбовцями, словом, завжди готові прийти на допомогу тим, хто опинився у біді.

«Якщо людина має можливість чи бажання допомогти нашим підопічним одягом, взуттям, продуктами харчування, вона автоматично стає учасником волонтерського руху. Ми не збираємо пожертвувань, як це роблять інші, нам не потрібні чужі гроші. Але всім, що у нас є, ми залюбки поділимося з ближніми», – говорить Євген Воробйов.

Він, як і кожен свідомий громадянин, переймається проблемами наших воїнів, які несуть службу в зоні АТО, тому разом із волонтерами докладає максимум зусиль, щоб зробити їх умови проживання більш комфортними, підняти бойовий дух.

«Саме від тих, хто зараз знаходиться на передовій, залежить наш мир і спокій. Тому ми зобов’язані про них піклуватися», – переконаний Євген Олександрович.

Минулого року він за власним проектом створив багатофункціональний пристрій, за допомогою якого можна приготувати їжу та обігріти приміщення. Винахід був одразу ж доставлений у зону АТО – щоб бійці могли повноцінно харчуватися та не замерзли під час зимових холодів. Військовослужбовці вирішили віддячити волонтерові. Днями майор медичної служби 79-ї аеромобільної бригади Руслан Соколовський нагородив Євгена Воробйова грамотою (на фото) – за благодійний внесок у розвиток військового шпиталю, допомогу бійцям, які знаходяться в зоні АТО.

Учасники проекту «Милосердя» не забувають і про вимушених переселенців із Донецької, Луганської областей та Криму. Цього року вони посприяли тому, щоб шість чоловік, які були змушені покинути свої рідні домівки, оздоровилися на Західній Україні. Окрім того, волонтери регулярно забезпечують переселенців продуктовими наборами, одягом, речами першої необхідності.

Та й на цьому засновник волонтерського руху зупинятися не збирається. Є. Воробйов готовий поділитися своїм досвідом та знаннями з працівниками нової патрульної поліції, ставши їх тренером.

Сьогодні, 3 вересня, у Євгена Воробйова день народження. Приєднуючись до привітань, редакція «Рідного Прибужжя» бажає Євгену Олександровичу успіхів у всіх його благих починаннях. Ніколи не втрачайте тієї доброти, яка є у Вашому серці, і віри у світле та щасливе майбутнє!

Анна НІКУЛІНА

Добавить комментарий