Виклики до суду від 3 вересня 2015 року

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає в судове засідання відповідача

Бузара Олександра Віталійовича за позовом Бузар Юлії Сергіївни про надання дозволу на виїзд неповнолітньої особи за кордон на 07.09.15, о 9.30, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і в разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання Аллазова Ілгара в цивільній справі № 486/1357/15-ц за позовною заявою Аллазової Ірини Володимирівни до Аллазова І. про розірвання шлюбу.

Засідання відбудеться 14.08.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Курачова Геннадія Семеновича, 02.08.1973 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Світла Дача, вул. 40 років Жовтня, 10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Курачова Г. С. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 10.09.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Руденка Олексія Федоровича, 11.08.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Юр’ївка, вул. Набережна, 47, про дату слухання цивільної справи за позовом «Моторного (транспортного) страхового бюро України» до Руденка О. Ф. про відшкодування в порядку регресу витрат, пов’язаних з виплатою страхового відшкодування, яке відбудеться 10.09.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає як відповідача Семеніхіна Павла Сергійовича в судове засідання, що відбудеться 17.09.15, о 14.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Оболонського Володимира Івановича до Семеніхіна Павла Сергійовича, третя особа – Оболонська Аліна Володимирівна, про усунення перешкод у користуванні квартирою та виселення без надання іншого житлового приміщення.

У разі неявки відповідача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання Богунського Юрія Миколайовича в цивільній справі № 486/1411/15-ц за позовною заявою Діденко Ольги Василівни про стягнення боргу за договором позики.

Засідання відбудеться 04.09.15, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає як відповідача Мурзіну Оксану Олегівну в судове засідання, що відбудеться 21.09.15, о 13.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «Кредекс фінанс» до Мурзіної О. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає в судове засідання як відповідачів Бойченко-Григоренко Наталію Леонідівну, Бойченка Ігоря Олександровича, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Бузьке, вул. Садова, 24, з розгляду цивільної справи № 482/1442/15-цза позовом Григоренка Руслана Васильовича до Бойченко-Григоренко Н.Л., Бойченка І. О. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 10.09.15, о 10.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області в м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації представникам звертатися у каб. № 10 або № 11.

Після публікації оголошення в газеті відповідачі вважаються повідомленими належним чином про дату та місце розгляду справи, і в разі неявки справа може бути розглянута за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Костенко Наталі Вікторівни до Черних Тетяни Вікторівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Шкапіна, 19а, про стягнення боргу внаслідок прострочення виконання грошового зобов’язання, призначено на 29.09.15, о 10.30. Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Пасічник Валентини Павлівни до Судьєвої Світлани Анатоліївни про розірвання договору довічного утримання та повернення квартири у власність, відкладено на 07.09.15, о 13.00.

Відповідачу Судьєвій Світлані Анатоліївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3,каб № 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кулікова Євгена Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новокиївка, про дату слухання цивільної справи за позовом Пронів Лариси Пантеліївни про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 07.09.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 22.10.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, як відповідача Бобракова Олександра Сергійовича в цивільній справі за позовною заявою Михайлової Людмили Дмитрівни до Бобракова О. С. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 19.10.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, як відповідача Воробйова Сергія Васильовича в цивільній справі за позовною заявою Воробйової Юлії Андріївни до Воробйова С. В. про стягнення аліментів на дитину та утримання дружини.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 20.10.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, як відповідача Шевчука Віктора Васильовича в цивільній справі за позовною заявою Саінчук Галини Леонідівни до Шевчука В. В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 28.10.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, як відповідача Путінцева Олексія Андрійовича в цивільній справі за позовною заявою ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі Відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» до Путінцева О. А. про стягнення витрат на підготовку фахівця.

У разі неявки відповідача в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Малькова Юрія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новий Степ, та Малькову Олену Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Поділля, про дату слухання цивільної справи № 472/823/15-ц за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 17.09.15, о 9.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Коцерубу Анатолія Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 15а, кв. 3, про дату слухання цивільної справи № 472/824/15-ц за позовом ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 17.09.15, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шенгелевич Ніну Максимівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кудрявцівка, вул. Дзержинського, 14, про дату слухання цивільної справи № 472/849/15-ц за позовом ПАТ «Дельта-Банк» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 17.09.15, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Олійніченка Сергія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кубряки, вул. Миру, 3, про дату слухання цивільної справи № 472/843/15-ц за позовом ПАТ «Дельта-Банк» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 17.09.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Попова Андрія Володимировича, 28.04.1980 р. нар.,останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новотимофіївка, що 16.09.15, о 14.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи в приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і в разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Нікітіну Тетяну Георгіївну, 08.02.1964 р. нар.,останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Щорса, 18, що 18.09.15, о 13.30 відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта-Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи в приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і в разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ганочкіна Віктора Миколайовича, 10.07.1975 р. нар.,останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Олександрівка, що 18.09.15, о 10.30 відбудеться слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи в приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і в разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Набоку Віктора Миколайовича в цивільній справі № 468/1238/15-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Набоки Віктора Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 21.09.2015, о 9.00 у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Козирка Миколу Михайловича в цивільній справі № 468/124015-ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Козирка Миколи Михайловича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 16.09.2015, о 8.30 у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Проценка Олексія Павловича, 02 червня 1977 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: с. Новопетрівка Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом Проценко О. В. до Проценка О. П. про стягнення аліментів на утримання дітей, яке відбудеться 07.09.2015 о 15.00 у приміщенні суду в м. Снігурівці Миколаївської області, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Проценка Олексія Павловича, 02 червня 1977 р. нар.,останнє відоме місце проживання якого: с. Новопетрівка Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом Проценко О. В. до Проценка О. П. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 07.09.2015 о 16.00 у приміщенні суду в м. Снігурівці Миколаївської області, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 10.00,16 жовтня 2015 року за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, З-А, до судді Бобровського І. М. як відповідача Пометуна Олександра Олексійовича по цивільній справі за позовною заявою Чумак Тетяни Петрівни до Пометуна Олександра Олексійовича про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстрації за місцем проживання.

В разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Руденка Олексія Федоровича, 11 серпня 1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: с. Юр’ївка Снігурівського району Миколаївської області, вул. Набережна, 47, про дату слухання цивільної справи за позовом Моторного (транспортного) страхового бюро України до Руденка О. Ф. про відшкодування в порядку регресу витрат, пов’язаних з виплатою страхового відшкодування, яке відбудеться 10.09.2015, о 9.00, у приміщенні суду в м. Снігурівці Миколаївської області, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Курачова Геннадія Семеновича, 02 серпня 1973 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: с. Світла Дача Снігурівського району Миколаївської області, вул. 40 років Жовтня, 10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Курачова Г. С. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 10.09.2015, о 10.00, у приміщенні суду в м. Снігурівці Миколаївської області, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Бондарчука Сергія Вікторовича, 12 січня 1981 р. нар., як відповідача по цивільній справі за позовом Ігнатіщ Алли Валентинівни до Бондарчука Сергія Вікторовича в судове засідання, яке призначено на 9.00,18 вересня 2015 року за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11 каб. № 3. У разі Вашої неявки справа буде розглядатися без Вашої участі.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Посімбана Івана Анатолійовича, 20 червня 1986 р. нар., який зареєстрований в с. Коломіївка, вул. Перекопна, 1, Первомайського району Миколаївської області, в судове засідання, яке відбудеться 04 вересня 2015 року о 9.00 в залі судових засідань Кривоозерського районного суду в смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1-А Миколаївської області по цивільній справі за позовом Посімбан Анни Олегівни про розірвання шлюбу.

В разі неявки відповідача справу буде розглянуто в порядку, передбаченому ст. ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Чебана Івана Андрійовича та Паладі Романа Борисовича як відповідачів по цивільній справі за позовною заявою Санатулова Руслана Анатолійовича до Чебана Івана Андрійовича, Паладі Романа Борисовича, третя особа без самостійних вимог – Вознесенський РВ УДМС України в Миколаївській області, про визнання осіб такими, що втратили право на користування житловим приміщенням, слухання призначено на 10.00,08 вересня 2015 року за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11 каб. № 3.

У випадку Вашої неявки справа буде розглядатися без Вашої участі.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 11 вересня 2015 р. об 11.30 у залі судових засідань Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135 в с-щі Братське Миколаївської області відбудеться розгляд справи № 2/471/424/15 за позовом ПАТ «ПРИВАТБАНК» до Бабської Ганни Анатоліївни про стягнення заборгованості.

Відповідачці необхідно з’явитися в судове засідання.

Про неможливість явки в судове засідання негайно повідомити суд.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20-А, викликає Лаврінця Дем’яна Анатолійовича в судове засідання як відповідача по цивільній справі № 2/488/1569/15 за позовом Лаврінець Жанни Юріївни про стягнення аліментів.

Судове засідання відбудеться 01.10.2015, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Фонтанна, 94.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і в разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20-А, викликає Лаврінця Дем’яна Анатолійовича в судове засідання як відповідача по цивільній справі № 2/488/1573/15 за позовом Лаврінець Жанни Юріївни про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 01.10.2015, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Фонтанна, 94.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і в разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий