Жінка з музикою в серці

Твердження, що в нашому Первомайську на тисячу населення припадає більше талантів, ніж по всій Україні, давно уже визнано незаперечною істиною. Згадаймо лише такі великі імена, як Микола Вінграновський та Андрій Антонюк – обидва Шевченківські лауреати!

А скільки їх, талантів, неповністю реалізованих, а тому й відомих лише на теренах Первомайщини чи, в кращому випадку, Миколаївщини? Тож хочеться, щоб якомога більше читачів дізналися про непересічні особистості. Пропонуємо вам розповідь про талановиту й неординарну Ольгу Попову, яка багато років поспіль керує пісенним колективом.

Вона не лише керівник народного колективу ансамблю української народної пісні «Червона калина», а й талановитий композитор. Її пісні на вірші українських і місцевих поетів, а це: Галина Педченко, Наталя Терещенко, Лоріна Лисогурська, завжди одержують заслужену схвальну оцінку фахівців і вдячні оплески та відгуки слухачів.

Не менш талановита Ольга Миколаївна і як автор обробки народних пісень. За цей жанр музичного мистецтва навіть знані композитори не всі беруться, а ось у первомайчанки Попової вони звучать дуже гідно. Про це свідчать численні грамоти і дипломи, здобуті на різних конкурсах, у тому числі й всеукраїнських. А ще творчі проекти, що базуються виключно на народних традиціях. У репертуарі колективу сценарії практично до усіх свят, що полюбляють українці. Це і купальський обряд, і веснянки, Покрова, різдвяно-новорічні та інші. І що характерно – усі творчі доробки не схожі один на одного. Та всі однаково талановиті. Наразі колектив готується до свята Маковія. Знову чимось здивують городян!

Первомайці завжди з нетерпінням очікують на виступи колективу, бо знають, що це цікаво, гарно, душевно й, головне, – пісенно. А що ще потрібно людині для задоволення? Гарна пісня, добре слово й мирне небо.

Тож хай творчі доробки Ольги Попової тішать усе нових слухачів, залюблених в українську пісню.

Наталія Клименко

Добавить комментарий