Стартувала комплексна перевірка з питань цивільного захисту

10 серпня відбулася нарада щодо організації комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук, начальник головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький, члени регіональної комісії ТЕБ та НС при Миколаївській області, міські і районні голови, керівники підприємств, організацій та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Голова комісії Олег Мельчуцький поінформував, що з урахуванням непростої ситуації, яка склалася в країні, був скорочений термін проведення перевірки та зменшено кількість членів комісії.

«Основне завдання, яке ми в першу чергу ставимо перед членами комісії, – надання методичної допомоги. З моменту останньої перевірки, яка була на території Миколаївської області у 2008 році, багато чого змінилося у сфері цивільного захисту. Так, у 2013 році вступив у дію Кодекс цивільного захисту України», – зауважив він.

Заступник голови комісії Тарас Поліщук представив членів комісії та розповів про їхній режим роботи: «Сьогодні комісія працює по перевірці усіх заходів цивільного захисту в облдержадміністрації, завтра – робота продовжиться у міськвиконкомі м. Миколаєва і районах міста, у середу – в м. Южноукраїнськ, четвер – м. Новий Буг, п’ятниця – м. Очаків, у суботу перевіряється головне управління ДСНС України в Миколаївській області, у неділю комісія готує підсумкові акти, а в понеділок – підбиття підсумків усіх перевірок».

Також він додав, що недоліки, які будуть усунені впродовж проведення перевірки, до остаточних результатів не враховуються.

На завершення наради Микола Романчук закликав очільників районів, міст та підприємств скоординувати роботу та якісно провести заходи щодо відпрацювання умовних надзвичайних ситуацій.

«Ми готувалися до цієї перевірки не один день і не один місяць. Від вашої злагодженості та впевненості за ті завдання, які будуть поставлені комісією, буде оцінена в цілому Миколаївська область».

Добавить комментарий