Вадим Меріков виконує свої обіцянки

Про це заявили 10 серпня представники громадської організації «Система народного контролю «Слово і Діло» Євген Заїка та Олександр Філімонов. Організація презентувала рейтинг ефективності роботи голови облдержадміністрації Вадима Мерікова протягом останнього року його перебування на посаді.

Громадська організація «Система народного контролю «Слово і Діло» займається комплексним моніторингом відповідальності влади та стану виконання обіцянок політиків і чиновників.

«Мерікова можна віднести до тієї когорти керівників облдержадміністрацій, які відповідально ставляться до виконання декларацій і зобов’язань, які на себе беруть. Якщо говорити про безпосередні результати, то це 41% відповідальності Вадима Івановича за деклараціями, які озвучував публічно. «Слово і діло» моніторить тільки ті декларації та обіцянки, які були висловлені прямою мовою. 41% – це 20 виконаних обіцянок чинного губернатора. Вони різні за тематичною складовою, але варто відзначити, що їх можна розділити на дві категорії: вирішення питань локального характеру та обіцянки, які стосуються реалізації тих чи інших реформ», – розповів голова громадської організації Євген Заїка.

Таким чином, Вадим Меріков посідає 6-у сходинку в рейтингу найбільш відповідальних голів обласних державних адміністрацій. Із 49 даних обіцянок 29 знаходяться в процесі виконання, невиконаних – 0.

Із 20 обіцянок, які вдалося реалізувати Вадиму Мерікову, найбільша частка відноситься до сфери безпеки та оборони області, інфраструктури і освіти. Натомість у процесі реалізації найбільша частка обіцянок у сфері державного управління та соціального захисту.

У той же час, за словами представників «Слова і Діла», значні кількісні показники обіцянок Вадима Мерікова дозволяють відносити його також до когорти тих губернаторів, що обіцяють найбільше. Так, за відповідним показником, він посідає 3-ю сходинку у Всеукраїнському рейтингу. Більше нього було зафіксовано обіцянок лише у голів Харківської та Черкаської ОДА.

Окремо було розглянуто діяльність миколаївських депутатів-мажоритарників: абсолютним лідером у рейтингу персональної політичної безвідповідальності представники «Слова і Діла» назвали Артема Ільюка, а лідером у рейтингу відповідальності – Андрія Вадатурського.

Добавить комментарий