Оксана Янішевська доручила головам районів відвідати всіх демобілізованих та переселенців

Ряд доручень надала під час виїзного засідання колегії департаменту соціального захисту населення заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

Перш за все вона акцентувала увагу голів райдержадміністрацій на важливості особистого відвідування демобілізованих військовослужбовців, родин загиблих воїнів та переселенців. Тому керманичам доручено до кінця серпня обійти кожну родину, дізнатися про проблемні питання та допомогти.

«Ви неодноразово робили подвірний обхід. Ви знаєте кожну родину та її потреби, я прошу надати необхідну допомогу, не обділити увагою жодну людину», – сказала Оксана Янішевська.

Не менш важливим є питання оздоровлення демобілізованих. Так, тільки 20 демобілізованих військовослужбовців скористалися можливістю відпочити за рахунок коштів обласного бюджету. Заступник голови облдержадміністрації закликала керівників районів та соціальних працівників поінформувати демобілізованих про їх право на безоплатне оздоровлення. Тим паче, що в деяких районах області з місцевих бюджетів були виділені кошти і на оздоровлення членів родин. Це дасть можливість демобілізованим відпочити разом з родиною на узбережжі Коблевого, Рибаківки, Очакова тощо.

«Ми маємо донести до кожного демобілізованого те, що можна відпочити за рахунок коштів обласного бюджету», – сказала вона.

Обговорили і питання оформлення субсидій. За словами заступника голови облдержадміністрації Оксани Янішевської, важливо «щоб люди мали повну інформацію про спрощену систему оформлення субсидії для того, щоб під час опалювального сезону не було ажіотажу».

Добавить комментарий