Алла Веліховська очолила департамент освіти, науки та молоді

5 серпня заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська представила трудовому колективу та освітянам області нового директора департаменту освіти, науки та молоді – Аллу Веліховську.

Заступник голови облдержадміністрації побажала новопризначеному директору успіхів та плідної праці і подякувала колишнім очільникам департаменту Валерію Мельниченку та Ганній Каськовій за налагоджену роботу департаменту: «Величезна заслуга Валерія Володимировича, що департамент працював великою злагодженою родиною. Дякую, що зібраний вами колектив працював, як годинник. І окремі слова подяки Ганні Леонідівні. Дякую, що ми не зупинили роботу департаменту ні на одну хвилину».

Оксана Янішевська додала, що наступний навчальний рік дійсно буде складним, але сьогодні вже департамент у повному кадровому складі продовжує роботу з підготовки до навчального року.

Алла Веліховська подякувала за привітання і додала, що налаштована на плідну роботу: «Я розумію наскільки це відповідальна місія – від нашої діяльності залежить стан освіти Миколаївщини. Я впевнена, що ми разом будемо добре працювати».

До привітань долучився і народний депутат України Тарас Кремінь:

– Миколаївщина зробила те, що не робить жодна інша область,– ми провели відкритий конкурс, кожен бажаючий міг долучитися до нього. Ми маємо прекрасного керівника з прекрасним досвідом, яка прийнята педагогічною спільнотою, яка має план роботи, і я впевнений, що в неї все обов’язко вийде. Колективу бажаю тісної співпраці.

Ганна Каськова подякувала Оксані Янішевській та всім колегам за підтримку та допомогу у роботі протягом 5-ти місяців її перебування на посаді в.  о. директора департаменту.

Крім того, було відзначено волонтерську роботу освітянської спільноти, і від волонтерського руху Миколаївщини за суттєвий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію нагороджено Валерія Мельниченка та Ганну Каськову.

Прес-служба ОДА

Добавить комментарий