Виклики до суду від 16 серпня 2015 року

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/2588/15-ц за позовом Дорошева Павла Олександровича до Дорошева Миколи Олександровича про визнання права власності на 1/12 частку нерухомого майна в порядку набувальної давності.

Слухання справи призначено на 05.10.15, о 12.00.

Відповідач Дорошев Микола Олександрович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/5999/15-ц за позовом Дорошенко Наталі Валеріївни до Дорошенка Олега Васильовича про стягнення аліментів відкладено на 19.08.15, о 9.30.

Відповідачу Дорошенку Олегу Васильовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Жовтої Тетяни Анатоліївни до Крутикової Лідії Михайлівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 20.08.15, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Капітонова Дмитра Юрійовича у цивільній справі № 468/1138/15-ц за позовом ТзОВ «Кредекс Фінанс» до Капітонова Д.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 17.08.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Мельника Анатолія Адамовича у цивільній справі № 468/1143/15-ц за позовом ТзОВ «Кредекс Фінанс» до Мельника А.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 17.08.15, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Сороку Петра Андрійовича, 19.09.1970 р. нар., у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сороки П.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором на 15.09.15, о 14.00, до Єланецького районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/2931/15-ц за позовом Омельчака Василя Павловича до Копецького В’ячеслава Ігоровича про звернення стягнення на предмет іпотеки відкладено на 03.11.15, о 16.30.

Відповідачу Копецькому В’ячеславу Ігоровичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Степуренка Олега Анатолійовича у судове засідання, що відбудеться 17.08.15, о 13.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Швидкого Ю.І. до Степуренка О.А., третя особа – Південа товарна біржа, про визнання угоди дійсною.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/4049/15-ц за позовом Токарської Ірини Миколаївни до Токарського Ярослава Анатолійовича про розірвання шлюбу відкладено на 04.11.15, о 9.00.

Відповідачу Токарському Ярославу Анатолійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Кулішова Д.О. за позовом Вартапетян В.С. до Кулішової Л.А., Кулішова Д.О., МВ ДРАЦС Миколаївського міського управління юстиції, Служби у справах дітей про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини на 17.08.15, об 11.00, каб. № 16 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Фалє Юліана Антоновича, 30.071986 р. нар., який зареєстрований у смт Криве Озеро, вул. Горького, 289а Кривоозерського району Миколаївської області, у судове засідання, яке відбудеться 12.08.15, о 9.30, у залі судових засідань Кривоозерського районного суду в смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а, Миколаївської області, у цивільній справі за позовом Фалє Марії Іванівни про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто в порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бабенка Дмитра Сергійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Братський район, c. Новоолександрівка, вул. Садова, 8а, про дату слухання цивільної справи за позовом Бабенко Анни Валентинівни до Бабенка Д.С. про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, яке відбудеться 21.09.15, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бабенка Дмитра Сергійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Братський район, c. Новоолександрівка, вул. Садова, 8а, про дату слухання цивільної справи за позовом Бабенко Анни Валентинівни до Бабенка Д.С. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 21.09.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Макаренко Юліанну Олегівну за позовом Макаренко Ю.В. до Миколаївської міської ради, Макаренко Ю.О., третьої особи – Служби у справах дітей Заводської районної адміністрації м. Миколаєва, про визнання права власності на частку у будівельних матеріалах на 26.08.15, об 11.00, каб. № 16 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Ангелову Ніну Іванівну за позовом Фабриченко Людмили Анатоліївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 17.08.15, о 8.30, каб. № 16 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у якості відповідача Степаньонок Ольгу Юріївну, реєстрація місця проживання якої: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Прибужани, вул. Поляшко, 16, останнє місце проживання – невідоме, у судове засідання, яке відбудеться 16.09.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, у цивільній справі за позовом Терехової Антоніни Артенівни до Степаньонок О.Ю. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Воробйова Сергія Івановича, останнє відоме місце проживання якого: с. Нечаяне, вул. Комсомольська, 15, про дату слухання цивільної справи за позовом Воробйової Анни Миколаївни до Воробйова С.І. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 14.08.15, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідачів Герасименка Андрія Івановича, Бережну Людмилу Анатоліївну у справі за позовом Ярошенко Світлани Анатоліївни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Слухання справи призначено на 18.08.15, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 10.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/3971/15-ц за позовом Логвінової Галини Михайлівни до Левчука Максима Анатолійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації за місцем проживання відкладено на 09.11.15, о 14.00.

Відповідачу Левчуку Максиму Анатолійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 19.10.15, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Давія Анатолія Васильовича у цивільній справі за позовною заявою Давій Оксани Дмитрівни до Давія А.В. треті особи – Давій Вілен Анатолійович, Давій Єлизавета Анатоліївна, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 19.10.15, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Гарана Івана Олександровича у цивільній справі за позовною заявою КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» до Гарана І.О. про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Карліна Віктора Михайловича у цивільній справі № 468/1128/15-ц за позовом Карліної Юлії Олександрівни до Карліна В.М. про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 17.08.15, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Грицюка Володимира Михайловича у цивільній справі № 468/1163/15-ц за позовом Касаткіної Наталії Едуардівни до Грицюка В.М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 31.08.15, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Бабаяна Сергія Юрійовича у цивільній справі № 468/1172/15-ц за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Бабаяна С.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 31.08.15, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Лозинську Анну Ярославівну у цивільній справі № 468/1156/15-ц за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Лозинської А.Я. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 27.08.15, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Романенко Любов Григорівну у цивільній справі № 468/1154/15-ц за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Романенко Л.Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 25.08.15, о 16.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Поліщука Віктора Захаровича у цивільній справі № 468/1158/15-ц за позовом ТОВ «Кредекс Фінанс» до Поліщука В.З. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 27.08.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Отношенка Євгенія Михайловича у цивільній справі № 468/1162/15-ц за позовом Яремка Михайла Костянтиновича, Яремко Любові Миколаївсни до Отношенка Є.М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 31.08.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Білоуса Антона Петровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пров. Прорізний, 1, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білоуса А.П. про стягнення заборгованості.

Слухання справи відбудеться 13.08.15, об 11.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Орлова Віталія Вікторовича та Орлова Володимира Вікторовича, останнє відоме місце проживання яких: с. Петрівка, вул. Леніна, 20 Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом Шерстака Михайла Михайловича до Орлова В.В., Орлова В.В. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 14.08.15, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

Добавить комментарий