Оксана Янішевська: «Миколаївщину вже відвідало близько 125 тис. туристів»

Про це заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська повідомила 27 липня, коментуючи проведення курортного сезону на Миколаївщині.

За її словами, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, кількість туристів збільшилася приблизно на 5-7%.

Так, найбільша кількість туристів традиційно відпочиває в зонах відпочинку Коблеве, Рибаківка, Чорноморка, Очаків та Кінбурнська коса.

Любителів активного відпочинку приваблюють береги Південного Бугу в районі сіл Мигія, Грушівка, Куріпчине Первомайського району.

Для проведення екскурсій та організації екологічного туризму найбільш привабливі пороги Південного Бугу, урочище «Лабіринт» (Трикратський ліс) і каньйони річок Арбузинка і Мертвовод Вознесенського району.

Ціни на послуги розміщення та харчування залишилися на рівні цін минулого року. Вартість проживання в зонах відпочинку, залежно від умов, варіюється від 70 до 1500 грн.Ціни в приватному секторі залишилися на рівні 70-150 грн.

Заступник голови облдержадміністрації нагадала, що спільно з компанією Google Україна, починаючи з серпня 2015 року, заплановані заходи в рамкам програми по цифровому перетворенню області шляхом проведення семінарів, тренінгів, створення інтерактивних карт на базі Google Maps й інтерактивного сайту «Подорожуй по Миколаївщині!».

Добавить комментарий