Сергій Кулажкін: «Працюємо для людей і заради людей»

15 травня цього року міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» очолив Сергій КУЛАЖКІН – людина, яка має великий досвід успішної діяльності як в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, так  і у виробничій сфері.

При зустрічі Сергій Вікторович одразу попередив: він, мовляв, на «Водоканалі» – людина нова, тільки-но робить перші кроки, відтак директор запропонував зробити акцент на тих працівниках, котрі впродовж багатьох років – і навіть декількох поколінь – кують трудову славу «Миколаївводоканалу», безперебійно забезпечуючи мешканців півмільйонного міста життєво необхідною аквою. Охоче виконуємо це прохання, і все ж вступне слово – керівнику.

– Маю честь працювати в цьому дружному та високопрофесійному колективі, – взяв слово Сергій Вікторович. – «Миколаївводоканал» – це підприємство з глибокими та добрими традиціями, котрі з плином часу лише зміцнюються. Тож за це хотів би одразу подякувати і всім нинішнім та колишнім працівникам підприємства, а також минулому керівництву.

Кількість наших абонентів становить 173 тисячі осіб серед населення та 5,4 тисячі юридичних осіб. Щодо нашої фінансово-економічної ситуації, то вона непроста. Лише за один місяць індексація заробітної плати становить 15,7 відсотка.

Врахуйте також значне подорожчання пально-мастильних матеріалів, техніки, запчастин, інших витратних матеріалів, без наявності яких діяльність складного механізму під назвою «Миколаївводоканал» була б неможливою. І це не лише водопостачання, а й водовідведення, котре також повсякчас вимагає значних зусиль.

На щастя, ми постійно відчуваємо  увагу і турботу про наше підприємство з боку депутатів Миколаївської міської ради та особисто міського голови Юрія Гранатурова. Напевно, не було ще такого дня, щоб Юрій Ісайович не зателефонував мені та не поцікавився поточною ситуацією на «Водоканалі». І не лише цікавиться, а й усіляко підтримує комунальне підприємство, допомагаючи вирішувати безліч нагальних питань. Мені дуже імпонує життєве та професійне кредо Юрія Гранатурова: до кожного громадянина, кожного городянина ставитися так, як до самого себе.

Плідно співпрацюємо і з Департаментом житлово-комунального господарства міської ради в особі заступника керівника Департаменту Андрія Миколайовича Палька. Партнерськими є наші відносини й з іншими комунальними підприємствами обласного центру.

Щодо перспектив, то наразі працюємо над втіленням інвестиційного проекту по технічному переозброєнню нашого підприємства. Словом, не стоїмо на місці та наполегливо шукаємо шляхи покращення стану нашого підприємства, аби надавати споживачам якісні послуги.

Але головне наше надбання – це люди. Інколи, навіть незважаючи на час доби, свята чи вихідні, вони сумлінно виконують свій обов’язок – утримують у належному стані техніку та комунікації, обслуговують складні технологічні процеси. А тільки уявіть собі: 35 градусів лише в тіні, а яка температура та випаровування в тому колодязі, в який доводиться лізти! Але наші працівники, попри все, своєчасно усувають усі несправності.

За це ще раз хочу висловити щиру подяку всім трударям та колишньому керівництву «Миколаївводоканалу», котрі і за важких часів зуміли зберегти це унікальне підприємство та надати йому другого дихання.

Добавить комментарий