Первомайці відправили в 36-ту бригаду два БТРи, ще два – на підході

Днями два відреставровані БТРи відправилися до бійців 36-ї механізованої бригади. Такий дарунок для воїнів підготувало керівництво Первомайської райдержадміністрації спільно з директорами підприємств, фермерських господарств та місцевими волонтерами.

Спецавтомобілі від’їжджали до місця призначення від стін районної адміністрації, звідки, до речі, уже не вперше відправляється бойова техніка в зону АТО. А транспортували їх офіцери бригади, які прибули на Первомайщину безпосередньо з Миколаївського полігону, де нині дислокується бригада. Проводжати бойові машини прийшли голова райдержадміністрації Віктор Сирота, працівники адміністрації та волонтери організації «Ніхто, крім нас».

Ще донедавна БТРи були абсолютно непридатними для користування: несправні двигуни, відсутнє електрообладнання, пошкоджені пороги, мости та трансмісія. І це далеко не повний перелік поломок. Такою бойова техніка вийшла із Криму і була передана в обслуговування Первомайському району. Як розповідає голова адміністрації Віктор Сирота, стан техніки був настільки поганим, що мало вірилося в її реанімацію. Та руки майстрів-волонтерів, а також фінансова підтримка керівників господарств агрофірми «Корнацьких», ТОВ «Софія» (І. Шеремет), ТОВ «Бузькі пороги» (О. Цуріка) та ТОВ «Меркурій» (Б. Воронін) зробили свою справу. Наразі техніка не просто придатна для користування, а готова іти в бій. Щоправда, попередньо вона пройде спецперевірку на полігоні.

Допоки ці два бронетранспортери проходитимуть випробування, первомайські волонтери-механіки ще підготують дві бойові машини. Працюють вони, за словами голови ГО «Ніхто, крім нас» Анатолія Бикова, день і ніч, аби забезпечити наших вояків усім необхідним.

– Це справжні чоловіки, – каже він, – бо вболівають душею за нашу країну та її майбуття.

Не стоїть осторонь таких подій і наша молодь. Так, студенти політеху вже давно допомагають організації, не шкодуючи своїх сил та часу на виконання волонтерських зобов’язань. Це Сашко Сікорський, Ганна Котик, учениці гімназії та ЗОШ № 4 Анастасія Токарчук та Влада Калінчук. Вони самовіддано підтримують волонтерський рух і мріють, що все-таки здоровий глузд візьме гору.

Вірять у перемогу і наші військовослужбовці, які, до речі, щиро дякували первомайцям за небайдужість та готовність підставити своє плече бійцям армії.

Наталія КЛИМЕНКО

Добавить комментарий