Виклики до суду від 9 липня 2015 року

У провадженні Корабельного районного суду м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, знаходиться цивільна справа № 488/1085/15-ц за позовом Теник Віри Петрівни до Кліщова Олега Борисовича про стягнення матеріальної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригоди, третя особа – ПАТ «Страхова компания «Дніпромед».

Судове засідання відбудеться 13.07.15, о 14.30.

Останнє відоме місце проживання відповідача Кліщова О.Б.: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новогригорівка, вул. Тюленіна, 4, фактично проживає: м. Миколаїв, вул. Біла, 67, кв. 24.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Івасенко М.В. до Пятака М.А., Пятак А.Б. про визнання договору дійсним відкладено на 13.07.15, об 11.00.

Відповідачам Пятаку Михайлу Андрійовичу, Пятак Анні Борисівні, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Флотська, 177, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідачів Стремілову Ольгу Григорівну, Зайця Олександра Анатолійовича на розгляд цивільної справи за позовом ПАТ АБ «Експрес-Банк» про стягнення заборгованості на 16.07.15, о 16.00.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідачів обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Фазаа Дані, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 10, кв. 19, про дату слухання справи № 2/489/1731/15 за позовом Фазаа Ірини Тарасівни до Фазаа Дані про розірвання шлюбу, яке відбудеться 17.07.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Передерій Тетяни Сергіївни до Передерія Олександра Анатолійовича про розірвання шлюбу призначено на 03.09.15, о 14.00.

Відповідачу Передерію Олександру Анатолійовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Вишнева, 2,необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Кругліков Олександр Анатолійович викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Кононенко Ірини Юріївни про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання.

Розгляд справи відбудеться 13.07.15, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Вірченка Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 140, кв. 84, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Вірченка О.О. про стягнення заборгованості.

Слухання справи відбудеться 22.07.15, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Георгієву Валентину Леонідівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Андріївка, вул. Соснова, 16, що слухання цивільної справи за позовом Захарченко Світлани Володимирівни до Георгієвої В.Л. про визнання договору дійсним відбудеться 13.07.15, о 13.00, у приміщенні Миколаївського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/8024/14-ц за позовом Приймака Олексія Миколайовича до Миколаївської міської ради про визнання права власності за набувальною давністю відкладено на 17.08.15, о 16.30.

Відповідачам Рибак Т.Г., Рибак О.І., Рибак Д.І. необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9).

Явка відповідачів обав’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Сюй Лань, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 29, кв. 70, у справі за позовом Морозова Романа Сергійовича до Сюй Лань про визнання шлюбу недійсним.

Слухання справи відбудеться 30.07.15, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 22.07.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Коваля Дмитра Івановича у цивільній справі за позовною заявою Коваль Наталі Володимирівни до Коваля Д.І. про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 22.07.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Коваля Дмитра Івановича у цивільній справі за позовною заявою Коваль Наталі Володимирівни до Коваля Д.І. про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.

 

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий