Миколаївська ОДА і PepsiCo в Україні підписали меморандум про співпрацю

16 червня відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Миколаївською облдержадміністрацією та компанією PepsiCo в Україні. Підписи під документом поставили заступник голови ОДА Оксана Янішевська та директор зі зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo в Україні Сергій Макаренко.

Меморандум визначає принципи, за якими влада регіону та всесвітньо відома компанія співпрацюватимуть у сфері соціального партнерства у 2015-2018 роках. Серед ключових напрямків спільної діяльності – покращення екологічної ситуації, охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, підтримка особистості та талановитої молоді.

Коментуючи щойно підписаний документ, О. Янішевська сказала:

– Від імені облдержадміністрації та всіх мешканців Жовтневого району та області хочу подякувати компанії PepsiCo за соціальну активність та соціальне партнерство, котре триває вже давно. Жоден наш заклик про допомогу не залишився без уваги. І це – приклад для інших підприємств регіону.

У свою чергу, С. Макаренко зазначив, що підписанням меморандуму зафіксовані принципи відкритості, за якими працює компанія PepsiCo. «Підписання цього документа – це ще одне підтвердження нашого прагнення піклуватися про розвиток регіону. Його завдання – формування платформи ефективної взаємодії бізнесу і влади на принципах прозорості та партнерства», – додав Сергій Макаренко.

Показово, що вранці того ж дня, ще до підписання меморандуму про співпрацю, компанією PepsiCo в Україні було поповнено масив добрих справ. У селі Мішково-Погорілове в двох дошкільних навчальних закладах «Золотий ключик» і «Райдуга» відбулося урочисте відкриття сучасних систем доочищення питної води, що їх встановлено з ініціативи та за підтримкою компанії PepsiCo.

Андрій ТЮРІН
Фото Володимира АНДРІЄВСЬКОГО

Оставить комментарий