Разом відстоювати права учасників АТО

5 червня, під час вручення посвідчень учасників бойових дій, голова облдержадміністрації Вадим Меріков представив свого штатного радника по роботі з військовослужбовцями, бійця 79-ї окремої аеромобільної бригади Валентина Тимофієва. Валентин – учасник АТО, був поранений під час виконання бойових завдань.

Вадим Меріков розповів про створення рад ветеранів по всій області: «Важливо, щоб між нами був контакт. Сьогодні працюють соціальні служби, є «гарячі лінії», ми разом з вами повинні відстоювати ваші права. Для цього в кожному районі створені ради ветеранів бойових дій, куди увійшли і демобілізовані учасники АТО, щоб ми чітко розуміли проблеми, які виникають».

Під час зустрічі Вадим Меріков відповів на запитання і попросив військовослужбовців розповісти про існуючі проблеми. Хлопці відзначили високий рівень медицини, завдяки якому багато з них швидко відновилися після поранень.

Вадим Меріков розповів, що у сфері охорони здоров’я є ряд проблем, але робиться все для того, щоб підтримати і знайти кошти для закупівлі нового медобладнання і поліпшення умов лікування пацієнтів.

«На сьогоднішній день збільшено бюджет охорони здоров’я в області з 11 до 15 відсотків, а міста – до 20 відсотків. Ми виділили понад 500 тисяч гривень на придбання медобладнання для нашого госпіталю ветеранів війни. Цього, звичайно, недостатньо, але ми намагаємося по максимуму забезпечити медустанови всім необхідним», – наголосив голова ОДА.

Вадим Меріков зазначив, що цього року обласною радою виділено більше 2,5 мільйона гривень для проходження 500-ми пораненими бійцями, 40 з яких – інваліди, реабілітації в санаторіях Миколаївської області.

«Украй необхідно більше працювати з медичними установами та санаторіями. Тому що поранені бійці повинні отримати достатню реабілітацію і в цивільному житті себе нормально почувати. Це мінімум того, що ми можемо зробити для наших військових», – заявив Вадим Меріков.

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков і Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров вручили посвідчення та нагрудні знаки 28-ми учасникам бойових дій.

Добавить комментарий