Робота комунальних підприємств – на контролі

Комунальне підприємство «Миколаївська друкарня» за 4 місяці поточного року збільшило валовий дохід до 2,5 мільйона гривень, що на 66% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На сьогоднішній день чистий прибуток склав 3,7 тисячі гривень, і це відносно високий показник порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли були зафіксовані збитки на суму 52 тисячі гривень. Середня заробітна плата на підприємстві становить 2600 гривень. Зараз вдалося вирівняти показники, і тепер керівництво і весь колектив налаштовані на подальший ріст і розвиток.

Про це розповів в.о. директора підприємства Сергій Іщенко під час наради керівництва області з представниками комунальних підприємств.

Таких результатів удалося досягти за рахунок нових маркетингових підходів, були повернуті колишні замовники, а також налагоджується співпраця з новими.

Вдалося реанімувати і комунальне підприємство «Облпаливо». Як сказав в.о. директора Віталій Рябченко, підприємство активно бере участь у тендерах, працює над подальшими планами розвитку. Вже змогли погасити 50 тисяч гривень заборгованості, а також прийняти в штат 3 людини (до цього була тільки 1 людина – керівник).

КП «Архітектурно-планове бюро» розширило штат до 15 осіб (ще в листопаді 2014 року було 2 людини). Як розповів в.о. керівника бюро Олексій Геціу, середня заробітна плата на підприємстві – 3300 гривень, колектив активно працює над пошуком нових клієнтів і проектів.

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков подякував за такі результати і відзначив важливість плідної співпраці між усіма комунальними підприємствами, а також з управлінням комунальної власності ОДА. «На деяких підприємствах є позитивні результати, чого не можна сказати про таке підприємство, як «Міжнародний аеропорт «Миколаїв», на якому спостерігається не просто економічний спад, а критична ситуація».

За його словами, робоча група, створена для реанімації КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв», на сесії облради надасть свої напрацювання і пропозиції щодо виведення підприємства з кризи. «Упевнений, що спільними зусиллями нам вдасться вирішити проблеми. Сьогодні завдання кожного керівника комунального підприємства не тільки зберегти, але й розвивати підприємство», – підкреслив губернатор.

Вадим Меріков звернувся до голови обласної ради Володимира Лусти з проханням про більш тісне співробітництво депутатського корпусу з керівниками комунальних підприємств. За словами Володимира Вікторовича, вже протягом тижня він проведе зустрічі з кожним керівником: «Головне завдання комунальних підприємств – прибуток, виконання покладених функцій. Перш за все, соціальних функцій – робота на благо миколаївської громади».

Добавить комментарий