Свято дитинства на Жовтневщині

Дзвінким дитячим різноголоссям розцвів перший день літа. Адже 1 червня по всій країні для квіточок нашого життя було влаштовано чимало різноманітних та цікавих заходів. Як завжди, активну участь у святкуванні Міжнародного дня дітей взяли сільгосппідприємство «Золотий Колос» і його директор Надія Іванова.

Ще напередодні цієї дати, а саме 31 травня, Надія Валеріївна завітала до села Шевченкове Жовтневого району, де її радісно стрічали учасники дитячої художньої самодіяльності. Річ у тім, що ще під час фіналу дитячого музичного фестивалю «Золотий паросток» відомому меценату настільки сподобався виступ маленьких зірочок з цього села, що вона пообіцяла презентувати малечі вельми корисний та потрібний подарунок. Зважаючи на репертуар юних артистів, керівник «Золотого Колосу» привезла з собою та урочисто вручила своїм друзям цілий набір музичних інструментів – дві гітари, баян, а також струнно-музичний інструмент, за допомогою якого можна передати звучання кобзи. Цю габаритну та раритетну кобзу-бас вдалося знайти лише в Закарпатті, а для того, щоб привезти її на Миколаївщину, задіяли цілий УАЗик! «Та щасливі посмішки дітей були того варті», – зазначає сама Надія Валеріївна, яка принагідно побажала дітям творчого натхнення та гучних перемог на великій сцені.

Виконала Надія Іванова і ще одну обіцянку, що вона її дала під час проведення фінальної частини «Золотого паростка». Тоді Надія Валеріївна запросила всіх учасників творчого марафону безплатно відвідати Миколаївський зоопарк! Задля цього товариством «Золотий Колос» були орендовані понад двадцяти автобусів та маршруток, які доставили дітей Жовтневого району та міста Миколаєва до зоопарку. Разом із талановитими дітьми цікаву подорож у світ фауни та флори також здійснили їхні творчі керівники, директори сільських будинків культури, викладачі музичних шкіл. Загалом одну із головних візитівок нашого обласного центру завдяки підтримці Надії Іванової відвідали понад 500 чоловік!

Бажаним гостем директор «Золотого Колосу» була й на святковому заході у Тернівському будинку культури. Чудовий концерт та різноманітні конкурси вельми сподобалися тамтешнім дітлахам. Хлопці та дівчатка також продемонстрували свою майстерність та потяг до прекрасного під час асфальт-фесту, або ж конкурсу малювання на асфальті. Всіх юних «художників» привітала та заохотила смачним морозивом Надія Валеріївна, до речі, сама мама трьох дітей.

Того ж дня Надія Іванова подбала і про знедолених діточок, відвідавши Степівський дитячий будинок-інтернат. Власне кажучи, шефство над цим закладом сільгосппідприємство здійснює ось уже багато років. І, як годиться, почесна гостя прибула на свято та привезла із собою цілий ящик шоколадних цукерок.

І, нарешті, свої заслужені нагороди отримали найбільш сумлінні школярі Жовтневщини. Відповідно до усталеної традиції, якій уже понад двадцять років, учні шкіл району, які навчаються на відмінно та добре, заохочуються від «Золотого Колосу» преміями «Надія» – по 100 гривень кожна. Цього року на святі «Останній дзвоник» цю «стипендію» вручили здібним школярам відомі меценати Валерій Гумилевський та Надія Іванова.

Андрій ТЮРІН

Добавить комментарий