Виклики до суду від 28 травня 2015 року

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/2097/15-ц за позовом ПАТ КБ «Надра» до Філічєвої Олесі Геннадіївни, Хлань Сергія Володимировича.

Дата призначення досудового розгляду – 18.06.15, о 10.30.

Відповідачі Філічєва Олеся Геннадіївна, Хлань Сергій Володимирович викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (зал № 2), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

У провадженні судді Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/2112/15-ц за позовом ПАТ КБ «Надра» до Кулаженок Георгія Анатолійовича, Кулаженок Лариси Юріївни.

Дата призначення досудового розгляду – 18.06.15, об 11.00. Відповідачі Кулаженок Георгій Анатолійович, Кулаженок Лариса Юріївна викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (зал № 2),з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області (Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11) викликає Косогорова Віктора Миколайовича, Косогорову Тетяну Олександрівну, Косогорова Андрія Вікторовича, реєстрація місця проживання яких: м. Вознесенськ, вул. Маяковського, 14, останнє місце проживання невідоме, в якості відповідачів у судове засідання, яке відбудеться 03.06.15, о 8.30, у справі за позовом Ляховенко Надії Миколаївни до Косогорова Віктора Миколайовича, Косогорової Тетяни Олександрівни, Косогорова Андрія Вікторовича про визнання осіб такими, які втратили право користуватися житловим приміщенням.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Шлепфер Наталю Григорівну, Степанова Сергія Леонідовича, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Жовтневий район, смт Воскресенське, вул. Пушкіна, 77, про те, що 18.06.15, о 10.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Степанова Леоніда Івановича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 10.

У разі неявки відповідачів Шлепфер Наталі Григорівни, Степанова Сергія Леонідовича без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Піддубняка Олександра Васильовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, пр. Корабелів, 3, кв. 47, у цивільній справі № 2/488/1027/15 за позовом Піддубняк Наталі Володимирівни, Піддубняк Маргарити Ігорівни, Устинко Валентини Олексіївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 09.06.15, о 10.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Дубровської Любові Степанівни до Миколаївської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю призначено на 09.06.15, о 16.30.

Відповідачам Єніній Ользі Стефанівні, Єніній Катерині Юхимівні, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Терновська, 41, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Яриніч Оксани Миколаївни до Яриніча Віктора Васильовича про стягнення аліментів призначено на 11.06.15, о 16.00.

Відповідачу Яринічу Віктору Васильовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. 100-й Квартал, 33, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Свідницької Анжели Іллівни до Свідницького Олександра Петровича про розірвання шлюбу призначено на 23.06.15, о 9.30.

Відповідачу Свідницькому Олександру Петровичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пров. Корабельний, 21, кв. 4, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кошовенка Вадима Ігоровича про стягнення заборгованості відкладено на 03.06.15, о 8.30.

Відповідачу Кошовенку Вадиму Ігоровичу необхідно з'явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Щербину Ольгу Вікторівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 134, кв. 87, про дату слухання справи № 2/489/1187/15 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Щербини О.В. про стягнення боргу за спожиту електроенергію, яке відбудеться 11.06.15, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Ганнам Тетяни Михайлівни до Ганнам Халед про розірвання шлюбу відкладено на 02.06.15, о 8.20.

Відповідачу Ганнам Халед необхідно з'явитись у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, о 10.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/256/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Гудзь Віталія Анатолійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В. та Гудзь В.А. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, о 13.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/232/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Пєчуріна Юрія Сергійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Пєчуріну Ю.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, о 13.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/230/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Сквірського Євгена Ігоровича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В. та Сквірському Є.І. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, об 11.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/258/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Вовнянченка Валерія Володимировича, Вовнянченко Галини Володимирівни, Іванічева Семена В’ячеславовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Вовнянченку В.В., Вовнянченковій Г.В., Іванічеву С.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/254/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Крисавої Наталії Валеріївни про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В. та Крисовій Н.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.15, о 10.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/252/15 за позовом ПАТ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Бринь Олександра Васильовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В. та Бринь О.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Зайковський Микола Анатолійович, 01.07.1964 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 210а/9, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Зайковського М.А.про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 11.06.15, о 9.00, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Синякова Володимира Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новософіївка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення заборгованості, яке відбудеться 09.06.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Покінько Галини Іванівни до Покінька Віктора Федоровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 01.07.15, о 9.30.

Відповідачу Покіньку Віктору Федоровичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пров. Шкапіна, 9, кв. 2, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Муренець Ірини Миколаївни до Волохової Олександри Андріївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 09.06.15, о 15.30.

Відповідачу Волоховій Олександрі Андріївні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Комунарів, 32, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 05.06.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Богославець Неонілу Франківну, Протасову Ірину Олександрівну у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Богославець Н.Ф., Протасової І.О. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 11.06.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Мозгову Ларису Анатоліївну у цивільній справі за позовом ТОВ «Титан» до Мозгової Л.А. про визнання права власності на нежитлове приміщення – ринок.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Брятко Лілії Леонідівни до Кириченка Руслана Вікторовича про стягнення матеріальної і моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, призначено на 10.06.15, о 17.00.

Відповідачу Кириченку Руслану Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пров. Парусний, 5, кв. 32, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Яшина Володимира Васильовича, 27.10.1988 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Виноградне, що 09.06.15, о 13.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Яшина В.В. про стягнення заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом УПФУ у Заводському районі м. Миколаєва до Бойка Івана Анатолійовича про стягнення заборгованості по переплаті пенсії відкладено на 15.06.15, о 9.00.

Відповідачу Бойку Івану Анатолійовичу необхідно з'явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

 

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Шестака Євгенія Федоровича, Шестак Галину Юріївну, Шестака Андрія Євгеновича, Шестак Олександру Євгенівну за позовом Рассказової Лариси Василівни до Шестака Євгенія Федоровича, Шестак Галини Юріївни, Шестака Андрія Євгеновича, Шестак Олександри Євгенівни, третя особа – ТОВ «Південна Товарна біржа», про визнання дійсним договору купівлі-продажуна 08.06.15, о 10.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Ступнікову Ольгу Олексіївну у цивільній справі № 2/488/718/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Ступнікової О.О., Клімова А.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку, скасування запису про право власності на земельну делянку та зобов'язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 03.06.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Ступнікової О.О.: м. Миколаїв, вул.Генерала Карпенка, 49/1, кв. 88.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий