Заграй нам, оркестре!

Напередодні Дня Перемоги обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи влаштував для жителів міста свято інструментальної музики «Оркестру звуки чарівні».

Незважаючи на примхи природи, гарний настрій та позитивні емоції містянам дарували 20 інструментальних колективів, із них 10 – духових оркестрів та 10 – ВІА з 12 районів та міст нашої області. Також до участі в музичному заході долучилися духові оркестри Миколаївського полку міліції, вищого державного музичного училища та дитячої музичної школі № 3.

Цього дня в Каштановому сквері пролунали не лише воєнні марші та пісні («Девятое мая», «Прощание славянки», «Ехал я из Берлина»), вальси («Майский вальс»), а й сучасні музичні твори, вокальні композиції.

Із Днем Перемоги та відкриттям святкового заходу привітав присутніх і начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Михайло Димитров. Він від щирого серця побажав жителям Миколаївщини добра та миру.

За активну участь усі колективи були нагороджені грамотами й призами. А для гостей свята, серед яких були ветерани війни, учасники АТО, найкращою нагородою стали музичні композиції, присвячені 70-річчю Великої Перемоги та подвигам героїв, які ціною власного життя боронили нашу землю від ворога.

Анна НІКУЛІНА

Добавить комментарий