Виклики до суду від 14 травня 2015 року

Відповідачу Терещенку Сергію Олександровичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (зал № 2), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Олексієнка Олексія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Щорса, 8, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 01.06.15, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Самотея Сергія Анатолійовича до Самотея Дмитра Сергійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 22.05.15, о 9.30.

Відповідачу Самотею Дмитру Сергійовичу,останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Південна, 49, кв. 53,необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Юхна Андрія Станіславовича у судове засідання, що відбудеться 27.05.15, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ТОВ «Смарт Фінексперт» до Юхна А.С. про стягнення заборгованості за кредитним договором в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Фасій Людмили Олександрівни до Фасія Володимира Миколайовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації за місцем проживання призначено на 11.06.15, об 11.30.

Відповідачу Фасію Володимиру Миколайовичу,останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Ворошилова, 23, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Гавриша Олега Степановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Трикрати, вул. Колісниченка, 12/4, кв. 60, на 19.05.15, о 9.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Гавриш Тетяни Сергіївни про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Кобзаря Валентина Миколайовича до Роман (Кобзар) Лариси Олександрівни про визнання особи такою, яка втратила право користування квартирою, призначено на 22.05.15, о 9.00.

Відповідачу Роман (Кобзар) Ларисі Олександрівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 13, кв. 1, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Нікуліної Валентини Василівни до Ковальової Ірини Григорівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 19.05.15, о 9.00.

Відповідачу Ковальовій Ірині Григорівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 50/2, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Кузнецову Людмилу Олександрівну у цивільній справі № 468/670/15-ц за позовом філії Баштанського району Східного округу ПАТ «Миколаївобленерго» до Кузнецової Л.О. про стягнення боргу за актом про ППКЕН.

Судове засідання відбудеться 26.05.15, о 8.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Грудініну Тамару Дмитрівну у цивільній справі № 468/668/15-ц за позовом філії Баштанського району Східного округу ПАТ «Миколаївобленерго» до Грудініної Т.Д. про стягнення боргу за актом про ППКЕН.

Судове засідання відбудеться 26.05.15, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Кукуляка Віктора Васильовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв,вул. Ленінградська, 5а, кв. 45, у цивільній справі № 2/488/997/15 за позовом Кукуляк Лідії Сергіївни, Швець Наталі Вікторівни, Букацової Марини Вікторівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 28.05.15, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Ікономідіс Вікторії Анатоліївни до Ікономідіс Дімітріс про розірвання шлюбу відкладено на 04.06.15, о 12.00.

Відповідачу Ікономідіс Дімітріс необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Жеребецького Семена Борисовича за позовом Ноздріної Марії Єгорівни про визнання права власності на квартируна 02.06.15, о 9.30, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Літвіненко Ірину Олександрівну у цивільній справі № 2/487/1311/15 за позовом Наталочкіної І.Ю. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 05.06.15, об 11.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Євсєєва Віктора Олександровича до Худенка Сергія Олександровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 21.05.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Проценко Олену Вікторівну,останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Авангардна, 7, у справі за позовом ПАТ «ВТБ Банк» до Проценко О.В. про стягнення заборгованості.

Слухання справи відбудеться 18.05.15, о 13.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Лисова Олексія Валерійовича на 21.05.15, о 10.45, у справі № 2/489/1181/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лисова О.В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Петросян Ірину Володимирівну на 21.05.15, о 10.50, у справі № 2/489/965/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Петросян І.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 20.05.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Тарасюка Назара Павловича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Державний ощадний банк України» в особі територіально відокремленого відділення № 10014/0134 філії – Миколаївського обласного управління ВАТ «Ощадбанк» до Тарасюка Н.П. про стягнення боргу за картковим рахунком.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 20.05.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Терьошина Віталія В’ячеславовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Терьошина В.В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на 27.05.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Бєлікова Сергія Вікторовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Фінанси та кредит» Південне регіональне управління до Бєлоусова Максима Валерійовича про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Алексєєва Юрія Олеговича за позовом Алексєєвої Олени Федорівни до Алексєєва Ю.О. про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди батька на 18.05.15, о 16.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шевчук Анну Сергіївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Першотравнева, 43, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Шевчук А.С. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 27.05.15, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/8024/14-ц за позовом Приймака Олексія Миколайовича до Миколаївської міської ради про визнання права власності за набувальною давністю відкладено на 25.05.15, об 11.00.

Відповідачам Рибак Т.Г., Рибак О.І., Рибак Д.І. необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9).

Явка відповідачів обав’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Корженко Ірини Вікторівни до Роїка Василя Васильовича, Роїк Лариси Георгіївни, Роїк Катерини Василівни про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним призначено на 21.05.15, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а,викликає у судове засідання в якості відповідача Коровника Руслана Віталійовича у цивільній справі № 2/488/750/15 за позовом Колодяжного О.М. до Коровника Р.В. про стягнення боргу за борговою розпискою.

Судове засідання відбудеться 25.05.15, о 9.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Коровника Р.В.: м. Миколаїв, пров. 1-й Прибузький, 32.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Іванова Дмитра Олександровича,останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Олега Кошевого, 5, кв. 10, у справі за позовом ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» до Іванова Д.О. про стягнення боргу за спожиту теплову енергію.

Слухання справи відбудеться 18.05.15, о 8.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Борисової Анастасії Володимирівни до Гордієнко Майї Романівни про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним призначено на 08.06.15, о 10.00.

Відповідачу Гордієнко Майї Романівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 9, кв. 11, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/15529/14-ц за позовом Кравченко Ірини Вікторівни до Мудриченка Володимира Володимировича про визнання права власності відкладено на 26.05.15, об 11.00.

Відповідачу Харитонюку Олександру Анатолійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тірцової Тетяни Миколаївни про стягнення заборгованості відкладено на 19.05.15, о 10.10.

Відповідачу Тірцовій Тетяні Миколаївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: 54020 м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Жиліна Івана Владиславовича про стягнення заборгованості відкладено на 19.05.15, о 10.20.

Відповідачу Жиліну Івану Владиславовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: 54020 м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Чурова Ольга Олександрівна, 02.07.1986 р. нар, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 40 років Визволення, 2,у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чурової О.О. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 28.05.15, о 9.20, за адресою: Миколаївска область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

Добавить комментарий