Ми вміємо танцювати: Найталановитіші танцюристи з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Кіровоградської областей та Києва влаштували в Миколаєві справжнє свято хореографії.

Регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», організатором якого є Миколаївський обласний центр народної творчості, згуртував 64 дитячі, молодіжні та дорослі танцювальні колективи, колективи спеціалізованих навчальних закладів та студії хореографічного мистецтва. Увазі глядачів були представлені найрізноманітніші види танців: народні, класичні, сучасні, а також оригінальна дитяча хореографія.

Перед початком фестивалю учасників танцювального дійства привітав начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров. Він пообіцяв, що через два роки «Миколаївські зорі» стануть всеукраїнським фестивалем. А директор обласного центру народної творчості Наталія Баштова побажала конкурсантам творчого натхнення та гідної перемоги. Оцінювали виступи учасників кращі фахівці хореографічного мистецтва України.

У фойє Палацу культури експонувалася виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Гості фестивалю мали можливість не лише насолодитися експонатами, а й взяти участь у майстер-класах та навчитися виготовляти декоративні вироби власними руками.

Упродовж дня учасники фестивалю виконували найкращі хореографічні постановки, не припиняючи дивувати глядачів своєю майстерністю, оригінальними костюмами та професійним підходом. За старання всі конкурсанти були нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій ОДА. А от головну нагороду – Гран-прі регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі» та почесні кубки цього року отримали: театр сюжетно-зразкового танцю «Емпірей» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району; ансамбль танцю «Тронка» Херсонського училища культури; ансамблі сучасного танцю «Ексклюзив-денс» та «Фольк-денс» Херсонського училища культури.

Фестиваль «Миколаївські зорі» – це фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва, який об’єднав Україну професіоналізмом, позитивною енергетикою та чудовим настроєм. Вкотре учасники колективів у хореографічних композиціях проявили свою повагу та любов до українського народу, його культурної спадщини, продемонстрували толерантне ставлення до представників інших національностей та релігій, які проживають на території нашої держави.

Анна НІКУЛІНА
Фото ОЦНТ та КОР

Добавить комментарий