Виклики до суду від 7 травня 2015 року

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 12.05.15, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Щукіну Таїсію Іванівну у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до Щукіної Т.І. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Шапочкіна Валентина Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 142, кв. 37, у справі за позовом Іванової Ірини Юріївни до Шапочкіна В.В. про визначення правочину дійсним.

Слухання справи відбудеться 19.05.15, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Зубенко Анастасію Пилипівну, Рябоконь Надію Іванівну, Тикафова Олексія Миколайовича за позовом Дегтянникової Ірини Іванівни до Зубенко Анастасії Пилипівни, Рябоконь Надії Іванівни, Тикафова Олексія Миколайовича, третя особа – Товарна біржа «Нерухомість Центр», про визнання угоди дійсноюна 12.05.15, о 10.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Точиліна Віталія Володимировича у цивільній справі № 2/488/560/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Безхмельницина О.В., Точиліна В.В., Іванової Л.Л., Іванової М.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 13.05.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Точиліна В.В.: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15, кімн. 12.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Іванову Марію Миколаївну у цивільній справі № 2/488/560/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Безхмельницина О.В., Точиліна В.В., Іванової Л.Л., Іванової М.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі- продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 13.05.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Іванової М.М.: м. Миколаїв, вул. Фрунзе, 141.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Іванову Лілію Леонідівну у цивільній справі № 2/488/560/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Безхмельницина О.В., Точиліна В.В., Іванової Л.Л., Іванової М.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 13.05.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Іванової Л.Л.: м. Миколаїв, вул. Московська, 15, кв. 24.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Безхмельницина Олега Володимировича у цивільній справі № 2/488/560/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Безхмельницина О.В., Точиліна В.В., Іванової Л.Л., Іванової М.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 13.05.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Безхмельницина О.В.: м. Миколаїв, пр. Миру, 15, кв. 1.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Петличко Лілію Олександрівну у цивільній справі № 2/488/516/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Петличко Л.О. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 15.05.15, о 9.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Петличко Л.О.: м. Миколаїв, пр. Миру, 25а, кв. 23.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Іванова Геннадія Анатолійовича за позовом Нікітіної Юлії Олександрівни про позбавлення батьківських прав на 22.05.15, о 9.00, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Скворцову Оксану Анатоліївну у судове засідання, яке відбудеться 27.05.15, о 13.00, у справі № 2/489/1189/15 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Скворцової О.А. про стягнення боргу за спожиту електричну енергію.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Кривенка Миколи Трохимовича до Кривенко О.М., Шаповалової О.О., Винокурової Н.І. про визначення порядку користування земельною ділянкою викликає відповідача у справі Шаповалову Ольгу Олегівну у судове засідання, яке відбудеться 12.05.15, о 16.00, за адресою м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 15.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Виконавчого комітету Миколаївської міської ради до Трунової Наталі Анатоліївни, Трунова Валентина Васильовича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, призначено на 12.05.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Козленко Наталію Юріївну, 05.01.1978 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, пр. Шкільний, 2, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» в особі Вайнгурт Л.В. до Козленко Н.Ю. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 14.05.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Материнка Олександра Андрійовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Богдана Хмельницького, 27, у цивільній справі № 2/488/331/15 за позовом Єфремова Леоніда Ігнатовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 10.06.15, о 13.30, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Примак Ірину Петрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Гагаріна, 48, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» в особі Духоти Ігоря Вікторовича до Примак І.П. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 01.06.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідачів Коваленка Анатолія Олександровича, Коваленко Зінаїду Олександрівну у цивільній справі за позовом прокурора Єланецького району Миколаївської області в інтересах держави в особі Спеціалізованої кредитно-фінансової господарської організації «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» до Коваленка А.О., Коваленко З.О., Кузнеця О.М., Отреп’євої Т.М. про стягнення боргу за кредитним договором на 15.05.15, о 10.00, каб. № 1 Єланецького районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Охріменка Івана Івановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівкий район, с. Тамарине, про дату слухання цивільної справи за позовом Охріменко Наталії Ігорівни про розірвання шлюбу, яке відбудеться 01.06.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає в судове засідання на15.05.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Бєлікова Сергія Вікторовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Райффазен Банк Аваль» до Бєлікова С.В. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Корж Тетяну Володимирівну за позовом Дятлової Олени Іллівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 02.06.15, о 12.00, каб. № 21 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Бротман Олени Вікторівни до Нарочного Сергія Миколайовича про надання дозволу на багаторазовий тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини, відкладено на 02.06.15, о 8.30.

Відповідачу Нарочному Сергію Миколайовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Управління пенсійного фонду України Центрального району до Гриднєва Валерія Олександровича про стягнення суми пенсій, виплачених надміру, призначено на 16.06.15, о 13.30.

Відповідачу Гриднєву Валерію Олександровичу,останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 61а, кв. 57, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Голубенко Тетяну Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Доманівський район, смт Доманівка, вул. Ювілейна, 20, на 19.05.15, о 8.30, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Голубенка Івана Івановича про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Лічко Н.О. до Горбунова А.П. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, викликає відповідача у справі Горбунова Анатолія Петровича у судове засідання, яке відбудеться 02.06.15, о 16.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 21.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк»до Михалюка Олега Олександровича про стягнення заборгованості призначено на 13.05.15, о 10.10.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк»до Колоди Євгена Ігоровича про стягнення заборгованості призначено на 13.05.15, о 10.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пятаченка Віталія Валерійовича про стягнення заборгованості відкладено на 25.05.15, о 08.20.

Відповідачу Пятаченку Віталію Валерійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий