Вадим Меріков: «Ми не допустимо провокацій»

В області розпочали роботу оперативні штаби з питань забезпечення безпечного проведення масових святкових заходів. Про це розповів голова облдержадміністрації Вадим Меріков під час наради з керівниками правоохоронних органів і силових структур.

«Цьому питанню особливу увагу приділяє Президент України Петро Порошенко. Уже сформовано обласний оперативний штаб, аналогічні штаби будуть працювати в районах. Наш обласний штаб буде координувати роботи штабів на місцях, направляти необхідні пропозиції та рекомендації. Особливу увагу варто приділити масовим заходам. Занепокоєння викликають можливі провокації по відношенню до ветеранів», – зазначив Вадим Меріков.

Він зауважив, що проросійські сили готують провокації, спрямовані на створення конфліктних ситуацій саме стосовно ветеранів – зрив георгіївських стрічок, звинувачуючи в цьому українських патріотів. Він акцентував, що особливої уваги потребують молоді люди з георгіївськими стрічками: «Якщо будуть помічені георгіївські стрічки у молодих людей, потрібно дуже оперативно запобігти будь-яким провокаціям».

Вадим Меріков звернувся до керівників силових структур з проханням на час проведення святкових заходів 1-3 травня і 7-9 травня перебувати на своїх робочих місцях і контролювати ситуацію. «Інформація про те, що будуть планувати різні диверсії, – підтверджується, а це означає, що всім потрібно бути пильними, контролювати ситуацію і оперативно запобігати провокаційним діям».

Прес-служба ОДА

Оставить комментарий