Вадим Меріков вручив військовослужбовцям свідоцтва про право власності на земельні ділянки

Минулого тижня голова облдержадміністрації Вадим Меріков вручив 19 військовослужбовцям свідоцтва про право власності на земельні ділянки.

«Саме на таких людей, як ви, покладена дуже велика відповідальність, ви робите все для того, щоб був мир та спокій. Щиро вдячний вам за героїзм, мужність, подвиги, які ви робите, захищаючи Україну. Сьогодні Президент України робить усе для того, аби наша армія була сильною, і був мир в Україні. Ми переможемо, тому що правда – за нами», – зазначив Вадим Меріков.

Керівник області впевнений, що оформлення документів на землю – це один з головних напрямів допомоги обласної влади спільно з волонтерами та представниками бізнесу військовослужбовцям-Героям. «Ми взяли на себе відповідальність як по виділенню, так і по виготовленню проектів земельних ділянок», – розповів Вадим Меріков.

За словами першого заступника начальника Головного управління Держземагенства в Миколаївській області Олексія Радика, на Миколаївщині більше 2,6 тисячі військовослужбовців – учасників АТО звернулися за отриманням земельних ділянок.

Вадим Меріков доручив якомога оперативніше оформляти та видавати військовослужбовцям свідоцтва про право власності на земельні ділянки. А також подякував представникам бізнесу, які відгукнулися і допомогли з оформленням документів.

Крім того, він повідомив, що для всіх демобілізованих та їх сімей працює «гаряча лінія» при облдержадміністрації. З будь-яких питань демобілізовані можуть телефонувати цілодобово за номером: (0512) 37-70-22. Також в області розроблено комплексу програму для демобілізованих. Над документом працювали спеціалісти та психологи. «Нам дуже важливо, щоб кожен отримав як психологічну, так і фізіологічну допомогу. Ми завжди поруч, ми готові реагувати на всі повідомлення та юридично і соціально вирішувати ваші питання. Я особисто проводжу зустрічі з усіма хлопцями, які звертаються. Розуміємо, скільки різних труднощів ляже на ваші плечі в цивільному житті», – підкреслив Вадим Меріков. Він закликав військовослужбовців приєднуватися до громадських організацій військових для того, щоб мати змогу захищати та відстоювати свої права.

Прес-служба ОДА

One Comment on “Вадим Меріков вручив військовослужбовцям свідоцтва про право власності на земельні ділянки”

  1. Да Мериков "УМНИЦА", а ні чого, що він для того, щоб АТОвці отримали витяги, він нічого не зробив (крім, того що запропонував провести в ручення обладміністрації). А всю головну роботу, по виготовленню проектів по відведенню земельних ділянок, отримання витягі, все це робили ПП "контур Зем" та Волонтерський центр "Перевізник"

Добавить комментарий