Подарували часточку добра, або Як студенти ППІ влаштували ярмарок просто неба

Кажуть, благородній справі важко стати на заваді, і навіть злі язики, яких ще достатньо в нашому суспільстві, не є приводом для гальмування цього процесу. Останнім часом благородство, як, власне, і добрі справи, стало витребуваним у нашому суспільстві. І таке явище не може не радувати. Особливо яскраво це проявляється в молодіжних та студентських колективах. Прикладом тому можуть послужити волонтерські проекти на підтримку бійців АТО, організовані студентством ППІ НУК ім. адмірала Макарова у переддень світлої Пасхи.

Розпочатий ще у стінах власного закладу, ярмарок-розпродаж плавно перемістився до центральної площі міста, де просто неба проходив загальноміський захід. Сюди, окрім студентства ППІ, прибули волонтерські організації медичного училища, представники благодійного фонду «СоРоКа», громадської організації «Майдан Південь», які взяли на себе відповідальність за організацію волонтерського ярмарку, та місцеві підприємці. Об’єднавшись під гаслом «Допоможемо нашим бійцям», волонтери активно розпочали торгівлю власною великодньою продукцією. Вони заповзято запрошували до себе на ярмарок усіх перехожих первомайців. Пропонували їм смачні пироги, вареники, пасхальні вироби та писанки. Потрібно сказати, що городяни не без задоволення купували нехитру, але привабливу і смачну продукцію студентства. При цьому вони не забували говорити слова подяки за ентузіазм та благородство.

Серед покупців були й посадові особи – це міський голова Людмила Дромашко, директор центру зайнятості Вадим Дудченко, директор ППІ НУК ім. адмірала Макарова Сергій Доценко, службовці військкомату, працівники організацій, що розташовані в центрі міста.

Більшість із присутніх говорили про важливість такого масового заходу, який, без перебільшення, допомагає підняти патріотичний дух та налаштовує на позитив. Самі ж волонтери відзначали, що такі акції об’єднують городян і нагадують усім про те, що милосердя було в пошані в усі часи.

У результаті заходу студенти первомайського політеху зібрали близько трьох тисяч гривень, частина з яких піде волонтерській організації «Майдан Південь». Інші кошти вони планують передати безпосередньо в руки бійцям АТО. До слова мовити, кошти, зібрані під час ярмарку в інституті, студенти віддали волонтерці Ользі Зінченко, яка потрапила в біду.

Разом з коштами студенти передали від себе й часточку добра та любові, при цьому не потребуючи ніякої винагороди. А це дорогого коштує. Дорослі радіють від того, що сьогодні зростає молодь, яка своє життя виміряє за принципами благородства. Гадаю, така смілива позиція дозволяє дивитися з упевненістю в завтрашній день.

Наталія КЛИМЕНКО

Добавить комментарий