Виклики до суду від 16 квітня 2015 року

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання у якості відповідача Мірошниченко Олену Петрівну у цивільній справі № 2/488/445/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Мірошниченко О.П. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 22.04.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Мірошниченко О.П. – м. Миколаїв, вул. Шевченка, 6а.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Бараша Сергія Олеговича у цивільній справі № 2/488/435/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Бараша С.О. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 21.04.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Бараша С.О. – м. Миколаїв, вул. Декабрістів, 38/1, кв. 61.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Терра Банк» в особі Миколаївської дирекції (відділення № 28) до Іванової Ганни Олександрівни про стягнення заборгованості за кредитним договором призначено на 28.04.15, о 9.40.

Відповідачу Івановій Ганні Олександрівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 14, кв. 14,необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 8.50, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/199/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Максимова Максима Васильовича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Максимову М.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/183/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Меренцової Тетяни Іванівни про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Меренцовій Т.І. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/189/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Літвінова Дмитра Сергійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Літвінову Д.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, 10.45, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/188/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Мусієнко Тетяни Сергіївни про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Мусієнко Т.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 10.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/187/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Саламахи Ольги Петрівни про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Саламасі О.П. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 9.15, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/181/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Пушкаренка Сергія Павловича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Пушкаренку С.П. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 9.45, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна. 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/180/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Мовсисяна Гаріка Гамлетовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Мовсисяну Г.Г. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 10.15, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/186/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Проценка Юрія Олександровича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Проценку Ю.О. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 8.45, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/184/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Клєвцова Сергія Олександровича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Клєвцову С.О. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися в судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 8.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/185/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Приходька Дмитра Євгеновича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Приходьку Д.Є необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 20.04.15, о 9.15, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/182/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гусаренка Сергія Васильовича, Лазаренка Юрія Миколайовича про стягнення заборгованості.

Відповідачам Гусаренку С.В., Лазаренку Ю.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Конаха Станіслава Юрійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Ленінградська, 3д, кв.102, у цивільній справі № 2/488/110/15 за позовом Сандуляк О.В. до Конаха С.Ю. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться 27.04.15, о 14.30, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 21.04.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Кубара Василя Олександровича, Кубар Галину Павлівну, Кубара Олександра Васильовича, Кубара Андрія Васильовича у цивільній справі за позовною заявою Гороха Олександра Івановича про визнання.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Барна Андрія Володимировича у судове засідання у цивільній справі № 486/434/15-ц за позовною заявою Хлусової Людмили Володимирівни до Барна А.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 23.04.15, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Пономарьова Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 6-та Інгульська, 51, у справі за позовом ПАТ КС «Омега» до Пономарьова О.О. про відшкодування матеріальної шкоди.

Слухання справи відбудеться 20.04.15, о 13.20, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Сергієнка Володимира Володимировича у цивільній справі № 488/451/15-ц за позовною заявою Сергієнко Наталії Володимирівни до Сергієнка В.В. про розірвання шлюбу та у цивільній справі № 488/479/15-ц за позовною заявою Сергієнко Наталії Володимирівни до Сергієнка В.В. про стягнення аліментів.

Судове засідання відбудеться 22.04.15, о 10.00, у залі засідань суду № 6.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Сергієнка В.В. – м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 58, кв. 15.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Фасій Людмили Олександрівни до Фасія Володимира Миколайовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації за місцем проживання призначено на 29.04.15, о 10.40.

Відповідачу Фасію Володимиру Миколайовичу,останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Ворошилова, 23, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Арапу Тетяну Іванівну, 26.04.1966 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Шкільна, 2, та Арапу Іллю Федоровича, 24.07.1962 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Баратівка, вул. Поштова, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «УкрСиббанк» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 17.04.15, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ульянова Володимира Анатолійовича у цивільній справі № 468/477/15-ц за позовом Левченко Тетяни Юхимівни до Ульянова В.А., третя особа – Левченко Вадим Петрович, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 05.05.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Заводський раонний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївгаз» до Шубіна О.М. про стягнення боргу викликає відповідача у справі Шубіна Олексія Миколайовича у судове засідання, яке відбудеться 28.04.15, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Степанову Зінаїду Степанівну, Степанова Віктора Володимировича за позовом Баранова Дмитра Григоровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 29.04.15, о 8.30, каб. № 17 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Коваль Людмили Іванівни до Романенко Лілії Вікторівни про визнання додаткового строку для прийняття спадщини призначено на 20.04.15, о 14.00.

Відповідачу Дорогобіт Володимиру Вікторовичу,останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пров. Парусний, 1, кв. 85, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Платонова Ігоря Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Пушкінська, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом ТДВ «Автотранспортне підприємство 14854» до Платонова Ігоря Васильовича про стягнення матеріальних збитків, яке відбудеться 12.05.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральнийрайонний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/7685/14-ц за позовом Яценко Тетяни Василівни до Черниш Ірини Георгіївни про припинення права власності на частки у домоволодінні відкладено на 22.04.15, о 15.00.

Відповідачу Черниш Ірині Георгіївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центральногорайонного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. 10.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто у його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Фісун Дар’ю Сергіївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Оранжерейна, 81, у цивільній справі № 2/488/680/15 за позовом Фісун В.М. до Фісун Д.С. про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 21.04.15, о 9.30, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Іванова Геннадія Анатолійовича за позовом Нікітіної Юлії Олександрівни про позбавлення батьківських прав на 28.04.15, о 10.30, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Харитонову Дар’ю Гаврилівну у судове засідання, що відбудеться 23.04.15, об 11.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Кіхтенка А.А. до Харитонової Д.Г., третя особа – Південна товарна біржа, про визнання угоди дійсною в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Федорову Ганну Вікторівну, 28.10.1980 р. нар., за позовом Федорова Вячеслава Володимировича про стягнення збитків та пені на 29.04.15, о 10.00, каб. № 4 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 16.04.15, об 11.00, у судове засідання в якості відповідача Кацюбана Степана Васильовича у цивільній справі № 2/489/867/15 за позовом Кацюбан Олени Володимирівни до Кацюбана С.В. про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 14.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Семениченка Сергія Олександровича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Торгова, 203, кв. 78, у цивільній справі № 2/488/755/15 за позовом Бурави Г.Л. до Шевчук О.Л., Семениченка С.О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 11.06.15, о 9.00, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Авербуха Олега Вікторовича до Миколаївської міської ради, Спірідонової Анастасії Василівни про припинення права власності відкладено на 12.05.15, о 8.20.

Відповідачу Спірідоновій Анастасії Василівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3,каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Маслій Василя Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Михайлівка, вул. Леніна, 17, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Маслій В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 29.04.15, о 8.10, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Май Галину В’ячеславівну,13.02.1966 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 25, кв. 6, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 21.04.15, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Костенко Любов Василівну,22.07.1959 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Вавилове, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Костенко Л.В. про стягнення заборгованості платежів за спожиту електроенергію, яке відбудеться 21.04.15, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Чугай Тамару Григорівну,22.07.1959 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 98, кв. 24, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чугай Т.Г. про стягнення заборгованості платежів за спожиту електроенергію, яке відбудеться 20.04.15, о 8.10, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Масюкова Сергія Сергійовича у цивільній справі № 2/488/450/15 за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Масюкова С.С., Глонзи Т.Є. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 23.04.15, о 10.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Масюкова С.С. – м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 85, кв. 6.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє Сіренка Дмитра Борисовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Калинівка, вул. Кірова, 32,про те, що 10.04.15 судом було прийнято заочне рішення по цивільній справі за позовом Сіренко Марії Миколаївни до Сіренка Д.М. про визнання таким, який втратив право користування житловим будинком за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Калинівка, вул. Кірова, 32.

Добавить комментарий