Червона картка для директора

У минулому номері ми вже розповідали про особливості кадрової політики голови Новобузької райдержадміністрації Сергія Іванова. Утім, до редакції з аналогічного питання також звернувся директор районного фізкультурно-спортивного клубу (ФСК) «Колос» Віктор Бєлінський. На думку Віктора Івановича, голова РДА безпідставно не бажає продовжувати з ним контракт. Аби розібратися у проблемі, кореспондент «РП» вирушив у Новий Буг та вислухав обидві сторони цієї конфліктної ситуації.

Відверто кажучи, тільки-но дізнавшись про суть проблеми, неабияк здивувався. Адже район за спортивними показниками хоч і не є лідером, але далеко не пасе задніх в обласному рейтингу – в цілому, тримається у золотій серединці. Та й сам Віктор Бєлінський, який усе своє життя присвятив спорту, користується повагою серед своїх колег по спортивному цеху, і не тільки.

Та вдамося до фактів, адже саме вони є непорушною істиною та залізним аргументом у будь-якій дискусії. Віктор Іванович працює керівником районного спортклубу «Колос» з 15 вересня 1998 року. Так-от: усі ці роки збірні команди району гідно тримали прапор Новобужжя, неодноразово стаючи призерами та входячи до чільної десятки в обласних спортивних іграх – головних змаганнях для сільських спортсменів Миколаївщини. Двічі – у 2005-му та 2011-му роках – футболісти Новобузького району вигравали Кубок газети «Рідне Прибужжя» з футболу, а в 2009 році виходили до фіналу обласного Кубка серед сільських колективів фізкультури.

Лише протягом останніх п’яти років, коли Віктор Іванович відпрацьовував свій черговий контракт, новобужани ставали чемпіонами області з міні-футболу, фіналістами обласних змагань з футболу на Кубок АПК, здобували бронзові нагороди з міні-футболу. Це – лише найвищі досягнення новобузьких спортсменів, не кажучи вже про численні призові місця в інших обласних змаганнях.

Осередком спорту і фізкультурно-масової роботи у районі якраз і є фізкультурно-спортивний клуб «Колос», який є районною комунальної власністю та – немаловажний фактор! – фінансується з бюджету Новобузького району. Завдяки увазі з боку керівництва району минулих «каденцій», підтримці депутатів районної ради та меценатів останніми роками районний стадіон значно поліпшив свою матеріально-технічну базу. Одне з кращих в області футбольних полів, зручні трибуни для глядачів, оснащені всім необхідним роздягальні та допоміжні приміщення – одне слово, головна спортивна арена Новобузького району немов магніт притягує до себе сотні і тисячі сільських спортсменів, адже тут вони мають змогу 365 днів на рік займатися найпопулярнішими на селі видами спорту.

Щороку ФСК «Колос» проводить не менше 20-25 районних змагань, які залучають у свою орбіту спортсменів з усіх сільських рад району. Наголос же у своїй роботі керівник клубу Віктор Бєлінський робить насамперед на розвитку найпопулярніших та найдоступніших на селі видах спорту – футболі та волейболі, через що, забігаючи дещо наперед, йому якраз і… закидають його опоненти.

Скажемо відверто: обираючи місце проведення фінального матчу Кубка «РП» з футболу 2014 року, ми, журналісти редакції, не вагаючись, зупинили свій вибір саме на новобузькому районному стадіоні. І не помилилися у своєму виборі, адже змагання відбулися на найвищому організаційному рівні, за що ми, а також представники команд-фіналістів, висловили щиру подяку місцевій владі та особисто – Віктору Івановичу Бєлінському.

І все ж, як кажуть у народі, всім не догодиш, та й «доброзичливці» завжди знайдуться. От і приватний підприємець із Нового Бугу Віталій Крикун звернувся до облдержадміністрації зі скаргою на незадовільну, на його думку, роботу директора фізкультурно-спортивного клубу «Колос» Віктора Бєлінського. Провівши наприкінці листопада 2014 року перевірку за участю начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександра Садовського, представники облспорткомітету знайшли ряд «огріхів» у діяльності ФСК «Колос». Зокрема Віктору Бєлінському дорікнули в тому, що спортивний календар заходів не затверджений головою райдержадміністрації, через що, цитую, «мешканці та спортсмени Новобужжя просто не знають, коли, де і які спортивні заходи проводяться».

Справді, цілком погоджуюсь із тим, що цей план має бути погодженим з головою РДА. Але хіба ж за відсутності однієї печатки на папері спортивна громадськість району не знає про ті численні та велелюдні змагання, що протягом року відбуваються в районі?

Миколаївські перевіряльники також відзначили «низький рівень Белінського В.С. (так написано в документі, але, напевно, мався на увазі саме В.І. Бєлінський?! – А.Т.), який просто не в змозі самостійно вирішити організаційні моменти спортивних змагань. Також потребує швидкого реагування факт щодо недопуску на стадіон усіх охочих проводити там тренування».

Дізнавшись про такі висновки, спортивна громадськість і депутатський корпус району дещо… ну, скажемо так, здивувалися. Тож у колективному листі на ім’я заступника голови облдержадміністрації Оксани Янішевської, підписаному десятками депутатів районної і депутатом обласної ради Віктором Сербіним, тренерами, спортсменами, ветеранами спорту, люди висловили принципову незгоду з висновками, що були зроблені під час одноденної поїздки комісії з Миколаєва. Так, підписанти колективного звернення наголошуються на тому, що, коли Віктор Бєлінський став у керма районного товариства клубу «Колос», районний стадіон та двоповерхова адмінбудівля перебували у жахливому стані – напівзруйновані глядацькі трибуни, відсутність опалення, роздягалень та душових тощо.

Але зі створенням у 1998 році районної комунальної установи – фізкультурно-спортивного клубу, який очолив саме Бєлінський, відбулися очевидні зміни на краще: адмінбудівля газифікована, встановлено енергозберігальні вікна та двері, а також відкрито нову спортивну залу, обладнану різноманітними тренажерами.

Завдяки цьому серед населення набули популярності секції з пауерліфтінгу та силових видів спорту. Абонентна плата спрямовується на спеціальний рахунок клубу і потім використовується на придбання нових видів обладнання та покращення матеріально-технічної бази клубу.

Крім того, автори листа наголошують на тому, що Віктор Іванович користується авторитетом і повагою у спортсменів, має господарський хист, бажання і наснагу й надалі розвивати спорт і фізкультуру на теренах Новобужжя. «Вважаємо, що В.І. Бєлінський відповідає обійманій посаді і, як кажуть у народі, він – людина на своєму місці», – так закінчується колективний лист громадськості району.

Отже, з «низьким рівнем» В.І. Бєлінського розібралися. Що ж до недопуску мешканців району до спортивних споруд, то, як пояснив кореспонденту «РП» Віктор Іванович, на відвідування футбольного поля й справді існують певні обмеження – але виключно з метою збереження зеленого покриття.

Натомість, і це підтверджено документально (! – А.Т.), спорткомплекс стадіону «Колос» безкоштовно надається для занять фізичною культурою та спортом і учням гімназії та шкіл Нового Бугу, і студентам Новобузького педагогічного та аграрного коледжів, і вихованцям міської дитячо-юнацької спортивної школи, і співробітникам райвідділу міліції тощо.

Важливий нюанс: ще за місяць до приїзду перевірки з Миколаєва керівник ФСК «Колос» відзвітував перед повноважними представникамимісцевої громади, за кошти якої, власне, і утримується фізкультурно-спортивний клуб. Так ось: щорічний звіт директора фізкультурно-спортивного клубу «Колос» рішенням сесії Новобузької районної ради від 29 жовтня 2014 р. № 811 було заслухано та взято до відома, а роботу директора визнано задовільною. Водночас Віктору Бєлінському рекомендували активізувати співпрацю з головами сільських громад району з метою залучення дорослого населення до участі в районних спортивних заходах.

Отримавши «гострий сигнал» з облдержадміністрації, профільна постійна комісія райради 16 грудня 2014 року рекомендувала голові Новобузької РДА С.В. Іванову створити робочу комісію задля вивчення достовірності відомостей про недоліки в роботі керівника ФСК «Колос» В.І. Бєлінського.

Та, судячи з усього, пан Іванов так і не виконав цю рекомендацію представників місцевого самоврядування. «Принаймні, – каже В. Бєлінський, – листом від 22 січня цього року я попросив керівника райдержадміністрації виконати цю рекомендацію постійної комісії райради, адже я не можу нормально працювати як керівник через постійний моральний тиск та недовіру. Але відповіді на своє звернення я… досі не отримав».

– Проте вже на 2 лютого, – продовжує свою розповідь директор, – Сергій Іванов призначив громадські слухання щодо моєї діяльності. Але коли я зателефонував Сергієві Вікторовичу напередодні цієї дати, то він сказав, що ніякого звіту не буде, адже, мовляв, йому і так усе зрозуміло про мою роботу».

Та, як кажуть у народі, найшла коса на камінь. Принциповий та впертий за природою, Віктор Бєлінський осмілився заперечити волі керівника району і подав заяву щодо продовження терміну свого контракту, який спливав 2 квітня 2015 року. Усі депутатські комісії на своїх засіданнях висловилися за пролонгацію контракту з В.І. Бєлінським: одна комісія – на рік, інші – на три роки.

Та чи має намір Сергій Іванов виконувати волю повноважних представників районної громади?

Ось яка розмова відбулася у мене з очільником Новобузької РДА:

– Сергію Вікторовичу, як Ви вважаєте, чи проводиться фізкультурно-спортивним клубом «Колос» достатня кількість спортивних змагань?

– Я не заперечую, все проводиться.

– Чи забороняється комусь із місцевих мешканців відвідувати районний стадіон?

– Так, була скарга, що він забороняє грати на футбольному полі. Але я в цьому питанні підтримую Бєлінського, бо, справді, через безконтрольне використання газону можуть витоптати траву. Це нормально. Але, – змінив тему С.В. Іванов, – водночас виявила бажання працювати на посаді директора ФСК «Колос» Людмила Діброва. Дівчина має вищу фізкультурну освіту, працює в ДЮСШ міста Нового Бугу.

– А Ви особисто кого бачите на цій посаді?

– Я виступаю за те, щоб був проведений конкурс, щоб була конкуренція.

– Але ж на сесії районноїради був заслуханий звіт В.І. Бєлінського, де він отримав задовільну оцінку за свою роботу…

– Я сам молодий, і ми мусимо розвиватися. А до Віктора Івановича претензій не маю. У Бєлінського все нормально по фінансах, але в нього не було графіка роботи, який затверджується головою райдержадміністрації.

– То який Ваш остаточний вердикт з цього питання?

– Буду дивитися на позицію депутатів. Але я хочу провести конкурс…

Достеменно знаю, що Сергій Вікторович досить-таки хворобливо реагує на критику. Проте дозволю собі декілька реплік. По-перше, хіба засідання всіх постійних депутатських комісій, які рекомендували голові РДА укласти новий контракт з Віктором Бєлінським, – це пшик для Сергія Іванова? То навіщо придумувати ще конкурс, якщо є недвозначна воля депутатського корпусу, який представляє інтереси всієї громади Новобужжя?


І головне. Враховуючи також невтішний досвід Тетяни Чичкан (дивіться публікацію «13-й білет» у номері «РП» від 2 квітня ц.р.), – чи не є кадрова політика голови райдержадміністрації Сергія Іванова волюнтаристською та такою, що мало зважає на думку новобузької громади? Адже народ виходив на Майдани не для того, щоб, умовно кажучи, поміняти чиновника Іванова на Петрова, а насамперед для того, щоб докорінно змінити саму систему влади – з тим, щоб вона враховувала думку людей.

Юрій Бондар, голова Новобузької районної ради:

– На сесії, що відбулася наприкінці жовтня минулого року, на адресу Віктора Бєлінського було висловлено низку пропозицій та зауважень, зокрема щодо висвітлення діяльності ФСК «Колос». До його честі, він сприйняв цю критику адекватно, і тепер чи не в кожному номері районної газети дає звіт про роботу «Колоса».

Я сам хоч і не спортсмен, але періодично буваю на районному стадіоні, бачу роботу, що проводиться, знаю думку громади. Скажу максимально відверто: є група людей, які позитивно оцінюють діяльність Бєлінського, а є й такі, котрі шукають смітинку в очах.

Володимир Віхляєв, депутат Новобузької районної ради:

– Для того, щоб не укладати контракт, у глави адміністрації мають бути правові підстави. Укладати контракт з тієї чи іншою людиною – це вирішують депутати районної ради, а керівник РДА має зважати на їхню точку зору.

Володимир Борухов, голова обласної організації ФСТ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України:

– Віктор Бєлінський відноситься до золотого кад-рового фонду спортивного товариства «Колос», тож не варто «розкидуватися» такими досвідченими кадрами. Віктор Іванович – людина, яка щиро переживає за сільський спорт і робить усе можливе, щоб його розвивати на теренах Новобузького району.

Віталій Крикун, приватний підприємець:

– У Віктора Бєлінського є обов’язкова програма – футбол, волейбол. А де ж інші види спорту – баскетбол, теніс, легка атлетика? Вважаю, у районі іде спад спорту через небажання цієї людини працювати в повному обсязі.

На мою думку, Віктор Іванович на цій посаді себе вичерпав, тож бачу керівником «Колоса» Людмилу Діброву.

Олександр Садовський, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації:

– Ми перевіряли діяльність ФСК «Колос» Новобузького району і побачили ряд недоліків. Як можна планувати роботу, якщо план заходів не погоджений із головою райдержадміністрації? Є у нас і скарги… Якщо проблемні питання не вирішуються, то, може, керівник щось недопрацьовує? Загалом, вважаю, що потрібно давати дорогу молодим. А ти, маючи досвід, – допомагай, підказуй.

Водночас хочу сказати, що не маю жодних зауважень до Віктора Івановича як до людини.

Валентина Терзієва, депутат Новобузької районної ради:

– Віктор Іванович Бєлінський усе своє життя віддав спорту. Це добрий господарник і дуже порядна людина. Але він – не дуже зручний, іноді різкуватий, що не всім подобається. Щодо опонентів Бєлінського, то хочу запитати: чого вони досягли в цьому житті?

Звичайно, готувати заміну Віктору Івановичу потрібно, зважаючи на його вік. Але натепер альтернативи Бєлінському не бачу.

Андрій ТЮРІН

Миколаїв – Новий Буг

 

20 Comments on “Червона картка для директора”

 1. 999-ВИ ПРАВІ НА 100%,Я ЗНАЮ,ЩО ВИ НЕ ОДИН ТАК ДУМАЄТЕ І ЗНАЄТЕ ПРО ТЕ, ЩО ПИШИТЕ….ДО РЕЧІ ,ПОРАДА ЩОДО ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ МАЄ РАЦІЮ.., ДЛЯ ЗНАРЯДЬ, СПОРТИВНИХ, В ЛЕГКІЙ АТЛЕТИЦІ ПОТРІБНІ ФІНАНСОВІ ВЛИВАННЯ,А ЦЕ ПІД СИЛУ ПІДПРИЄМЦЯМ,ОСОБЛИВО ТИМ,ЯКІ ТАК ВБОЛІВАЮТЬ ЗА ЛЕГКУ АТЛЕТИКУ-ТОЖ МОЖНА ДІЯМИ ДОВЕСТИ НА ЩО ВОНИ ЗДАТНІ!!!!! ДЕРЗАЙТЕ,ПАНЕ КРИКУН!!!

 2. ПОДВЕДЁМ ЧЕРТУ – В НОВОМ БУГЕ НАЧАЛИСЬ ПРЕДВЫБОРНАЯ КОМПАНИЯ НА ПОСТ МЕРА. БОЛЬШЕ ГРЯЗИ ГОСПОДА !!!!!

 3. Белінський – історія новобузького футболу, а історію треба берегти. Якби не він, то навряд чи був би сьогодні стадіон таким який він є. Він фанат своєї спрви. Дай Бог, щоб підросла йому достойна зміна.
  Віктор Іванович, ти молодець ! Роби свою справу, розвивай ті види спорту, які цікавлять молодь. А якщо Крикун хоче займатися легкою атлетикою, відкрий для нього персональну групу.

 4. ВИ ВСЕ ШИФРУЄТЕСЬ ПІД”ПРОХОЖОГО”,КРАЩЕ ЗА СВОЇ ДІЯННЯ ВІДПОВІДАЙТЕ! ЯКЩО ДОБЕРУТЬСЯ ДО ВАС,ТО ТОЧНО”ПОСОДЮТ”,МОРАЛЬНИЙ ВИ НАШ- “ПРОХОЖИЙ”…АНДРІЙ-М О Л О Д Е Ц Ь ,ПРОДОВЖУЙТЕ ВІДКРИВАТИ “ЦІ ПУХЛИНИ”-Д І С Т А Л И “КРИКУНИ”,ЯКІ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ В СВОЄМУ ЖИТТІ КОРИСНОГО…ТА ЩЕ Й ІВАНОВА” ПІДЖУЧУЮТЬ”…КРИКУНУ ТАК ГРОМАДА ДОВІРЯЄ,ПРАВДОЛЮБЦЮ НАШОМУ;ВІН ОДИН ЗА ДІЛО ПРАВЕ ,І ОДИН НЕ ЛЕДАР–ТО ЧОМУ Ж В МЕРИ ПРОЛЕТІВ?????? ЧИТАТИ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ РОЗУМНИХ КНИЖОК,ТОДІ НЕ БУДЕ ПРОБЛЕМ ЗІ СЛОВНИКОВИМ ЗАПАСОМ-ШКОДА,ЩО ПРИБРАЛИ ЙОГО КОМЕНТ(ОДНА-НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА) НЕХАЙ БИ ДІБРОВА ПРОЧИТАЛА ТА “ВІДКОМЕНТУВАЛА,ПО ПИЦІ”-ЦЕ В КРАЩОМУ ВИПАДКУ……

 5. Я ЗНАЮ ІВАНОВА,І ДУМАЮ,НЕ МАЄ ПРО ЩО СПОРИТИ,ВІН НЕ САМОВБИВЦЯ І ЧУДОВО РОЗУМІЄ І ЗНАЄ,ЩО БЄЛІНСЬКИЙ ПРАЦЮЄ НА ВИСОКОМУ РІВНІ,А ТИХ “НАШІПТУВАЧІВ”,ХТО БІЛЯ НЬОГО, ТРЕБА ГНАТИ-ТОЧНО ЛЕДАЦЮГИ,НЕ СЛУХАТИ ТА САМОМУ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ….І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ,А ТО “ПРИСОСАЛИСЬ”-СЬОГОДНІ ІВАНОВ,А ЗАВТРА БУДЕ ,УМОВНО,ПЕТРОВ,ТО ВОНИ Й ТОДІ “ТУТ ЯК ТУТ”.Я ДУМАЮ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ ЗНАЄ ПРО КОГО МОВА,ТА ПРО ЦЕ МАЙЖЕ ВСЕ МІСТО ЗНАЄ.З ВЕЛИКОДНЕМ ВСІХ! МИРУ ТА ЗЛАГОДИ!!! ВЖЕ НАСТАЛО СВЯТО!!!!!!!!

 6. ВИКТОР ИВАНОВИЧ! ЕСЛИ ПЛЮЮТ ВАМ В СПИНУ – ЗНАЧИТ ВЫ ИДЕТЕ В ПРАВИЛЬНОМ НАПРВЛЕНИИ(Ф.Раневская).УДАЧИ И ПОБЕДЫ! ХОЧУ ВЕРИТЬ,ЧТО ИВАНОВ НЕ БУДЕТ РАЗБРАСЫВАТЬСЯ ТАКИМИ КАДРАМИ-ЭТО ТОЛЬКО НА ПОЛЬЗУ РАЙОНУ…..

 7. Якщо Крикун не сплатить податки,то в місцях ” не столь отдаленных”, з ним зроблять ще покруче,ніж те ,що він робить з нею(з Ваших слів)….Побійтесь БОГА, Вас читає вся УКРАЇНА-не позорьте своє місто,район та область….Гнати треба в три шиї таких”прохожих” та “крикунів”….Завжди потрібно віддавати належне фахівцям,”…ЗОЛОТОМУ КАДРОВОМУ ФОНДУ”..,ЯК СКАЗАВ ВОЛОДИМИР БОРУХОВ,а це ЗАСЛУЖЕНА ЛЮДИНА В СПОРТІ- ЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ!!! Я,ОСОБИСТО,ВИРОСТАВ,БУВ ФАНАТОМ БЄЛІНСЬКОГО Й ФУТБОЛ ПОЛЮБИВ,ДЯКУЮЧИ ЙОМУ!!!! ТРИМАЙТЕСЬ ВІКТОР ІВАНОВИЧ-ВИ НАЙКРАЩИЙ!!!! ВИ НА СВОЄМУ МІСЦІ!!! МИ ЗА ВАС!!!

 8. Прохожий-КРАЩЕ СПЛАТІТЬ ПОДАТКИ,ЗА СВОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ,НЕ ОБКРАДАЙТЕ ЗЕМЛЯКІВ-це їх зарплати,соціальні виплати,пенсії ,А ТО В ЧУЖОМУ ОЦІ БАЧИТЕ ПОРОШИНКУ,А В СВОЄМУ І ДРУЧКА НЕ ПОМІЧАЇТЕ…Ви забули дописати після слова”… КОХАНКА -це практика янека…”,а це докорінно міняє зміст того,що хотів сказати Максим-це не про секс,а про політичні ігри та про те,що часто протягують випадкових людей та не професійних…..А, Ви, дуже обізнанні в інтимному житті Крикуна?-так виглядає з Вашого коментаря………

 9. Шановні дописувачі!!!! Сьогодні такий святковий вечір,а завтра ВЕЛИКДЕНЬ-невже не вистачає в українців словникового запасу,щоб не вживати ненормативну лексику….А шановному “прохожому” хотілося б сказати,що ВИ-це ще не ВСІ…Непотрібно говорити за ВСІХ-говоріть за себе особисто,я думаю,що кожна людина має право на свою думку,і не гоже таким обізнаним у всіх новинах,як ВИ- ображати ЛЮД.І хто Вам дав таке право????? Таке враження складається,що Вас зачепили особисто,Ви ж ,я думаю,не Крикун??? Там Максим саме про нього писав,а Ви тут до чого?..А відносно БЕЛІНСЬКОГО,ВИ ж чудово знаєте,що не праві-це дійсно,як пишуть ТРУДЯГА, а по-вашому ледацюга,Ви теж маєте право на свою думку,звичайно..Більше,ніж Він у районі ніхто ще не організовував і точно не організує та не буде таким відданим своїй справі,СПРАВІ ВСЬОГО СВОГО ЖИТТЯ-ЦЕ СПОРТ, А ВАМ МОЖНА БУЛО Б БУТИ БІЛЬШ КОРЕКТНИМ ДО ТОГО,ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО В.І.Час,на жаль, ТА ЖИТТЯ пролітає дуже швидко-і бумеранг має властивість повертатись….З НАСТУПАЮЧИМ ВСІХ СВІТЛИМ ВЕЛИКОДНИМ СВЯТОМ : ДОБРА..ПРОЦВІТАННЯ…ЗЛАГОДИ ТА М И Р У!!!! БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНІ ТА ЗДОРОВІ!!! ВСІМ ЛЮБОВІ!!!!

 10. Максим, УТОЧНЯЮ: КРИКУН-НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ ТРЕНЕР!!!!!НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ!!!!! И КАК ВЫЯСНИЛОСЬ: НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ КАК Ч Е Л О В Е К !!!!!!!!!!!!!!!! ………………………….

 11. Не шанованований мною Крикун,а що особисто ти зробив у спорті???? Ти дуже великий експерт,щоб вирішувати кому бути керівником, а кому ні,ти травиш Віктора Івановича з минулого року наклепами та безпідставними звинуваченнями-це ж треба -печатки не було на графіку голови,то й що? А те ,що кожних,практично, вихідних змагання,це ЩО????ти в вихідні відпочиваєш,а він на змаганнях…Вихідних практично немає…До речі,ти як підприємець,щоб не розмови розмовляти,якЩО вболіваєш за місто та район-ВІЗЬМИ І ЗРОБИ ДОБРУ СПРАВУ-ВСЬОГО ОДИН КІЛОМЕТР ЯКІСНОЇ ДОРОГИ,ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО,або подаруй дітям в школу спортивне обладнання,наприклад!….ПРАВДА МЕНЕ ЗАЦІКАВИЛО ЩЕ ОДНЕ ПИТАННЯ-ЧОМУ ТИ ТАК АКТИВНО ТЯГНЕШ НА МІСЦЕ ШАНОВАНОГО В.І. ТАКУ СОБІ,ДІБРОВУ…ВОНА ТОБІ ХТОООО??????-ОХОРОНЕЦЬ,ПЕРУКАР ЧИ КОХАНКА-ЦЕ практика янека,чи ти забув????? І ЩЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО-ДЕ ХОЧ ОДНА ТВОЯ ПРОПОЗИЦІЯ ЧИ ІДЕЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЦІКАВОГО ЗАХОДУ-З ЛЮБОГО ВИДУ СПОРТУ,,А Н Е М А Є -СВОГО,АВТОРСЬКОГО,БО ТИ Ж У НАС “САМИЙ…САМИЙ.” ТАК ЩО КРИКУН НЕ СЛОВОМ,А ДІЛОМ-ЯК БЄЛІНСЬКИЙ!!!! МЕНЕ ЦІКАВИТЬ,ЯКУ ТИ ПЕРЕСЛІДУЄШ ВИГОДУ????? ЗАГУБИТИ СТАДІОН-ПОСТАВИТИ ТИМЧАСОВО ДІБРОВУ,А ПОТІМ ЧЕРЕЗ 1-2 МІСЯЦІ ВОНА НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ І ТИ ТУТ ЯК ТУТ,А МОЖЛИВО ЩЕ ЩОСЬ????…..Є НАД ЧИМ ПОДУМАТИ ВСІМ НОВОБУЖАНАМ СВІДОМИМ-ТО ХОЧ СПОРТ БУВ НА РІВНІ І МІСТО ЦИМ ПИШАЛОСЬ,А ТАК І ЦЕ ХОЧУТЬ ЗАБРАТИ…КРИКУН,ТИ ДО ТОГО Ж ПІДВОДИШ І ІВАНОВА,ТА ЩЕ ОДИН ЧИ ОДНА”ДОБРОЖЕЛАТЄЛІ”-НА РІВНОМУ МІСЦІ СТВОРИЛИ ПРОБЛЕМУ,ЯКА НЕ НА КОРИСТЬ ГОЛОВІ-ОСЬ ТАКІ РЕАЛІЇ НАШОГО ЖИТТЯ-БУТТЯ…………….

 12. Хто такий Бєлінський? Це трудяга, який все своє життя присвятив розвитку спорту у районі.
  Хто такий Іванов?
  Це пройдисвіт. про якого забудуть у районі на другий день після відставки. Ну, хіба що нагадає про себе сулдовими вироками і засудженням

 13. А,ЩО ВИ ШАНОВНИЙ ПРОХОЖИЙ,КРІМ ТОГО,ЩО ПРОХОДИТИ ” МИМО”,ЗРОБИЛИ В СВОЄМУ ЖИТТі??? З ВАШИХ СЛІВ ПОКИ НЕ”простимулірований”-НІЧОГО НЕ РОБИТЬ…А В 43 РОКИ ВИГРАТИ,ВТРЕТЄ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ РАЙОНІВ, ЦЕ ЩО ПО-ВАШОМУ????….А ВАМ СЛАБО???? Я ,ОСОБИСТО ,ДУМАЮ,ЩО ВАМ І РЯДОМ НЕ СТОЯТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Очень жалко, майдан состоялся, война идет, люди гибнут, а в нашей власти ничего не меняется. Надоело жить во лжи и слушать только обещания. На таких как Белинский, только на его энтузиазме держится спорт в районе. Если критикуете, сначала сделайте сами что-то, а потом критикуйте. Не вижу я в своем избраннике ожидаемых результатов его правления, а что же вижу: дороги еще хуже, в школах и детских садах просто жуть. Понимаю, денег нет, но не понимаю, почему наш глава РДА ездит на такой машине, за стоимость которой можно было бы не только поменять котлы в школах и садах на другом виде топлива, но и новый спорткомплекс построить!!! Жалко смотреть и тяжело мне осознавать, что при власти у нас люди, которые не видят профессионализм, не помогают, не дают поддержки, а только гадят, ставят своих и трусятся за свое место. Как то не хорошо…

 15. Белинский никогда сам ничего не делал.Только когда его “простимулируют”.
  Андрей,я смотрю тебе тебе наш Новый Буг понравился?
  Напиши лучше о дороге к нам…

 16. Виктор Иванович, Иванов уже и к тебе добрался? Стадион тоже ожидает печальная судьба района? Ты не мог с ним “по – мужски” разобраться? Кто следующий…….?

 17. Все больше и больше становится понятным кто есть Иванов на самом деле. Его основная цель это окружить себя “нужными людьми” чтоб было все как он сам хочет. Мне смешно читать по поводу “щоб був проведений конкурс, щоб була конкуренція” ну что за бред? Итоги конкурса он сам же заранее и решает. Иванову – плевать на район. Он не соответствует своей должности, а уж тем более слову “голова” ну максимум на “жопу” Новобузького району тянет.
  Достаточно пообщаться с людьми которых тренерует Бєлінський чтоб понять, подходит он на свою должность или нет.

  Достаточно пообщаться с жителями Нового Буга чтоб понять, подходит ли Иванов на свою должность или нет. Явно что нет.

  Сергей Иванов, на вас одни жалобы, вы “звезда” заголовков…

  Это просто позор!

 18. ПРОЧИТАВШИ СТАТТЮ.ХОЧУ ВІРИТИ В ТЕ,ЩО ПАН ІВАНОВ ВРАХУВАВШИ ПОБАЖАННЯ ГРОМАДИ,БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИ СПІВПРАЦЮ З “…ЗОЛОТИМ КАДРОВИМ ФОНДОМ РАЙОНУ ТА ОБЛАСТІ..”

Добавить комментарий