Виклики до суду від 9 квітня 2015 року

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Коноха Станіслава Юрійовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Ленінградська, 3д, кв.102, у цивільній справі № 2/488/110/15 за позовом Сандуляк О.В. до Конаха С.Ю. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться 27.04.15, о 14.30, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 22.04.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Чабан Наталію Володимирівну у цивільній справі № 486/241/15-ц за позовною заявою Піцеля Петра Анатолійовича до Чабан Н.В. про стягнення грошових коштів.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Дмитренка Валентина Вікторовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Артема, 60, кв. 80, у цивільній справі № 2/488/672/15 за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Дмитренка В.В. про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 16.04.15, о 9.40, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Березанський районний суд викликає в якості відповідача Суліму Олега Володимировича, місце реєстрації якого невідомо, у судове засідання, яке відбудеться 20.04.15, о 10.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: вул. Леніна, 58, смт Березанка Миколаївської області, зала судових засідань, у якій буде слухатися цивільна справа за позовом Димчишиної Ольги Володимирівни до Суліми О.В., третя особа – Орган опіки та піклування Березанської РДА, про позбавлення батьківських прав та стягнення заборгованої суми аліментів на утримання дитини.

Явка до суду відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Березанський районний суд викликає в якості відповідача Оганесяна Давида Геворкавича у судове засідання у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Оганесяна Д.Г. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 20.04.15, о 10.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: вул. Леніна, 58, смт Березанка Миколаївської області, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Яценко Тетяну Євгенівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, пров. Новий, 1,про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Яценко Т.Є. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 23.04.15, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Саакян Ірину Ігорівну у судове засідання, що відбудеться 14.04.14, о 14.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Саакяна А.Р. до Саакян І.І. про розірвання шлюбу в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або не повідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Портної Анастасії Ігорівни до Миколаївської міської ради про затвердження нових ідеальних часток співвласників у праві спільної часткової власності призначено на 20.04.15, о 10.00.

Відповідачам Логановій (Каминіній) Ірині Володимирівні, Блейчик (Петро-вій) Валентині Сергіївні, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. 2-га Слобідська, 14, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Пейн Ірини Всеволодівни до Пилипенка Юрія Володимировича про визнання часток у спільній сумісній власності призначено на 20.04.15, о 10.30.

Відповідачу Пилипенку Юрію Володимировичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Колодязна, 17,кв. 38, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Деркач Оксани Миколаївни до Молчанової Вікторії Леонідівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 22.04.15, о 9.00.

Відповідачу Молчановій Вікторії Леонідівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 16, кв. 43,необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Бондаренка Анатолія Вікторовича про стягнення боргу призначено на 21.04.15, о 13.40.

Відповідачу Бондаренку Анатолію Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 77а, кв. 3, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду заадресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Моторного (транспортного) страхового бурю України до Гітлана Дмитра Вікторовича про відшкодування витрат в порядку регресу призначено на 27.04.15, о 14.30.

Відповідачу Гітлану Дмитру Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Володарського, 2,кв. 28, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ по газопостачанню та газифікації «Миколаївгаз» НАК «Нафтогаз України» до Ярмоленко Наталії Олександрівни про стягнення боргу призначено на 14.04.15, о 9.15.

Відповідачу Нікітіній (Ярмоленко) Наталі Олександрівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Шкапіна, 86/1, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Воротинцевої Наталії Вікторівни про стягнення заборгованості призначено на 15.04.15, о 14.20.

Відповідачу Вортинцевій Наталі Вікторівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда, 69, кв. 11, необхідно з’явитися у судовезасідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Кофман Гарія Ізраїловича, Кофман Ізраїля Івановича за позовом Філіппських Сергія Вікторовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 15.04.15, о 10.00, каб. № 17 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Бондарчука Сергія Олександровича у судове засідання, що відбудеться 14.04.15, о 9.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бондарчука Сергія Олександровича про стягнення заборгованості за кредитним договором в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або не повідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Медвецьку Олену Сергіївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район с. Покровка, вул. Жовтнева, 24 про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Правекс Банк» до Медвецької Олени Сергіївни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 23.04.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Поєдинкова Едуарда Леонідовича у судове засідання у цивільній справі № 486/430/15-ц за позовною заявою Поєдинкової Марії Яківни до Поєдинкова Е.Л. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 15.04.15, о 9.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Товстановського Сергія Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, с. Акмечетські Ставки, вул. Молодіжна, 8, кв. 6, на 14.04.15, о 10.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних і справі документів.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Лаврика Максима Сергійовича, Красову Світлану Юріївну, Кондратюка Руслана Ярославовича, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пров. Октября, 36,у цивільній справі № 2/488/161/15 за позовом Балицької Тетяни Вікторівни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 05.05.15, о 13.30, у залі суду № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв'язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Звержинської О.Л., Звержинського Є.О. про стягнення боргу, викликає відповідачів у справі Звержинськую Ольгу Леонідівну, Звержинського Євгена Олександровича у судове засідання, яке відбудеться 28.04.15, о 10.00 за адресою м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто у їх відсутності.

***

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Гончарову Ольгу Федорівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Садова, 15, кв. 52, з розглядуцивільної справи № 482/474/15-ц за позовом Савенюк (Рибак) Валентини Володимирівни, Салтиченка Віктора Олександровича, Салтиченко Ганни Вікторівни до Гончарової О.Ф. про визнання договору купівлі-продажу на житловий будинок дійсним.

Судове засідання відбудеться 16.04.15, о 15.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області в м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190, каб. № 15.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи,і у разі неявки справа може бути розглянута за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Корпочану Володимира Георгійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Горохівське, про дату слухання цивільної справи за позовом Дзундза Альбіни Олександрівни про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, яке відбудеться 20.04.15, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Рябченко Лідію Іванівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелений Яр, вул. Жовтнева, 19, кв. 4, про слухання цивільної справи за позовом Скалиги В.К. до Рябченко Л.І., УТБ «Ріко-Альянс» про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке відбудеться 05.05.15. об 11.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 23.04.15, о 9.30, у судове засідання в якості відповідача Пономаренко (Овсеєнко) Наталю Олександрівну у цивільній справі № 2/489/1244/15 за позовом Собіборець Валентини Петрівни, Собіборець Руслана Петровича до Пономаренко (Овсеєнко) Н.О. про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 15.

***

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Матвієнка Сергія Володимировича у цивільній справі № 488/645/15-ц, провадження № 2/488/827/2015, за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах Управління охорони «Миколаїврибоохоронна» до Компаніченка О.В., Компаніченка В.В., Матвієнка С.В. про відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

Судове засідання відбудеться 20.04.15, о 9.00, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Матвієнка С.В. – м. Миколаїв, пров. Смирнова, 5.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Скляра Олександра Анатолійовича про стягнення боргу призначено на 27.04.15, о 14.00.

Відповідачу Скляру Олександру Анатолійовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 267, кв. 86, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 16.

***

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Давиденко Володимир Володимирович викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Романішиної Любові Володимирівни до Давиденка В.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Розгляд справи відбудеться 15.04.15, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Горлову Оксану Ростиславівну у судове засідання у цивільній справі № 486/413/15-ц за позовною заявою  ПАТ КБ «ПриватБанк» до Горлової О.Р. про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 10.04.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки у судове засідання відповідача  справа розглядатиметься за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає Богомолова Олексія Анатолійовича як відповідача у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи призначено на 16.04.15, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 13.

У разі неявки відповідача  справу буде розглянуто за його відсутності.

 

Добавить комментарий