Виклики до суду від 2 квітня 2015 року

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 15.04.15, о 10.45, у судове засідання в якості відповідача Санкіну Ніну Іванівну у цивільній справі № 2/489/1121/15 за позовом Гуськової Світлани Зіновіївни до Санкіної Н.І., Санкіна Г.В. про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 15.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Перепльотку Сергія Степановича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Уборевича, 5/1, у цивільній справі № 2/488/336/15 за позовом ПАТ КБ «Надра» до Перепльотки С.С., Цвєтухіна В.О., Карлович О.П. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 26.05.15, о 13.30, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29 а, викликає у судове засідання в якості відповідача Цвєтухіна Володимира Олександровича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 5а, кв.140, у цивільній справі № 2/488/336/15 за позовом ПАТ КБ «Надра» до Перепльотки С.С., Цвєтухіна В.О., Карлович О.П. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 26.05.15, о 13.30, у залі суду № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Антоненко Галину Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 136, кв. 77, у справі за позовом Алабугіної Маргдаліни Степанівни до Антоненко Г.А. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 30.04.15, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Антоненка Олександра Андрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 136, кв. 77, у справі за позовом Алабугіної Тетяни Юріївни до Антоненка О.А. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 30.04.15, о 8.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Черешню Валерія Андрійовича, Черешню Андрія Андрійовича у судове засідання у цивільній справі № 486/374/15-ц за позовною заявою Черешні Раїси Михайлівни до Черешні В.А., Черешні А.А. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстраційного обліку.

Засідання відбудеться 06.04.15, о 10.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Ляхова Леоніда Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Нова Одеса, вул. Червоних Партизан, 10, з розгляду цивільної справи № 482/51/15-ц за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Ляхова Л.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 03.04.15, о 9.30, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області у м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації звертатись у каб. № 10або № 11.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу може бути розглянуто за його відсутності.

***

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Грудницького Романа Миколайовича, який проживає за адресою: Миколаївська область, Очаківський район, с. Козирка, вул. Урожайна, 26, Моторне (транспортне) страхове бюро України, яке зареєстроване за адресою: м. Київ (Київ-2, а/б 272), Русанівський бульвар, 8, що по цивільній справі за позовом ТОВ «Ерідан-комерц» до Грудницького Р.М. та Мотор-ного (транспортного) страхового бюро України про відшкодування матеріальної шкоди оголошено перерву до 22.04.15, о 14.00, у зв’язку з неявкою відповідачів.

Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних доказів.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лисенко Ольгу Олександрівну, 13.04.1994 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Центральне, вул. Суворова, 18, що 06.05.15, о 10.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом Лисенка Івана Микитовича до Лисенко О.О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Розгляд справи у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Коваль Світлану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Кірова, 10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Коваль Світлани Вікторівни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.04.15, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Данилюка Віталія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Калинівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Данилюка Віталія Володимировича про відшкодування збитків, яке відбудеться 03.04.14, о 8.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Меренцова Віктора Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Херсонське шо-се, 28, кв. 141, про дату слухання справи № 2/489/659/15 за позовом Меренцової Надії Станіславівни до Меренцова В.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 20.04.15, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Харитошина Анатолія Кириловича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, пр. Корабелів, 8, кв.113, у цивільній справі № 2/488/424/15 за позовом Андрієвської Олени Анатоліївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 07.05.15, о 10.00, у залі суду № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Курбанову Тетяну Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, пров. 2-й Виноградний, 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Курбанової Т.М. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 21.04.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Морозова Юрія Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Червона Зірка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Морозова Ю.Ю. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 20.04.15, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає Бессараба Тимура Вікторовича як відповідача у справі за позовом Мацюк Лариси Петрівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Слухання справи призначено на 29.04.15, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 13.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 21.04.15, об 11.00, у судове засідання в якості відповідачів Косолапову Ольгу Іванівну, Косолапову Клавдію Іванівну у цивільній справі № 2/489/1240/15 за позовом Ігнатової Ольги Віталіївни до Косолапової О.І., Косолапової К.І. про визнання правочину дійсним.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 14.

***

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Ніколайчука Олександра Івановича у судове засідання у цивільній справі № 486/395/15-ц за позовною заявою Ніколайчук Валентини Борисівни до Ніколайчука О.І. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстраційного обліку у квартирі.

Засідання відбудеться 09.04.15, о 10.00, за адресою суду: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Гончарука Євгенія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 4-та Повздовжня, 85, кв. 22, про дату слухання справи № 2/489/959/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гончарука Є.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 17.04.15, о 10.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Коваль Наталію Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 84, кв. 45, про дату слухання справи № 2/489/1148/15 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Коваль Н.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 17.04.15, о 10.35, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Шлякова Валерія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Енгель-са, 43, кв. 78, про дату слухання справи № 2/489/1153/15 за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Шлякова В.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 17.04.15, о 10.40, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Кузьменка Дмитра Михайловича за позовом Кузьменко Ганни Іванівни до Кузьменка Д.М. про розірвання шлюбу на 20.04.15, о 10.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Ткачука Олександра Івановича у судове засідання, що відбудеться о 22.04.15, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Трифонової Т.П. до Легейди Р.І., Васюкова О.В., Ткачука О.І. та Ткачука В.І., третя особа – Південна товарна біржа, про визнання угоди дійсною в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

***

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Легейду Раїсу Іванівну у судове засідання, що відбудеться о 22.04.15, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Трифонової Т.П. до Легейди Р.І., Васюкова О.В., Ткачука О.І. та Ткачука В.І., третя особа – Південна товарна біржа, про визнання угоди дійсною в якості відповідача.

У разі неявки відповідачки у судове засідання без поважних причин або неповідомлення нею причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за її відсутності, і вона вважатиметься повідомленою належним чином про час та місце розгляду справи.

Добавить комментарий