Миколаївці підтримали луганчан

21 березня до Сєверодонецька був доставлений гуманітарний вантаж, який збирався по всій Миколаївській області. За ініціативою голови Миколаївської облдержадміністрації Вадима Мерікова до збору гуманітарного вантажу долучилися всі райони області, в результаті – зібрано 60 тонн продуктів харчування та засобів гігієни, які на трьох вантажівках були привезені до Луганської області, повідомляє прес-служба ОДА.

Вантаж доставили народні депутати України від Миколаївщини Тарас Кремінь і Ігор Бриченко.

«Гуманітарний вантаж від жителів Миколаївської області – це наша щиросердна гуманітарна підтримка Луганщині. Я маю надію, що вона допоможе людям віднайти віру і справедливість у нашій державі», – відзначив нардеп Тарас Кремінь.

Зустрічала делегацію заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик.

«Це вже не перша допомога від Миколаївщини. Така постійна підтримка говорить про те, що ми – разом, ми єдині, і в нас вже з’явилися справжні друзі, яким ми безмежно вдячні. Одна з фур з гуманітарною допомогою сьогодні ж поїде до Старобільська, де проживає багато внутрішньопереміщених осіб», – зауважила Ольга Лішик.

Депутати також відвідали нещодавно відкрите відділення всеукраїнського благодійного фонду «Поліський оберег», якому активно допомагає громада Миколаївщини та народний депутат Ігор Бриченко. Примітно, що відділення Фонду знаходиться в будівлі проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу «ГІАП», у якому раніше була штаб-квартира сепаратистів.

Добавить комментарий