«Дні кар’єри» – місток до успішного професійного життя

Уже стало традицією щорічно проводити «День кар’єри» в стінах Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. Під час цих заходів, головна мета яких – сприяння у працевлаштуванні студентів, майбутніх учасників знайомлять з кадровими вимогами роботодавців та надають іншу необхідну допомогу, що може знадобитися молодим фахівцям у пошуку роботи. 18 березня у ЧДУ ім.П.Могили відбувся черговий «День кар’єри», в якому активну участь взяли працівники Миколаївського обласного центру зайнятості.

«Дню кар’єри» передував підготовчий етап, або так звані «Тижні кар’єри». У цей період обласний центр зайнятості проводив для студентів старших курсів тренінги за тематиками «Написання резюме» та «Проходження співбесіди з роботодавцем». Крім того, університетом були організовані майстер-класи «Фішки професій» у вигляді інтерактивного обміну цікавою інформацією між студентами і конкурси серед факультетів «Найкращі фішки моєї професії» та «Найкраща ділова гра з роботодавцем».

Вітаючи учасників «Дня кар’єри», директор обласного центру зайнятості Олена Димчишина зазначила:

Гарантія успішності професійної кар’єри – це активність самої людини у реалізації задуманого. Сьогодні молоді спеціалісти при спілкуванні з роботодавцями зіштовхуються з рядом проблем. Сподіваємось, що спільні зусилля Чорноморського державного університету ім.П.Могили та Миколаївського обласного центру зайнятості не будуть даремними. Бажаємо, щоб можливі проблеми майбутнього працевлаштування запобігалися такими заходами та не виникали в процесі пошуку роботи.

Під час «Дня кар’єри» була організована «консультаційна доріжка», відвідувачі якої отримали кваліфіковані та вичерпні консультації від фахівців обласного центру зайнятості з питань законодавства про зайнятість, професійної орієнтації, професійного навчання та стану ринку праці.

Дійшла справа і до конкретних пропозицій роботи. Представники семи роботодавців міста Миколаєва запропонували старшокурсникам понад сто вакансій, здебільшого це – посади державних службовців, юристів, офіс-менеджерів та інші. Під час спілкування з хлопцями та дівчатами роботодавці мали змогу презентувати свої установи, ближче і докладніше познайомитися з потенційними працівниками, запов-
нити вакансії та добрати претендентів з метою їхнього подальшого працевлаштування.

Для студентів діалог також був у пригоді, адже вони з’ясували вимоги до потенційних працівників, довідалися, які додаткові знання та навички стануть запорукою успішного входження в той чи інший трудовий колектив та їхнього професійного зростання, а також дізналися про умови праці на тому чи іншому підприємстві та організації. Крім того, «розбившись» по секціях, студенти брали участь у ділових іграх та обговорювали з роботодавцями проекти.

Отже, організатори та учасники заходу сподіваються, що «День кар’єри» стане для студентів надійним підгрунтям для побудови успішної професійної кар’єри.

Андрій ТЮРІН

Добавить комментарий