«Не судом, так… кувалдой» («РП» № 4 від 22.01.15)

Редакція продовжує стежити за конфліктною ситуацією, внаслідок якої 71-річну миколаївську пенсіонерку Л.Б. Бєлохатюк та її синів намагається виселити з отчого дому їхня родичка. Попри рішення апеляційного суду на користь Бєлохатюків, незаконні дії відносно них продовжилися, внаслідок чого житлові умови для нещасних украй погіршилися…

Ось якого листа у відповідь на публікацію ми отримали від першого заступника начальника УМВС області – начальника Слідчого управління обласного управління міліції С.М. Дікого:

«Повідомляємо, що Ваш лист щодо бездіяльності співробітників Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області при розгляді звернень Бєлохатюк Л.П., керівництвом СУ УМВС України в Миколаївській області розглянуто.

З 22.11.2014 Центральним РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області розслідується кримінальне провадження № 12014150020006527 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

Стан розслідування кримінального провадження № 12014150020006527 заслухано на оперативній нараді при керівництві СУ УМВС, надані вказівки. Хід виконання вказівок та стан досудового розслідування взято на контроль.

Щодо надання більш детальної інформації по вказаному кримінальному провадженню, повідомляємо, що відповідно до ст. 222 КПК України відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим».

Редакція сподівається, що кримінальне провадження слідчі розслідують об’єктивно та вчасно, а винні будуть покарані у судовому порядку. Водночас звертаємо увагу правоохоронців, що законні права родини Любові Бєлохатюк були порушені вже після відкриття кримінального провадження, натомість міліція належним чином на них не відреагувала. Позаяк крапку в цій історії ставити зарано.

Андрій ТЮРІН

Добавить комментарий