До жінок – із вдячністю та любов’ю

З нагоди Міжнародного жіночого дня 7 березня у великій глядацькій залі Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру віншували кращих представниць прекрасної статі з обласного центру та Жовтневого району. Це вже був 36-й за ліком велелюдний захід, організований сільгосптовариством «Золотий Колос».

Вже з перших кроків у храмі Мельпомени присутні поринали у святкову атмосферу, а чудовий настрій підтримували одразу два баяністи, які віртуозно виконували найулюбленіші ліричні та народні пісні. У глядацькій залі спостерігався класичний аншлаг – сюди прибули не лише жінки з Миколаєва, а й на замовлення «Золотого Колосу» 20 мікроавтобусів доставили дам з усіх куточків Жовтневого району.

 

Офіційно розпочав захід народний депутат України Олександр Жолобецький, який поздоровив жінок Миколаївщини з їхнім святом, побажавши добра, миру, затишку. Окремо Олександр Олександрович відзначив добрі справи директора ТОВ «Золотий Колос», ініціатора святкового концерту Надії Іванової та вручив їй букет білих хризантем.

– Дуже рада вас усіх тут бачити – красивих, привабливих, усміхнених, – сказала зі сцени Надія Валеріївна. – Дівчата, так тримати і надалі! Бажаю вам усього найкращого, і нехай збудуться ваші заповітні мрії!

Природно, що того передсвяткового дня у центрі уваги були насамперед жінки. Але гарні слова побажань директор «Золотого Колосу» висловила й на адресу двох чоловіків, котрі у ці березневі дні святкували свої дні народження. Один із них, Валерій Миколайович Гумилевський, є батьком Надії Іванової. «Тато, я дуже-дуже тебе люблю», – зізналася пані Надія. З днем народження присутні привітали й механізатора «Золотого Колосу» Сергія Чернишова, якому виповнилося 40 років.

Ну, а потому гучних оплесків та подарунків удостоїлися милі працівниці товариства «Золотий Колос» – жінки, на чиїх знаннях, завзятті та невтомних руках великою мірою й тримаються нинішня слава та здобутки сільськогосподарського підприємства. Надія Іванова з неабиякою радістю подякувала за сумлінні роки наполегливої праці й ветеранам виробництва.

Вітаючи жінок зі святом Весни та Краси, голова профспілки працівників агропромислового комплексу Антон Яковлєв відзначив, що більшість трудівників сільського господарства – це саме жінки. З нагоди свята А. Яковлєв вручив директору ТОВ «Золотий Колос» Надії Івановій вітальну адресу від обласної профспілки та Жовтневої районної профспілки працівників АПК. А велика група трудівниць аграрного сектора Жовтневого району була заохочена грошовими преміями від профспілок.

Заступник голови адміністрації Центрального району м. Миколаєва Володимир Власенко з нагоди свята та за величезний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток обласного центру вручив почесні грамоти Надії Івановій, завідувачці виробничої бази ТОВ «Золотий «Колос» Тетяні Гумилевській. А за допомогу в організації свята був відзначений Валерій Гумилевський. Почесними грамотами також нагородили представниць прекрасної статі з Центрального району.

Зворушливим було привітання від голови обласної організації ветеранів Миколи Поротнікова:

– Надія Валеріївна Іванова приносить чимало користі району, місту, державі. Нині вона надає значну допомогу воїнам АТО та вимушеним переселенцям. Вдячні ми Надії Івановій й за те, що вона відгукнулася на наше прохання та відправила гуманітарну поміч ветеранській організації міста Маріуполя. Ми щиро вдячні Надії Валеріївні за ці та безліч інших добрих справ, адже ця жінка-керівник працює для того, щоб допомагати іншим.

Від імені пайовиків «Золотого Колосу» Надію Іванову привітала зі святом Світлана Жуйкова:

– Далеко не всім у Коларівці поталанило стати пайовиками товариства «Золотий Колос». Ми щиро вдячні за ту допомогу та підтримку, що відчуваємо і на свята, і в будні. Сердечно вітаємо Вас, Надіє Валеріївно, зі святом 8 Березня! Бажаємо Вам щастя, здоров’я, процвітання!

…Знову і знову на сцену виходить директор товариства «Золотий Колос» Надія Іванова. Того дня Надія Валеріївна поздоровила зі святом мало не кожну жінку, що була присутня на заході, – сільських голів Жовтневого району, працівниць галузей сільського господарства, освіти, культури, охорони здоров’я, мас-медіа, ветеранів, громадських активісток, вимушених переселенців. А чи не найгучніше заповнена вщерть зала вітала жінок-військовослужбовців 79-ї аеромобільної бригади, котрі сьогодні гідно несуть нелегку службу по захисту нашої країни від агресії. Кожна із «іменинниць» свята отримала у подарунок чудовий букет весняних квітів та велику красиву подушку. Загалом було вручено 150 грамот та подарунків. Крім того, 1150 жінок Жовтневого району та м. Миколаєва отримали від «Золотого Колосу» продовольчі пайки загальною вагою 20 тонн!

Чудовим дарунком до Міжнародного жіночого дня стали й виступи дитячого колективу «Золотий колосок» (художній керівник Юлія Любецька), акордеоніста Віктора Тасинкевича і шоу-програма за участю співачки Тетяни Масельської та артистів Російського театру. Варто подякувати за гарне супроводження святкового концерту й ведучій заходу – артистці театру Марині Васильєвій.

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий