Подарунок для матусь та бабусь

Чудовий подарунок до Міжнародного жіночого дня отримали миколаївські матусі. У перших числах березня побачила світ нова нотна збірка та диск дитячих пісень «Мамине свято» композитора Анни Олєйнікової. До збірки увійшло 15 пісень, котрі присвячені усім мамам та бабусям. Пісні сприяють вихованню у дітей любові до матері, родини, рідного краю, розвивають образну уяву та естетичний смак виконавців і слухачів.

Анна Олєйнікова – відомий поет та композитор із села Полігон Жовтневого району. Анна Олексіївна – член Національної всеукраїнської музичної спілки, лауреат Всесоюзного фестивалю народної творчості (1985), лауреат обласного конкурсу «Джерело творчості» (2006), лауреат обласної культурологічної премії ім.М. Аркаса (2010). А восени 2008 року А. Олєйнікова ініціювала створення творчого об’єднання «Горицвіт», котре згуртувало місцевих літераторів та музикантів, згодом до них долучилися майстри вишивання та декоративно-ужиткового мистецтва. Анна Олексіївна незмінно виконує обов’язки секретаря та є співголовою ТО «Горицвіт».

Вірші Анни Олєйнікової друкувалися в багатьох альманахах та газетах Миколаївщини, в тому числі – «Рідному Прибужжі». Значну увагу в своїй багатогранній творчій діяльності пані Анна присвячує духовно-культурному вихованню молодого покоління, зокрема це знайшло своє підтвердження в нотних збірках пісень для дітей «Два кота», «Пролісок», «Парасольки», «Намалюю Україну». І ось – новий неоціненний подарунок для дітей та юнацтва.

Анна Олєйнікова і Надія Іванова.

Слід сказати, що видати нову збірку відомій поетесі та композитору допомогла директор сільгосптовариства «Золотий Колос» Надія Іванова. «За діяльністю творчого об’єднання «Горицвіт» та Анни Олєйнікової я уважно стежу та ціную їхній вагомий внесок у розвиток культури та духовності на теренах рідного краю, – каже відомий у регіоні меценат. – Тож без вагань згодилася надати фінансову підтримку у виданні нової збірки Анни Олєйнікової, чудової людини та композитора». До речі директор потужного сільгосппідприємства по праву може назвати Анну Олексіївну колегою, бо свого часу Н. Іванова закінчила музичну школу за класом «Фортепіано». А беручи до уваги також те, що сама Надія Іванова є мамою трьох дітей, то, безперечно, нова збірка «Мамине свято» буде чудовим подарунком і для самої Надії Валеріївни.

3 березня у приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького у Миколаєві відбулася презентація нотної збірки та диску дитячих пісень «Мамине свято». На захід прийшли привітати Анну Олєйнікову з новим творчим досягненням чимало гостей, а серед них – і директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, без благодійної участі якої навряд чи відбулася б нинішня презентація.

Учасників заходу зачарували виступи солістів дитячої вокальної студії «Джерельце», а акомпанувала їм на фортепіано сама Анна Олексіївна. Лауреат конкурсів «Золотий голос України» Ольга Дидусенко виконала пісню «Аве Марія».

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий